|
Рада дала хід ЗВТ України і Канади |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 14 бер, 2017 11:52
Пропонуємо до обговорення: За законопроект №0120 проголосували 272 народних депутати.
Дивися повний текст Рада дала хід ЗВТ України і Канади.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 14 бер, 2017 11:53
Очередное снятие пошлин которое выгодно им(Канаде) и не выгодно нам.
-
Shram
-
-
- Повідомлень: 3179
- З нами з: 26.03.16
- Подякував: 174 раз.
- Подякували: 980 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 14 бер, 2017 15:31
Є інша думка щодо CUFTA: "Команді Міністерства економічного розвитку та торгівлі вдалося зафіксувати в Угоді більш вигідні позиції для вітчизняних експортерів та ширші часові рамки скасування ввізних мит. Угода відразу відкриє для українських експортерів безмитний доступ до 98% канадського ринку. Це стосується як сфери промислових товарів, так і сільськогосподарських (окрім 108 тарифних ліній, які можна буде експортувати без мит в межах глобальних квот Канади)." Ця угода також сприятеме залученню канадських інвестицій до України, як це було на прикладі інших угод про вільну торгівлю, укладених Канадою з іншими країнами.
-
rkn
-
-
- Повідомлень: 202
- З нами з: 12.08.10
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 13 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 16 бер, 2017 17:11
Shram написав:Очередное снятие пошлин которое выгодно им(Канаде) и не выгодно нам.
Шатун, блин  Вообще-то наоборот. Первое время действует в одностороннем порядке, а потом уже Канада получает доступ.
-
myshapiton
-
-
- Повідомлень: 2753
- З нами з: 30.11.15
- Подякував: 1488 раз.
- Подякували: 604 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 16 бер, 2017 17:44
myshapiton написав: Shram написав:Очередное снятие пошлин которое выгодно им(Канаде) и не выгодно нам.
Шатун, блин  Вообще-то наоборот. Первое время действует в одностороннем порядке, а потом уже Канада получает доступ.
Свистун, шатун, бредун... Вообще-то достаточно посмотреть результаты евроассоциации - хоть за первое время, хоть за последнее, чтобы понять кому было выгодно, а кого за нос водили...
-
Shram
-
-
- Повідомлень: 3179
- З нами з: 26.03.16
- Подякував: 174 раз.
- Подякували: 980 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 28 бер, 2017 17:03
Shram написав: myshapiton написав: Shram написав:Очередное снятие пошлин которое выгодно им(Канаде) и не выгодно нам.
Шатун, блин  Вообще-то наоборот. Первое время действует в одностороннем порядке, а потом уже Канада получает доступ.
Свистун, шатун, бредун... Вообще-то достаточно посмотреть результаты евроассоциации - хоть за первое время, хоть за последнее, чтобы понять кому было выгодно, а кого за нос водили...
Я вижу, что у тебя тема такая, вместо прямого ответа на мой комментарий про односторонний порядок действия договора о свободной торговле (что выгодно Украине), ты начинаешь с видом нытика какашки кидать на вентилятор.
-
myshapiton
-
-
- Повідомлень: 2753
- З нами з: 30.11.15
- Подякував: 1488 раз.
- Подякували: 604 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1272 |
|
|
|
1 |
2751 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
2 |
2049 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|