|
Газові манівці. Як Путін знищує українську трубу |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 16 тра, 2017 09:37
Пропонуємо до обговорення: Побудувавши три газопроводи в обхід України, Москва наполовину зменшила завантаженість нашої ГТС
Дивися повний текст Газові манівці. Як Путін знищує українську трубу.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 09:37
Глупая политика конфронтации уничтожает украинскую трубу. Осталось два с половиной года, а нет и нотки о том, чтобы попытаться договориться, начать диалог, нет - только конфликт, тоьлко запреты. Пока Европа договаривается, финансирует и строит, Украина продолжает наивно мечтать о том, что европейский рынок будет покупать газ только по одному пути.
-
cccp30000
-
-
- Повідомлень: 643
- З нами з: 07.06.16
- Подякував: 35 раз.
- Подякували: 222 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 09:55
А не в западло транспортировать якобы вражеский газ?
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 11:54
Умные ищут друзей, персонажи кассового чека - врагов
-
cisukr
-
-
- Повідомлень: 1926
- З нами з: 01.10.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 294 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 13:07
Не надо было газ воровать и цену на транзит повышать. И никто обходных газопроводов даже бы не строил. А теперь еще Газпром засудили и собираются имущество арестовывать. Конечно никто с таким партнером работать не захочет. Такое ощущение, что это делается назло своей же Украине. А виноват конечно Путин.
-
Alex34214
-
-
- Повідомлень: 62
- З нами з: 16.03.17
- Подякував: 16 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 16:08
Резюме: Украине надо спрыгивать с газовой иглы. Но реально в этом направлении мало что делается, к сожалению.
-
herr_stratege
-
-
- Повідомлень: 1315
- З нами з: 02.12.12
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 263 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 18:05
Alex34214 написав:Конечно никто с таким партнером работать не захочет.
А доведеться. Мрії про фатальний 2019 залишаться тільки кремлівськими мріями. До речі, тільки значний транзит, реально рятує нас вед великої війни, і Європа це теж розуміє.
-
lapay
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 12909
- З нами з: 01.08.15
- Подякував: 1203 раз.
- Подякували: 1453 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 20:16
lapay написав: Alex34214 написав:Конечно никто с таким партнером работать не захочет.
А доведеться. Мрії про фатальний 2019 залишаться тільки кремлівськими мріями. До речі, тільки значний транзит, реально рятує нас вед великої війни, і Європа це теж розуміє.
Лапочка. С сегодняшнего дня порохоботом быть не модно. Вам разве финансирование не сократили? Или вы идейный?
-
Alex34214
-
-
- Повідомлень: 62
- З нами з: 16.03.17
- Подякував: 16 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 20:18
lapay написав: Alex34214 написав:Конечно никто с таким партнером работать не захочет.
До речі, тільки значний транзит, реально рятує нас вед великої війни
Значительный транзит спасает от полной нищеты, а не от войны.
-
Alex34214
-
-
- Повідомлень: 62
- З нами з: 16.03.17
- Подякував: 16 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
5285 |
|
|
|
2 |
1051 |
|
|
|
2 |
1294 |
Вів 22 сер, 2023 14:32 LOKY
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|