Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 239240241242243 ... 285>
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 23:05

Сусід на південому магазин має .Тільки по штуці кожен місяць Писарчуку за оренду відлистує.Теж каже тільки по інерціі працює весь час в мінус.Всі клієнти на секонд перекочували
Bolt
 
Повідомлень: 2861
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 23:06

  Bolt написав:Сусід на південому магазин має .Тільки по штуці кожен місяць Писарчуку за оренду відлистує.Теж каже тільки по інерціі працює весь час в мінус.Всі клієнти на секонд перекочували

...там ще в них недавно оренду підняли на 50%! :shock: - жесть!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 23:45

Так він мав невеличкий маг метрів на 25 а той дурік вирішив конкурувати з гарденсом, почав магазини укрупнювати і відповідно оренду підняв.Я внаших бариг принципово нічого не купляю.Літом я з морів їду заіжжаю в Софії ТЦ Парадіз і затарююсь під завязку шмотками та взуттям.
Bolt
 
Повідомлень: 2861
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 23:59

  akurt написав:
  Bolt написав:Я не бачу змісту купляти квартиру в місті в якому толком немає роботи.
(Бадер і Фуджикуру за роботу не вважаю)

Той не купляйте, хто ж проти?
Є багато приємних міст у світі:
- місто в Росії на ім'я "Омськ" - є - славу Богу - свіжий репортаж, повно вискооплачуваних вакансій...
http://varlamov.ru/1634146.html
- місто на заході США - Seattle - там чекають всіх нероб та невдах...
- місто Львів - де продукти та харчування вдвічі дешевше, чим у Дніпрі та Києві...

Навіщо мені купляти, я за містом в будинку живу.
Bolt
 
Повідомлень: 2861
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 09:24

  sinus написав:...я питав, ЯК МОЖНА менше бути прив"язаним до роботи , але майже НЕ ВТРАТИТИ того прибутку, що маю зараз зі свого бізнесу працюючи КОЖЕН ДЕНЬ(вихідні роблю дуже рідко!...ну ще відпочиваю по ВЕЛИКИХ святах
....поставити продавця? - так я вже писав в чому "не комільфо"!
......от і питав поради: ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З БІЗНЕСОМ, щоб бути МЕНШЕ ПРИВ"ЯЗАНИМ до нього?!(суттєво не втрачаючи прибутку!)

Я ж вже відповідав-розширятися, якщо є перспективи для розширення цього бізнесу.Якщо нема -то шукати інший.Як це працює-відкриваєте другий магазін с продавцем і вже ваш прибуток на 50% збільшуеться,потім третій і вже на всіх магазінах ставите продавців,а самі вільні.Коли буде 5 магазинів варто поміркувати над тим де берут товар ті,у кого берете ви і вже без них брати товар,виходячи на мілких от самостійно.[/quote]
==========================

.....ага, я теж так ранішше думав.......та не все так просто!(у нашому житті)
...так от: я, після 1-го року пробував розширятись в бізнесі: спочатку відкрив другу "точку" недалеко від першої......- проіснувала декілька місяців - ЖОДНОГО місяця не виходив в НОЛЬ!(тільки мінуси! :shock: оренда приміщення + зарплата продавцю ПЕРЕВИЩУВАЛА прибуток!)......- закрив її!.......а через рік, відкрив другу "точку" в іншому кінці міста.......- теж, через декілька міс. - закрив її, бо теж ЖОДНОГО місяця не мав НУЛЯ!(лише мінуси).......ще через рік, я втретє відкрив "точку" вже ніби, в більш прохідному місці, ніж відкривав попередню і............- аж ПІВ РОКУ проіснувала "точка" і теж, не принісши мені, навіть, НУЛЯ за жоден місяць! :shock: лише мінуси!....-500грн/міс.....-1000грн/міс...... - весело, правда?
...отаке....
....так що питання залишається відкритим: що робити з бізнесом, який "зв"язав мене по руках і ногах"?(правда, він мене і мою сім"ю годує і одягає.......але забирає ВЕСЬ мій час......)[/quote]
=========================

Щоб відповісти на ваше запитання треба знати всі составні вашого бізнесу-що це за товар,скільки коштує при закупівлі цей товар,можливо такий же товар взяти десь дешевше,є конкуренти чи нема,якщо є, то є хто із них більш успішний на тому ж товарі чим ви? Якщо є, то що він для цього робе, може березня десь дешевше,може ще щось,якшо на вашому форматі і товарі ви не бачите успішних, то треба міняти бізнес-формат бізнесу чи товар,варто лише поспостерігати уважно хто більш успішний.[/quote]
========================================================================

