|
Банк Траст - БАНКРОТ? |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
Додано: Чет 08 гру, 2016 18:24
IMPRINTER написав:chipmunk странно что смс приходит ... смс приходит по карте ж типа а не по счету ... я вот лупанул щас с карты - типа отлуп - это понятно но смс не пришло как обычно при отлупе типа иди нах и баланс
Ваші грошенята що через Ізю кидались....зайшли?
-
Квесторе_поверніться
-
-
- Повідомлень: 38212
- З нами з: 22.11.13
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 1918 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 гру, 2016 18:27
bosson513 написав:Фонд уже просит Т И Ш И Н У Судові рішення про незаконність ліквідації неплатоспроможних банків можуть мати негативні наслідки для їх вкладників та кредиторів. Натомість, користь від таких рішень матимуть колишні власники цих банків. «За нашим переконанням, акціонери використовуватимуть такі рішення виключно для виведення ліквідних активів, кошти від реалізації яких повинні спрямовуватись на задоволення вимог кредиторів. Про відновлення роботи неплатоспроможного банку не може бути й мови. По-перше, немає законодавчого механізму цього процесу, по-друге, якби переслідувалась саме така мета, то акціонери провели б докапіталізацію банку ще до визнання банку неплатоспроможним», - переконаний заступник директора-розпорядника Фонду гарантування Андрій Оленчик. За його словами, перше, що роблять акціонери, коли судове рішення набирає законної сили – переоформляють нерухоме майно банку на інших суб’єктів господарської діяльності. Після цього відбувається низка його перепродажів. «Дивно, коли вкладникам неплатоспроможних банків такі рішення подають, як перемогу. Адже у них на очах виводять активи, продаж яких давав їм шанси повернути свої кошти» - зазначив Віктор Новіков, директор юридичного департаменту Фонду, - «Виникає реальна загроза втрати майна банку через те, що Фонд не може оплатити заробітну плату працівникам банку, плату за охорону, комунальні послуги тощо». 
ну и чего камрад улыбается? год лежит в унисоне вклад без %%. не смешно а камраду любопытной еще более не смешно, чем мне 
-
v57
-
-
- Повідомлень: 3197
- З нами з: 14.03.10
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 202 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 гру, 2016 18:41
IMPRINTER мені завжди приходили смс "по рахунку" - кілька раз надсилав на кб гроші. Кредитку вперше(і схоже востаннє ) з альфи, раніше з кб.
-
chipmunk
-
-
- Повідомлень: 9058
- З нами з: 15.04.09
- Подякував: 572 раз.
- Подякували: 590 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 гру, 2016 19:35
Ось так зараз Закон тлумачить _______________________ 5. Відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається в національній валюті України після перерахування суми вкладу за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації відповідно до статті 36 цього Закону.
{Частина п'ята статті 26 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1586-VII від 04.07.2014}
6. У разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, на день початку процедури ліквідації банку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку.
Відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті здійснюється в національній валюті України після перерахування суми вкладу за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України [b]на день початку ліквідації банку[/b] з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність". _________________________________ Може бути 2 курси, під час ТА один, ліквідації інший.
-
Квесторе_поверніться
-
-
- Повідомлень: 38212
- З нами з: 22.11.13
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 1918 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 гру, 2016 19:56
chipmunk написав: Квесторе_поверніться написав:По якому курсу валюту зафіксували для перекантування в гривню?
таж ніби вже не фіксують, на день виплати буде
Откуда ветер дует? : ) Когда поменяли правила?
-
badboy_russian
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 153
- З нами з: 16.12.14
- Подякував: 125 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 гру, 2016 19:58
badboy_russian написав: chipmunk написав: Квесторе_поверніться написав:По якому курсу валюту зафіксували для перекантування в гривню?
таж ніби вже не фіксують, на день виплати буде
Откуда ветер дует? : ) Когда поменяли правила?
див вище.
-
Квесторе_поверніться
-
-
- Повідомлень: 38212
- З нами з: 22.11.13
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 1918 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 гру, 2016 20:27
Перевод с Аваля в Траст СЕПом на 5 грн. утром в 09:00 поступил в 16:36, раньше переводы приходили в период между 10 и 11 часами, то есть вечером одной проводкой все зачисляют походу
-
VetalUA
-
-
- Повідомлень: 1035
- З нами з: 30.09.13
- Подякував: 74 раз.
- Подякували: 90 раз.
-
-
Профіль
-
-
-
Скупердяй
-
-
- Повідомлень: 9853
- З нами з: 30.11.14
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 718 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 гру, 2016 20:53
Скупердяй написав:А гарячка вже роздуплилась і інформує по рахунках?
угу, тілько по депо не хоче...
-
chipmunk
-
-
- Повідомлень: 9058
- З нами з: 15.04.09
- Подякував: 572 раз.
- Подякували: 590 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 гру, 2016 21:09
chipmunk написав: Скупердяй написав:А гарячка вже роздуплилась і інформує по рахунках?
угу, тілько по депо не хоче...
А у меня не угу. Озвучивает доступную сумму по кредитке. Спрашиваю как гасить -говорят по номеру счета. Прошу подскажите мне этот номер. Ну не могу я найти этот опитувальник. Говорят не можем программа не работает. Я смотрю на другие счета карт . Различие только в 5-ой и последней цифре. А вот какая 5-ая у "Друга Изи " я не знаю.
-
pavyak
-
-
- Повідомлень: 2563
- З нами з: 15.02.10
- Подякував: 30 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, ShtormK, Модератор
Схожі теми
|
|
19 |
44245 |
|
|
56227 |
8874516 |
Сер 23 жов, 2024 15:18 Y3G0R
|
|
3462 |
2012908 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|