У Німеччині "блакитні картки" отримали вже майже дві тисячі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 21 сер, 2017 09:14

У Німеччині "блакитні картки" отримали вже майже дві тисячі

Пропонуємо до обговорення:
Німеччина видає посвідки на проживання дедалі більшій кількості висококваліфікованих іноземців із країн, які не входять до Євросоюзу.

Дивися повний текст У Німеччині "блакитні картки" отримали вже майже дві тисячі українців.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 сер, 2017 09:14

>для получения этого вида на жительство достаточно 39 624 евро годового заработка.
Это же больше трех штук в месяц. Это дофига.
wild2006
Аватар користувача
 
Повідомлень: 519
З нами з: 05.01.15
Подякував: 22 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 сер, 2017 10:34

Re: У Німеччині "блакитні картки" отримали вже майже дві тис

  wild2006 написав:Это же больше трех штук в месяц. Это дофига.

Ну, так blue card и не предназначена для всех.
Pavlentiy
 
Повідомлень: 414
З нами з: 11.11.14
Подякував: 41 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 сер, 2017 11:09

Как в Украине жить хорошо! Но лучшие, самые образованные,квалифицированные и смелые почему-то уезжают. Интересно, в чем тут дело? И кто здесь останется через 3-5 10 лет. Они хоть читать будут уметь?
Stanislav
 
Повідомлень: 311
З нами з: 20.03.07
Подякував: 3 раз.
Подякували: 99 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 сер, 2017 12:23

wild2006 Потрiбно знати також, що налоги в Нiмеччинi 45%,самi високi в Европi. Зарплати якi вам показали,це все брутто!
Brokar
 
Повідомлень: 8
З нами з: 30.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 сер, 2017 12:47

Чем больше спецов уедет- тем лучше. Чем выше концентрация неспецов в стране, тем радикальнее они будут решать проблемы насущные. Так что это все ради Украины)
tyson20072007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 293
З нами з: 13.06.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 сер, 2017 13:31

wild2006
3 штуки в месяц чистыми - это не "до фига", а "неплохо", да и то, если не живете в Гамбурге, Мюнхене и тд. А если с семьей и работаете сам, то откровенно мало. А тут речь о "брутто".

Brokar
В Германии прогрессивная ставка и куча факторов, влияющих на нее. С 40К в год 45% никто платить не будет. С 50К+ - возможно, но врядли.
Logic
 
Повідомлень: 98
З нами з: 08.08.09
Подякував: 7 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 21 сер, 2017 17:07

Logic мало это 200$ в месяц и все равно люди нормально живут у нас на эти деньги. А в Германии цены на продукты как у нас, поэтому жить там на 3 тыс можно отлично.
visaopen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4
З нами з: 15.06.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 935
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 19:35
moveton
3 1715
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 15 тра, 2026 01:07
rztrash1
1 916
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 17:53
Навуходоносор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама