|
Гройсман пообіцяв вирішити проблему з браком дитсадків через |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 19 сер, 2017 10:23
Пропонуємо до обговорення: Про це він заявив під час засідання Кабміну.
Дивися повний текст Гройсман пообіцяв вирішити проблему з браком дитсадків через три роки.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 сер, 2017 10:23
Когда дети пойдут уже в школу. В 3 года идут в детский сад+ 3 года сада=6 лет школа.
-
romiks2009
-
-
- Повідомлень: 402
- З нами з: 07.11.13
- Подякував: 97 раз.
- Подякували: 42 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 сер, 2017 10:42
Через три? Нд-а.. А там или ишак сдохнет или падишах...
-
Shram
-
-
- Повідомлень: 3179
- З нами з: 26.03.16
- Подякував: 174 раз.
- Подякували: 980 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 19 сер, 2017 11:11
У нас во дворе есть детсад. Только там комнаты сдают в аренду. Зачем строить новые? Что места свободного полно в Киеве?
-
levonid
-
-
- Повідомлень: 65
- З нами з: 16.06.11
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 сер, 2017 11:52
levonid написав:У нас во дворе есть детсад. Только там комнаты сдают в аренду. Зачем строить новые? Что места свободного полно в Киеве?
Мест полно, стройки идут везде, но нигде не строят садиков и школ государственных.
-
swr
-
-
- Повідомлень: 1138
- З нами з: 22.06.10
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 250 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 сер, 2017 13:47
Почему с 2020 г.? Гройсмен однозадачный? какие проблемы он уже решил и решает сейчас?..
-
sal
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3653
- З нами з: 25.03.16
- Подякував: 824 раз.
- Подякували: 293 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 сер, 2017 15:34
И люди разъезжаются. Проблема решится сама собой без единой вложенной копейки
-
cisukr
-
-
- Повідомлень: 1926
- З нами з: 01.10.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 294 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 сер, 2017 17:21
Супер-герой "агент гройсмэн" спешит на помощь! 
-
gh78
-
-
- Повідомлень: 210
- З нами з: 25.04.17
- Подякував: 165 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 20 сер, 2017 10:47
Каким боком Гройсман к детским садам ? Чем оно вообще занимается ? Или сезон предвыборный рядом, пора трепать языком с удвоенной интенсивностью :)
-
Igorten
-
-
- Повідомлень: 4616
- З нами з: 01.11.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 20 сер, 2017 14:11
Помнится, какой-то модер говорил, что у нас нет проблемы садиков... :)
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
311 |
|
|
|
1 |
1254 |
|
|
|
1 |
1053 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|