...оце вже не погано написали! - Дякую!
......що я спостерігаю:
1)... що в кого, так як і в мене "точка", де вложено приблизно 10кує, то теж, або самі стоять, або їхні жінки :( .........
2)......а ті, що об"єднались по пару чоловік і створили типу "гуртівню" - ну так, в них все йде на ура!....
.....другий варіант - мені не підходить....
...а в першому - я жінку поставити - не можу, хіба інших родичів і то дуже рідко на підміну(всі зайняті!-працюють, або навчаються)
....один лише варіант бачу, просто "тупо" брати вихідний, щоб не деградувати :mrgreen: .....хоча, кожен вихідний мені влітає у копієчку! - це ніби, я його купую за пару сотень гривень(бо завжди можна вторгувати 200-500-700грн чистими)
...отаке.....
....чи є кращий вихід?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 11:27

  Долярчик написав:
  sinus написав:...я питав, ЯК МОЖНА менше бути прив"язаним до роботи , але майже НЕ ВТРАТИТИ того прибутку, що маю зараз зі свого бізнесу працюючи КОЖЕН ДЕНЬ(вихідні роблю дуже рідко!...ну ще відпочиваю по ВЕЛИКИХ святах
....поставити продавця? - так я вже писав в чому "не комільфо"!
......от і питав поради: ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З БІЗНЕСОМ, щоб бути МЕНШЕ ПРИВ"ЯЗАНИМ до нього?!(суттєво не втрачаючи прибутку!)

Я ж вже відповідав-розширятися, якщо є перспективи для розширення цього бізнесу.Якщо нема -то шукати інший.Як це працює-відкриваєте другий магазін с продавцем і вже ваш прибуток на 50% збільшуеться,потім третій і вже на всіх магазінах ставите продавців,а самі вільні.Коли буде 5 магазинів варто поміркувати над тим де берут товар ті,у кого берете ви і вже без них брати товар,виходячи на мілких от самостійно.

==========================

.....ага, я теж так ранішше думав.......та не все так просто!(у нашому житті)
...так от: я, після 1-го року пробував розширятись в бізнесі: спочатку відкрив другу "точку" недалеко від першої......- проіснувала декілька місяців - ЖОДНОГО місяця не виходив в НОЛЬ!(тільки мінуси! :shock: оренда приміщення + зарплата продавцю ПЕРЕВИЩУВАЛА прибуток!)......- закрив її!.......а через рік, відкрив другу "точку" в іншому кінці міста.......- теж, через декілька міс. - закрив її, бо теж ЖОДНОГО місяця не мав НУЛЯ!(лише мінуси).......ще через рік, я втретє відкрив "точку" вже ніби, в більш прохідному місці, ніж відкривав попередню і............- аж ПІВ РОКУ проіснувала "точка" і теж, не принісши мені, навіть, НУЛЯ за жоден місяць! :shock: лише мінуси!....-500грн/міс.....-1000грн/міс...... - весело, правда?
...отаке....
....так що питання залишається відкритим: що робити з бізнесом, який "зв"язав мене по руках і ногах"?(правда, він мене і мою сім"ю годує і одягає.......але забирає ВЕСЬ мій час......)[/quote]
=========================

Щоб відповісти на ваше запитання треба знати всі составні вашого бізнесу-що це за товар,скільки коштує при закупівлі цей товар,можливо такий же товар взяти десь дешевше,є конкуренти чи нема,якщо є, то є хто із них більш успішний на тому ж товарі чим ви? Якщо є, то що він для цього робе, може березня десь дешевше,може ще щось,якшо на вашому форматі і товарі ви не бачите успішних, то треба міняти бізнес-формат бізнесу чи товар,варто лише поспостерігати уважно хто більш успішний.[/quote]
========================================================================

