|
"Фактор азарова" у дії: його відставка підняла акції українс |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 28 січ, 2014 15:24
Пропонуємо до обговорення: Відставка Азарова підняла акції українських компаній
Дивися повний текст "Фактор азарова" у дії: його відставка підняла акції українських компаній.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 січ, 2014 15:24
Значит, папіредник был виноват в низких котировках!
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37867
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Вів 28 січ, 2014 15:32
Одна только вероятность увольнения Кравасися так благоприятно влияет на экономику, что подписав отставку Азирову Бандюкович прокастует +5 к росту ВВП
-
Anto_Sha
-
-
- Повідомлень: 84
- З нами з: 06.11.13
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 січ, 2014 15:34
это влияние не на экономику, а на рыночные спекуляции ;) и отставка ещё не принята 8)
-
Vecher
-
-
- Повідомлень: 343
- З нами з: 07.12.09
- Подякував: 39 раз.
- Подякували: 23 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 січ, 2014 15:35
Рано радуемся - еще ничего не подписал Янук, да и вместо Азарова могут влепить московского ставленника Медведчука! Амнистии нет, наказания силовикам тоже нет. О евроинтеграции никто не говорит... С изменением Конституции непонятки.Янук в Раду не пришел - что-то мутит. Нужны полная перезагрузка власти и расследование коррупции на евро-2012 и не только!
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23484
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 28 січ, 2014 15:40
"акции украинских компаний" щщщто?! К такому жизнь маня не готовила.
-
Jack
-
-
- Повідомлень: 1308
- З нами з: 21.06.12
- Подякував: 128 раз.
- Подякували: 136 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 січ, 2014 15:42
hxbbgaf написав:Рано радуемся - еще ничего не подписал Янук, да и вместо Азарова могут влепить московского ставленника Медведчука! Амнистии нет, наказания силовикам тоже нет. О евроинтеграции никто не говорит... С изменением Конституции непонятки.Янук в Раду не пришел - что-то мутит. Нужны полная перезагрузка власти и расследование коррупции на евро-2012 и не только!
тогда они упадут;)
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 січ, 2014 15:56
hxbbgaf написав:Рано радуемся - еще ничего не подписал Янук, да и вместо Азарова могут влепить московского ставленника Медведчука! Амнистии нет, наказания силовикам тоже нет. О евроинтеграции никто не говорит... С изменением Конституции непонятки.Янук в Раду не пришел - что-то мутит. Нужны полная перезагрузка власти и расследование коррупции на евро-2012 и не только!
Фсе, дедушка отмучился, походу теперь только рост :)
-
Прохожий
-
-
- Повідомлень: 14500
- З нами з: 05.06.13
- Подякував: 945 раз.
- Подякували: 1469 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Вів 28 січ, 2014 16:08
Отставка Азирова: +5 бонусов к росту акций, +2 бонусов к росту ВВП. А если Азирова еще и "закрыть" годиков на 5, то бонусы автоматически удвоятся 
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1114 |
|
|
|
1 |
6045 |
|
|
|
1 |
998 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|