Саудівська Аравія і Ірак готові скорочувати видобуток нафти

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 11 сер, 2017 07:03

Саудівська Аравія і Ірак готові скорочувати видобуток нафти

Пропонуємо до обговорення:
Халід аль-Фаліх і Джаббар аль-Луайбі провели спільну прес-конференцію в місті Джидда.

Дивися повний текст Саудівська Аравія і Ірак готові скорочувати видобуток нафти.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 сер, 2017 07:03

Не зря принца кокнули, теперь и цену на нефть можно поднимать. России огромный плюс.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 сер, 2017 17:15

  p_a_l написав:Не зря принца кокнули, теперь и цену на нефть можно поднимать. России огромный плюс.


Сказки о том, как цены на нефть поползут вверх слышны уже больше года.

А цена по-прежнему колеблется в районе 50 баксов.
Sommer
 
Повідомлень: 4678
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 сер, 2017 19:23

  Sommer написав:
  p_a_l написав:Не зря принца кокнули, теперь и цену на нефть можно поднимать. России огромный плюс.


Сказки о том, как цены на нефть поползут вверх слышны уже больше года.

А цена по-прежнему колеблется в районе 50 баксов.

Ну просто так принцев не убивают. Разве не так? Что там было с правительством Афганистана при совке? Пражской революции наверно тоже не было?
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 сер, 2017 21:08

  p_a_l написав:
  Sommer написав:
  p_a_l написав:Не зря принца кокнули, теперь и цену на нефть можно поднимать. России огромный плюс.


Сказки о том, как цены на нефть поползут вверх слышны уже больше года.

А цена по-прежнему колеблется в районе 50 баксов.

Ну просто так принцев не убивают. Разве не так? Что там было с правительством Афганистана при совке? Пражской революции наверно тоже не было?


Афганистан с Прагой тут при чем?
Sommer
 
Повідомлень: 4678
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 5150
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 вер, 2025 09:35
yuluk
3 2421
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 сер, 2025 08:20
Примат
1 1509
Переглянути останнє повідомлення
Суб 18 січ, 2025 10:36
alex7k
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама