Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234 ... 12>
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:08

  barrister написав:Flex, Остальные будут вынуждены нести под 6%. Типа хоть что-то, чем ничего.


Типу, без депозиту - ну ніяк не вижити. Це Ви про ДЕПОЗИТОГОЛІКІВ? :lol:
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:16

  Bestal_N написав: При нинішній ситуації і під 20% гривню боязко нести.

А под 6 никто не понесет.Зато сейчас лежат под 23 и я не работаю нигде.Хе)
SharuM
 
Повідомлень: 273
З нами з: 27.04.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:16

  R2 написав:Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження ставок депозитів до 6%

:shock:
і коли вже накуритесь?... :lol:
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:17

Re: Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниж

Чем за 6 процентов рисковать отдадут депо не отдадут, упадет курс или нет. Лучше тогда уже уйти в доллар, и положить в ячейку. Депозит в нашей стране и так лотерея.
ASF
 
Повідомлень: 134
З нами з: 13.12.11
Подякував: 14 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:19

  R2 написав:Йде депозитна революція

Вот это по Сатанеевски! -Дешево и мило...(с)
Конрад Карлович
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1608
З нами з: 28.04.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:19

Ста-а-авки-и-и, СТОЙ! Раз, два.
Esq
 
Повідомлень: 1526
З нами з: 18.08.06
Подякував: 485 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:22

Для тупоголовых чиновников нужно топором в черепе зарубить , что стоимость денег определяет НБУ своей учётной ставкой 7проц. если не ошибаюсь. И коммерческие банки взяв под 7 проц. должны провернуть бабки под больший процент чтоб быть не в "-". Так что пусть прессуют НБУ чтоб делали как у ФРС учетную ставку под 0.1проц. И тогда ком. банк сможет выдать кредит со всякими накрутками и страховками в 5 проц. в год!
spread
 
Повідомлень: 1141
З нами з: 21.11.08
Подякував: 9 раз.
Подякували: 179 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:23

  Bestal_N написав:Типу, без депозиту - ну ніяк не вижити. Це Ви про ДЕПОЗИТОГОЛІКІВ? :lol:


Почему ВЫЖИТЬ? Благодаря депозитам можно ЖИТЬ и не работать.
barrister
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:24

  SharuM написав:
  Bestal_N написав: При нинішній ситуації і під 20% гривню боязко нести.

А под 6 никто не понесет.Зато сейчас лежат под 23 и я не работаю нигде.Хе)


Тихо Вам заздрю в тряпочку :D
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2014 13:27

  Bestal_N написав:
  barrister написав:Flex, Остальные будут вынуждены нести под 6%. Типа хоть что-то, чем ничего.


Типу, без депозиту - ну ніяк не вижити. Це Ви про ДЕПОЗИТОГОЛІКІВ? :lol:

Ты погоди шустячок, столкнешься еще серьезно с медициной -КРЕДИТОГОЛИКОМ станешь?
Или по вагонам метро с баночкой пойдешь?
komp
1
 
Повідомлень: 8239
З нами з: 08.11.07
Подякував: 2458 раз.
Подякували: 3459 раз.
 
Профіль
 
1
1
1
  #<1234 ... 12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1300
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 гру, 2024 15:51
linkov_panels
1 778
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 гру, 2023 11:01
hazanovich_alexey
1 495
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 бер, 2023 12:28
antey1969
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама