|
Саудівська Аравія і Ірак готові скорочувати видобуток нафти |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 11 сер, 2017 07:03
Пропонуємо до обговорення: Халід аль-Фаліх і Джаббар аль-Луайбі провели спільну прес-конференцію в місті Джидда.
Дивися повний текст Саудівська Аравія і Ірак готові скорочувати видобуток нафти.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 сер, 2017 07:03
Не зря принца кокнули, теперь и цену на нефть можно поднимать. России огромный плюс.
-
p_a_l
-
-
- Повідомлень: 4090
- З нами з: 15.02.11
- Подякував: 48 раз.
- Подякували: 801 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 сер, 2017 17:15
p_a_l написав:Не зря принца кокнули, теперь и цену на нефть можно поднимать. России огромный плюс.
Сказки о том, как цены на нефть поползут вверх слышны уже больше года. А цена по-прежнему колеблется в районе 50 баксов.
-
Sommer
-
-
- Повідомлень: 4678
- З нами з: 07.04.17
- Подякував: 428 раз.
- Подякували: 541 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 сер, 2017 19:23
Sommer написав: p_a_l написав:Не зря принца кокнули, теперь и цену на нефть можно поднимать. России огромный плюс.
Сказки о том, как цены на нефть поползут вверх слышны уже больше года. А цена по-прежнему колеблется в районе 50 баксов.
Ну просто так принцев не убивают. Разве не так? Что там было с правительством Афганистана при совке? Пражской революции наверно тоже не было?
-
p_a_l
-
-
- Повідомлень: 4090
- З нами з: 15.02.11
- Подякував: 48 раз.
- Подякували: 801 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 сер, 2017 21:08
p_a_l написав: Sommer написав: p_a_l написав:Не зря принца кокнули, теперь и цену на нефть можно поднимать. России огромный плюс.
Сказки о том, как цены на нефть поползут вверх слышны уже больше года. А цена по-прежнему колеблется в районе 50 баксов.
Ну просто так принцев не убивают. Разве не так? Что там было с правительством Афганистана при совке? Пражской революции наверно тоже не было?
Афганистан с Прагой тут при чем?
-
Sommer
-
-
- Повідомлень: 4678
- З нами з: 07.04.17
- Подякував: 428 раз.
- Подякували: 541 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
5150 |
Сер 24 вер, 2025 09:35 yuluk
|
|
|
3 |
2421 |
|
|
|
1 |
1509 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|