|
Експерт пояснив, чому у вересні подорожчають яйця |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 14 сер, 2017 07:09
Пропонуємо до обговорення: Асоціація "Союз птахівників україни" прогнозує сезонне зростання цін на яйця у вересні.
Дивися повний текст Експерт пояснив, чому у вересні подорожчають яйця.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 07:09
Потому что куры к зиме меньше несутся. Вы еще петуха сюда приплетите.
-
p_a_l
-
-
- Повідомлень: 4090
- З нами з: 15.02.11
- Подякував: 48 раз.
- Подякували: 801 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 07:41
А слышал что в декабре подешевеет снег...
-
slonslon
-
-
- Повідомлень: 668
- З нами з: 19.02.09
- Подякував: 41 раз.
- Подякували: 95 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 08:59
обсяги експорту в 1-му півріччі перевищують показник минулого року при збереженні обсягів виробництва
Украинцы, которые любят поесть в 3 раза больше немцев, стали меньше есть? :) Европеизировались? :)
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 09:05
С пятницы в СМИ начали нагнетать про постепенное подорожание до 22-28 грн и с субботы пошло переписывание ценников в магазинах: за выходные +3 грн/дес. Каждый год к началу учебного сезона яйца дорожают - самый популярный завтрак.
-
Blister
-
-
- Повідомлень: 737
- З нами з: 06.07.11
- Подякував: 96 раз.
- Подякували: 141 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 10:34
мне нравятся лихие руководители ассоциации продаем товар ниже себестоимости и де этому учат неужели в кембрике
-
yil56
-
-
- Повідомлень: 177
- З нами з: 24.09.14
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 8 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 10:46
С пятницы в СМИ начали нагнетать про постепенное подорожание до 22-28 грн и с субботы пошло переписывание ценников в магазинах: за выходные +3 грн/дес.
А чего так дорого - вчера обратил внимание на цены - С-2 - от 33 руб/десяток, С1-0 - от 40 до 45-ти .
-
Волгарь
-
-
- Повідомлень: 6879
- З нами з: 12.10.12
- Подякував: 22 раз.
- Подякували: 771 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 11:52
Волгарь Где дорого? В пятницу взял по 9,20 грн (22 руб) С1. Сейчас они по 12 грн (28 руб).
-
Blister
-
-
- Повідомлень: 737
- З нами з: 06.07.11
- Подякував: 96 раз.
- Подякували: 141 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 13:55
Blister, так у Волгаря работа такая: 24 часа в сутки вещать, что в Украине все дорого и плохо, а на россии все дешево и хорошо ))
-
Подолянин
-
-
- Повідомлень: 696
- З нами з: 25.05.14
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 117 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 15:16
...прогнозирует сезонный рост цен
Ну это нужно быть в ранге большого эксперта, чтобы на такой прогноз решиться... Про снег здесь правильно намекнули.
-
forumreader
-
-
- Повідомлень: 1557
- З нами з: 09.09.09
- Подякував: 273 раз.
- Подякували: 387 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
224 |
|
|
|
1 |
977 |
|
|
|
5 |
2131 |
П'ят 08 тра, 2026 18:08 vt313
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|