Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 30023003300430053006 ... 4197>
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 20:22

Андрей_В
рогами махать

- LOL!!! Андрюшка, чья б уже мычала, или нет, точнее - блеяла...
Hogtown
 
Повідомлень: 1356
З нами з: 09.07.12
Подякував: 3 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 20:28

  detroytred написав:Население вытерпело повышение тарифов, заморозку пенсий, реальный рост цен и т.п.
Хто там що витерпів з тарифами ?
Було - 100 млрд дотацій з бюджету Нафтогазу як компенсація різниці між 0,75 грн і 7 грн реально, а в бюджет податки, а податки платять тільки ті ххто працює офіційно.
Стало 7 грн/куб і 0 дотацій Нафтогазу , ба більше , держава навіть заробила бо
20 мрд м3 х 7,-0,75= 130 млрд додаткових надходжень ( по газу українського видобутку) з яких 50 млрд пішли у вигляді субсидій..
Так хто втратив ? Той хто платив 100% за газ по 0,75 , а тепер платить 5% за газ по 7 (тобто 35 копійок замість 75)
Чи я . який платив з одного боку дешево за газ , а з другого віддувався податками.
Я з своїми 140 м2 кажу що мені вигідно .
так хто програв , ті хто ще багатші від мене ? Так може в тому й сутність будь якої держави - допомагати слабким за рахунок відбирання у багатих... Єдине що форма відбирання має бути прозорою і на мене високий тариф з низькими податками - це нормально.
Низькі податки ( а в Україні низький рівень оподаткування в порівнянні з світовим) дозволять швидше розвиватись бізнесу . а високі тарифи на ресурси- дозволять обмежити апетити тих в кого харя вже тріскає.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 20:31

  Андрей_В написав:и когда половина страны была строго против этого
якби була половина- то ОРДЛО б займало 50% території , а так як воно займає менше 3% - то сам можеш переконатись яка половина що підтримувала ?
Чи бандерівці завоювали ту частину Донецької-Луганської яка не в ОРДЛО що ті аж не пікають ?
Я вже мовчу про той терор який розгорнувся на території інших областей , а на Западенщині так там хто не в гестапівській формі і не зігує - взагалі на центральній площі спалюють , спалили всіх , єдине що допомагає вогонь підтримувати постійний потік туристів з педерації.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 20:49

  Hogtown написав:Андрей_В
рогами махать

- LOL!!! Андрюшка, чья б уже мычала, или нет, точнее - блеяла...


Лексикон у тебя конечно знатный. Сразу видно умного человека. бгг))
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 20:54

  budivelnik написав:
  Андрей_В написав:и когда половина страны была строго против этого
якби була половина- то ОРДЛО б займало 50% території , а так як воно займає менше 3% - то сам можеш переконатись яка половина що підтримувала ?
Чи бандерівці завоювали ту частину Донецької-Луганської яка не в ОРДЛО що ті аж не пікають ?
Я вже мовчу про той терор який розгорнувся на території інших областей , а на Западенщині так там хто не в гестапівській формі і не зігує - взагалі на центральній площі спалюють , спалили всіх , єдине що допомагає вогонь підтримувати постійний потік туристів з педерації.


Я говорю за всю Украину. На юго-востоке половина даже агрессию росии не признает. На лицо раскол. Хоть и латентный.
Но это все уже история, которую нужно учитывать. Надо двигаться вперед. Делать реформы и поднимать з/п, что бы те, кто был против майдана и не осуждает сейчас РФ, смогли убедиться что они были не правы. Иначе внутренние противоречия захлестнут Украину. А ситуация то опасная - экономика то слабая. А когда слабая экономика любые повороты возможны.
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 21:04

