|
Янукович повинен вийти до народу і сказати, що бере проблему |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 20 січ, 2014 22:39
Пропонуємо до обговорення: Янукович повинен сказати, що бере проблему виходу з політичного конфлікту під свій контроль, вважає Кравчук
Дивися повний текст Янукович повинен вийти до народу і сказати, що бере проблему під свій контроль - Кравчук.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 22:39
Виктор Федорович вспомни площадь Тяньаньмэнь в Пекине!!!!!!!!!!!!!!
-
matya73
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 22:54
matya73 написав:Виктор Федорович вспомни площадь Тяньаньмэнь в Пекине!!!!!!!!!!!!!!
Ну? І що там йому "згадувати"? Тоді танками задавили студентів. Винних нагородили, а в Китаї навіть дату цю назвати - можна потрапити під кримінальне переслідування. Ви нас танками давити рекомендуєте? В Китаї там студенти одні вийшли, а тут народ, не вийде.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 23:14
Так в Китае ж народу,мать-перемать. Миллион туда,миллион сюда.Янукович же не *** потенциальных налогоплательщиков давить,ему ж рабы нужны.Чувак думает,что будет править вечно,как заведено в Таёжном Союзе. Нурсик,Сашка и Вован и украинский пахан. Как-то так короче  А законы опубликовали?Не в курсе?
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 23:53
Еб*ть так Янык и есть - проблема!
-
lestat
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2454
- З нами з: 04.06.08
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 216 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 00:16
matya73 написав:Виктор Федорович вспомни площадь Тяньаньмэнь в Пекине!!!!!!!!!!!!!!
Лучше посоветуйте ему вспомнить площадь Ала-Тоо... Мудрый учится на чужих ошибках, умный - на своих, дурак - вообще не учится. Наша власть - пока что ничему не научилась, и учиться не собирается. Тем хуже для нее... Населению надоело выбирать Кличко, Яценюка, Януковича - теперь оно выбирает Молотова, а завтра - возможно, выбрет Линча.
-
Xirss
-
-
- Повідомлень: 1218
- З нами з: 24.11.10
- Подякував: 72 раз.
- Подякували: 340 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 01:37
Не здатен Янукович нічого розрулити, там клепки в голові бракує, виходь - не виходь до народу. А розрулюється ситуація з мітингувальниками без жертв на раз-два, і навіть переговорів ні з ким вести не треба.
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 01:41
Вони тільки з вертольота вміють всіх повчати як жити...
-
Flicker
-
-
- Повідомлень: 1897
- З нами з: 22.04.07
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 317 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 07:36
Если бы Кравчук умел считать, то не было бы “маємо те, що маємо” Лозунг с почти тридцатилетним стажем.
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 23 січ, 2014 05:23
Старик, по ходу, потерял связь с действительностью. Янукович уже до контролировался
-
frosya_burlakova75
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1172 |
|
|
|
2 |
1970 |
П'ят 30 тра, 2025 12:45 Hotab
|
|
|
1 |
871 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|