"Ростелеком" визнав невдалою спробу створення національного пошуковика "Супутник", запущеного навесні 2014 року, і тепер думає про те, як переорієнтувати його на інші завдання.
Дивися повний текст У Росії з тріском провалився "конкурент" Google.
|
|
У Росії з тріском провалився "конкурент" GoogleПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст У Росії з тріском провалився "конкурент" Google. Как считает один из источников издания, “Ростелеком” может переориентировать “Спутник” на задачи, связанные с расчетом больших данных
по другому - ботнет, рассадник вредоносного ПО и прочей дряни.
Re: У Росії з тріском проваливсяПроект, "запущеного навесні 2014 року", в 2017 не может сравниться с любым успешным проектом-конкурентом, которые на рынке уже десятки лет. Эта новость будет актуальна лет через 10, и интересна только для ростелекома
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||