  Андрей_В написав:
  budivelnik написав:
  Андрей_В написав:и когда половина страны была строго против этого
якби була половина- то ОРДЛО б займало 50% території , а так як воно займає менше 3% - то сам можеш переконатись яка половина що підтримувала ?
Чи бандерівці завоювали ту частину Донецької-Луганської яка не в ОРДЛО що ті аж не пікають ?
Я вже мовчу про той терор який розгорнувся на території інших областей , а на Западенщині так там хто не в гестапівській формі і не зігує - взагалі на центральній площі спалюють , спалили всіх , єдине що допомагає вогонь підтримувати постійний потік туристів з педерації.
Я говорю за всю Украину. На юго-востоке половина даже агрессию росии не признает. На лицо раскол. Хоть и латентный.
1 Скільки разів вже писалось
а - на територіях підконтрольних сьогодні Україні, більшість підтримує сьогоднішній вектор розвитку
б - не приписуйте думки крисьчан всьому південному-сходу
2 Я особисто розколу не бачу навіть в ОРДЛО.
Є 50 000 мавп з автоматами ( з яких навіть до кримінальної відповідальності яка потягне на реальне тюремне увязнення) не знайдеться і 10 000 претендентів
Є ще 10 000 активних посібникі ерефівців
І все . всі інші . підуть за тим хто краще нагодує.
Ми й раніше годували краще .єдине що після того як нагодували - у нас грошей на армію не залишалось . чим москалики і скористались
  Андрей_В написав:Но это все уже история, которую нужно учитывать. Надо двигаться вперед. Делать реформы и поднимать з/п, что бы те, кто был против майдана и не осуждает сейчас РФ, смогли убедиться что они были не правы. Иначе внутренние противоречия захлестнут Украину. А ситуация то опасная - экономика то слабая. А когда слабая экономика любые повороты возможны.
Так ми і рухаємось...
Папередніки зменшили ЗВР і збільшили борги за 4 роки на 37 млрд доларів
Шоколадний пан Петро покращив ЗВР і борг на 1,5 млрд і це під час війни
Мінімалку підняли в 2 рази
Ось-ось безвіз отримаємо..
А у вас що ? Обіцяли енергію/газ/воду- і що обіцянка цяцянка а дурневі радість ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 21:14

  Hogtown написав:
yarg
ограничнность возможностей - с одной стороны и нежелание населения проводить и реализовывать реформы - с другой.

- LOL!!! Ага - это население не хочет Липецкую фабрику закрывать и это оно виновато в безнаказанности коррупционеров во всех ветвях власти.
Ты хоть иногда мозги включай, недоумок...


а для тебя реформы сводятся к закрытию липецкой фабрики? Ну тогда радуйся. реформы произошли. фабрику-то закрыли. Чего же тебе еще, недоумок ?
yarg
 
Повідомлень: 17893
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 21:28

  budivelnik написав:1 Скільки разів вже писалось
а - на територіях підконтрольних сьогодні Україні, більшість підтримує сьогоднішній вектор розвитку
б - не приписуйте думки крисьчан всьому південному-сходу



http://old.razumkov.org.ua/ukr/poll.php?poll_id=1106
Сколько раз уже эту ссылку выкладывать?

Что касается вектора
http://old.razumkov.org.ua/ukr/poll.php?poll_id=1094
50% за, остальные или против или пох.
Как бы это не большинство, 50%.
По регионам
http://old.razumkov.org.ua/ukr/poll.php?poll_id=1038
Так что "эдынство" только в твоих речах и речах телевизора. Реалии "немного" другие.

И на закуску по "вектору":
Якщо говорити в цілому, як Ви вважаєте, події в Україні розвиваються у правильному чи неправильному напрямі?
http://old.razumkov.org.ua/ukr/poll.php?poll_id=1142
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 21:35

  budivelnik написав:А у вас що ? Обіцяли енергію/газ/воду- і що обіцянка цяцянка а дурневі радість ?


Я не помню что бы я сидел без света, если не щетать тот месяц, когда опоры взорвали. Воды чтоб не было в кране - такого не помню вообще, акромя ремонтов. Газ аналогично. О чем вы там все базарите (в сми втч) не понятно. То про какие то водоросли в питьевой воде пишут (!) - вдумайся в этот бред! Как могут водоросли вообще попасть в водопровод, да еще перекачиваться!? То пишут про какие то артезианские воды, которые становятся соленые (хотя они всю жизнь были соленые - на севере Крыма всегда вода была супер жесткая - "аноды" в бойлере через год - просто ржавая проволока и пол ведра отложений на дне). Короче клоуны.
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 кві, 2017 22:09

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

Андрей_В написав:
  19yuriy91 написав:Такое вот пишут
Планы России производить электричество в Крыму рушатся из-за санкций
http://www.reuters.com/article/us-ukrai ... ium=Social


Да расширить площадки и наставить турбин малой мощности пр-ва РФ больших проблем нет. Скорее полит фактор давит - хотят затащить сименс и потом об этом протрубить.


Бетоныч с волгарём. Че думаете? Пиндосы виноваты? Когда по кисель тв?

https://youtu.be/qI2KKNUBCCE
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 30023003300430053006 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19674
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 99686
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 7976
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама