Про це він розповів в інтерв'ю.
Дивися повний текст Омелян анонсував створення "гідного конкурента МАУ".
|
|
Омелян анонсував створення "гідного конкурента МАУ"Пропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Омелян анонсував створення "гідного конкурента МАУ". Якісь дурниці. По перше, між Аеросвітом та МАУ конкуренції не було. І це всі знають.
По друге, наш ринок не такий вже і великий для двох рівнозначних компаній. А навіть якщо і друга була б створена, то причому тут уряд? Це ж бізнес рішення, за яке ще й потрібно платити та інвестувати в нього. Взаємодоповнююча синергія взагалі звучить як реклама марихуани. Де вони таких оральних висловів нахапалися )))) Re: Омелян анонсував створенняМожно не переживать, не опасно! Много чего за 3 года нам анансували. Всё нормально, в анусе стабильность.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||