|
У Німеччині "блакитні картки" отримали вже майже дві тисячі |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 21 сер, 2017 09:14
Пропонуємо до обговорення: Німеччина видає посвідки на проживання дедалі більшій кількості висококваліфікованих іноземців із країн, які не входять до Євросоюзу.
Дивися повний текст У Німеччині "блакитні картки" отримали вже майже дві тисячі українців.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 09:14
>для получения этого вида на жительство достаточно 39 624 евро годового заработка. Это же больше трех штук в месяц. Это дофига.
-
wild2006
-
-
- Повідомлень: 519
- З нами з: 05.01.15
- Подякував: 22 раз.
- Подякували: 45 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 10:34
wild2006 написав:Это же больше трех штук в месяц. Это дофига.
Ну, так blue card и не предназначена для всех.
-
Pavlentiy
-
-
- Повідомлень: 414
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 41 раз.
- Подякували: 132 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 11:09
Как в Украине жить хорошо! Но лучшие, самые образованные,квалифицированные и смелые почему-то уезжают. Интересно, в чем тут дело? И кто здесь останется через 3-5 10 лет. Они хоть читать будут уметь?
-
Stanislav
-
-
- Повідомлень: 311
- З нами з: 20.03.07
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 99 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:23
wild2006 Потрiбно знати також, що налоги в Нiмеччинi 45%,самi високi в Европi. Зарплати якi вам показали,це все брутто!
-
Brokar
-
-
- Повідомлень: 8
- З нами з: 30.01.15
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:47
Чем больше спецов уедет- тем лучше. Чем выше концентрация неспецов в стране, тем радикальнее они будут решать проблемы насущные. Так что это все ради Украины)
-
tyson20072007
-
-
- Повідомлень: 293
- З нами з: 13.06.17
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 13:31
wild2006 3 штуки в месяц чистыми - это не "до фига", а "неплохо", да и то, если не живете в Гамбурге, Мюнхене и тд. А если с семьей и работаете сам, то откровенно мало. А тут речь о "брутто".
Brokar В Германии прогрессивная ставка и куча факторов, влияющих на нее. С 40К в год 45% никто платить не будет. С 50К+ - возможно, но врядли.
-
Logic
-
-
- Повідомлень: 98
- З нами з: 08.08.09
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 17:07
Logic мало это 200$ в месяц и все равно люди нормально живут у нас на эти деньги. А в Германии цены на продукты как у нас, поэтому жить там на 3 тыс можно отлично.
-
visaopen
-
-
- Повідомлень: 4
- З нами з: 15.06.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
5 |
941 |
|
|
|
3 |
1718 |
|
|
|
1 |
916 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|