Експерт пояснив, чому у вересні подорожчають яйця

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 07:09

Експерт пояснив, чому у вересні подорожчають яйця

Пропонуємо до обговорення:
Асоціація "Союз птахівників україни" прогнозує сезонне зростання цін на яйця у вересні.

Дивися повний текст Експерт пояснив, чому у вересні подорожчають яйця.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 07:09

Потому что куры к зиме меньше несутся. Вы еще петуха сюда приплетите.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 07:41

Re: Експерт пояснив, чому у вересні подорожчають яйця

А слышал что в декабре подешевеет снег...
slonslon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 668
З нами з: 19.02.09
Подякував: 41 раз.
Подякували: 95 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 08:59

обсяги експорту в 1-му півріччі перевищують показник минулого року при збереженні обсягів виробництва

Украинцы, которые любят поесть в 3 раза больше немцев, стали меньше есть? :)
Европеизировались? :)
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 09:05

С пятницы в СМИ начали нагнетать про постепенное подорожание до 22-28 грн и с субботы пошло переписывание ценников в магазинах: за выходные +3 грн/дес. Каждый год к началу учебного сезона яйца дорожают - самый популярный завтрак.
Blister
 
Повідомлень: 737
З нами з: 06.07.11
Подякував: 96 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 10:34

мне нравятся лихие руководители ассоциации продаем товар ниже себестоимости и де этому учат неужели в кембрике
yil56
 
Повідомлень: 177
З нами з: 24.09.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 10:46

С пятницы в СМИ начали нагнетать про постепенное подорожание до 22-28 грн и с субботы пошло переписывание ценников в магазинах: за выходные +3 грн/дес.

А чего так дорого - вчера обратил внимание на цены - С-2 - от 33 руб/десяток, С1-0 - от 40 до 45-ти .
Волгарь
 
Повідомлень: 6879
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 11:52

Волгарь
Где дорого? В пятницу взял по 9,20 грн (22 руб) С1. Сейчас они по 12 грн (28 руб).
Blister
 
Повідомлень: 737
З нами з: 06.07.11
Подякував: 96 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 13:55

Blister, так у Волгаря работа такая: 24 часа в сутки вещать, что в Украине все дорого и плохо, а на россии все дешево и хорошо ))
Подолянин
 
Повідомлень: 696
З нами з: 25.05.14
Подякував: 25 раз.
Подякували: 117 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 15:16

...прогнозирует сезонный рост цен
Ну это нужно быть в ранге большого эксперта, чтобы на такой прогноз решиться... Про снег здесь правильно намекнули.
forumreader
 
Повідомлень: 1557
З нами з: 09.09.09
Подякував: 273 раз.
Подякували: 387 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 233
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 984
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 чер, 2026 14:22
greenda59
5 2140
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 тра, 2026 18:08
vt313
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама