Рада дала хід ЗВТ України і Канади

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 14 бер, 2017 11:52

Рада дала хід ЗВТ України і Канади

Пропонуємо до обговорення:
За законопроект №0120 проголосували 272 народних депутати.

Дивися повний текст Рада дала хід ЗВТ України і Канади.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 бер, 2017 11:53

Очередное снятие пошлин которое выгодно им(Канаде) и не выгодно нам.
Shram
 
Повідомлень: 3179
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 14 бер, 2017 15:31

Є інша думка щодо CUFTA: "Команді Міністерства економічного розвитку та торгівлі вдалося зафіксувати в Угоді більш вигідні позиції для вітчизняних експортерів та ширші часові рамки скасування ввізних мит. Угода відразу відкриє для українських експортерів безмитний доступ до 98% канадського ринку. Це стосується як сфери промислових товарів, так і сільськогосподарських (окрім 108 тарифних ліній, які можна буде експортувати без мит в межах глобальних квот Канади)." Ця угода також сприятеме залученню канадських інвестицій до України, як це було на прикладі інших угод про вільну торгівлю, укладених Канадою з іншими країнами.
rkn
 
Повідомлень: 202
З нами з: 12.08.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 16 бер, 2017 17:11

  Shram написав:Очередное снятие пошлин которое выгодно им(Канаде) и не выгодно нам.

Шатун, блин :)

Вообще-то наоборот. Первое время действует в одностороннем порядке, а потом уже Канада получает доступ.
myshapiton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2753
З нами з: 30.11.15
Подякував: 1488 раз.
Подякували: 604 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 16 бер, 2017 17:44

  myshapiton написав:
  Shram написав:Очередное снятие пошлин которое выгодно им(Канаде) и не выгодно нам.

Шатун, блин :)

Вообще-то наоборот. Первое время действует в одностороннем порядке, а потом уже Канада получает доступ.


Свистун, шатун, бредун...

Вообще-то достаточно посмотреть результаты евроассоциации - хоть за первое время, хоть за последнее, чтобы понять кому было выгодно, а кого за нос водили...
Shram
 
Повідомлень: 3179
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2017 17:03

  Shram написав:
  myshapiton написав:
  Shram написав:Очередное снятие пошлин которое выгодно им(Канаде) и не выгодно нам.

Шатун, блин :)

Вообще-то наоборот. Первое время действует в одностороннем порядке, а потом уже Канада получает доступ.


Свистун, шатун, бредун...

Вообще-то достаточно посмотреть результаты евроассоциации - хоть за первое время, хоть за последнее, чтобы понять кому было выгодно, а кого за нос водили...

Я вижу, что у тебя тема такая, вместо прямого ответа на мой комментарий про односторонний порядок действия договора о свободной торговле (что выгодно Украине), ты начинаешь с видом нытика какашки кидать на вентилятор.
myshapiton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2753
З нами з: 30.11.15
Подякував: 1488 раз.
Подякували: 604 раз.
 
Профіль
 
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1272
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2751
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
2 2049
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 лют, 2026 15:10
flyman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама