Они определились - им нужно "ЗРАДУ работать", а на чём не важно.
Им ЗРАДУ, Вам ПЕРЕМОГУ, у каждого свои цели. Реальный же мыслящий человек, ситуацию в стране чувствует на своей шкуре и ему не нужно даже читать, а тем более анализировать подобные вашим спичи.
rufius написав:Международный валютный фонд рассмотрит вопрос предоставления Украине очередного транша 14 сентября. Об этом сообщил президент Петр Порошенко.
Вот заметьте - это тело кричало каждый день - МВФ не дает кредит - КАРАУЛ. Теперь он уже кричит КАРАУЛ - это ж сколько нужно отдавать. МВФ не дает денег - критика, МВФ дает денег - критика. Аналитег
Они определились - им нужно "ЗРАДУ работать", а на чём не важно.
Им ЗРАДУ, Вам ПЕРЕМОГУ, у каждого свои цели. Реальный же мыслящий человек, ситуацию в стране чувствует на своей шкуре и ему не нужно даже читать, а тем более анализировать подобные вашим спичи.
Я просто поддерживаю баланс - когда нужно ругать - ругаю. Когда нужно хвалить - хвалю. У некоторих же форумчан только одна цель - ругать.
У Фонда гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) закінчуються гроші для виплати гарантованих сум компенсації втрачених депозитів, тому він звернувся за фінансовою допомогою до уряду.
Про це стало відомо з проекту постанови Кабміну "Про забезпечення надання кредиту ФГВФО" і пояснювальної записки до нього, які опинилися в розпорядженні FinClub. Як зазначається, уже в найближчі дні він отримає 8 млрд грн.
"Міністерство фінансів з метою надання кредиту ФГВФО здійснює випуск ОВДП у розмірі 7,941 млрд грн з терміном обігу до 15 років і процентною ставкою до 10% річних в обмін немає векселі, видані Фондом", - йдеться в проекті постанови "Про забезпечення надання кредиту ФГВФО" .
У пояснювальній записці до проекту йдеться, що Фонд звернувся до уряду за грошима з двох причин відразу.
По-перше, з початку року обсяг коштів Фонду на виплати гарантованих депозитів скоротився на 70%. Якщо на 1 січня 2016 року біля ФГВФО було фінансових ресурсів на 14,084 млрд грн, то до 1 серпня (останні оприлюднені дані) - вже 7,458 млрд грн (скорочення на 47%).
Цього року Фонд проводить виплати вкладникам таких великих банків, як: "Хрещатик", "Михайлівський", Євробанк і Фідобанк. Якщо ресурси Фонду впали більш ніж на 70%, отже залишки коштів становили менше 4,22 млрд грн.
jump написав:У Фонда гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) закінчуються гроші для виплати гарантованих сум компенсації втрачених депозитів, тому він звернувся за фінансовою допомогою до уряду.
Нет желания создавать нужный БС механизм допроблемной поддержки банков, значит настоящий механизм ликвидации банков с выплатой через Фонд значительно выгоднее, но уже не БС .
rembo написав: Вот заметьте - это тело кричало каждый день - МВФ не дает кредит - КАРАУЛ. Теперь он уже кричит КАРАУЛ - это ж сколько нужно отдавать. МВФ не дает денег - критика, МВФ дает денег - критика. Аналитег
це продажне створіння... не звертайте увагу.
А хто не продажний? Бородач специфічно подає аналітику, в відкритій джіинсі не був помічений за останній рік, я активно диволюсь його канал ну ютубі