...оце вже не погано написали! - Дякую!
......що я спостерігаю:
1)... що в кого, так як і в мене "точка", де вложено приблизно 10кує, то теж, або самі стоять, або їхні жінки :( .........
2)......а ті, що об"єднались по пару чоловік і створили типу "гуртівню" - ну так, в них все йде на ура!....
.....другий варіант - мені не підходить....
...а в першому - я жінку поставити - не можу, хіба інших родичів і то дуже рідко на підміну(всі зайняті!-працюють, або навчаються)
....один лише варіант бачу, просто "тупо" брати вихідний, щоб не деградувати :mrgreen: .....хоча, кожен вихідний мені влітає у копієчку! - це ніби, я його купую за пару сотень гривень(бо завжди можна вторгувати 200-500-700грн чистими)
...отаке.....
....чи є кращий вихід?[/quote]
А ви б змогли щось порадити хворому,якщо не знаєте чим людина хворіє,так і в бізнесу,щоб щось порадити треба діагностувати причину,а щоб і діагностувати треба як мінімум відповісти на ті запитання,які я вам задав.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 13:19

  Bolt написав:
  akurt написав:
  Bolt написав:Я не бачу змісту купляти квартиру в місті в якому толком немає роботи.
(Бадер і Фуджикуру за роботу не вважаю)

Той не купляйте, хто ж проти?
Є багато приємних міст у світі:
- місто в Росії на ім'я "Омськ" - є - славу Богу - свіжий репортаж, повно вискооплачуваних вакансій...
http://varlamov.ru/1634146.html
- місто на заході США - Seattle - там чекають всіх нероб та невдах...
- місто Львів - де продукти та харчування вдвічі дешевше, чим у Дніпрі та Києві...

Навіщо мені купляти, я за містом в будинку живу.



А яку гарну нам пісню співав (цитую):
"Я не бачу змісту купляти квартиру в місті в якому толком немає роботи. (Бадер і Фуджикуру за роботу не вважаю)"
Це хлопична сплутав біле з м'ким... Ну, то буває...
А воно щасливе у колгоспі, на буряках... Свіже повітря... відсутність бажань... Це - добре!
Востаннє редагувалось akurt в Вів 21 лис, 2017 14:17, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 14:04

  Долярчик написав:
  sinus написав:...а в першому - я жінку поставити - не можу, хіба інших родичів і то дуже рідко на підміну(всі зайняті!-працюють, або навчаються)
....один лише варіант бачу, просто "тупо" брати вихідний, щоб не деградувати :mrgreen: .....хоча, кожен вихідний мені влітає у копієчку! - це ніби, я його купую за пару сотень гривень(бо завжди можна вторгувати 200-500-700грн чистими)
...отаке.....
....чи є кращий вихід?


Мабуть, немає...
Аналогічний приклад. Він не про Львів - але думаю, тут таке саме:
- приятелька вже років з десять тримає два кіоски на Анголенко в Запоріжжі (ну, це такий собі розсадник кацапщини та ненависті до рідної країни).
- торгівля дрібничками для будівництва: саморізи, цвяхи, гвинтики, гаєчки, шайбочки, викрутки, і таке інше...
- Прибуток шалений. Найбільший підйом саме на найдешевшому товарі, в одному куті того запорізького ринку є гуртовня, взли коробку там саморізів по гіпсокартону, припустимо, я умовно пишу, по 1 копійці за штуку - умножили на 5 (не менше!!!) і продають в роздріб вже по 5 копійок - не дешевше!!! А то й дорожче... Якщо щось взяли в іншому куті того ж базару щось за - я умовно кажу - в 10 разів дорожче - по 10 копійок, то вже множать на 3... Якщо щось взяли по 10 гривень - то вже множать на два... але вже теж - не менше двох!!! Метод градієнтної оптимізації ціни!
- всі десять років стоять на базарі самі дві жіночки - вона і подруга (це дуже важливо).
- торгують щодня, навіть у свята (і 8 березня - теж!!!) і навіть у морози мінус 20, і влітку, коли +30 (в середині металевого кіоска +50) (не жартую) - з 9-00 дло 15-00. Це - Долярчику - про вихідні!!! Немає в них вихідних - останні 10 років - ЖОДНОГО не було... Навіть питав: а що, є дурні, що при мінус 20 та 8 березня приходять?
- Є!
Діляться далі секретами менеджмента - такому не навчать в університеті:
- Ми стоїмо и при мінус 20, і при +30 (в кіоску +50) тому, що уявіть, прийде покупець - а унас - зачинено! Він піде в інше місце, купить там, і до нас більше вже ніколи не прийде!
Ось так!

На базарі самі дві жіночки - вона і подруга (це дуже важливо).
Розшифровка, что му саме так:
1) не можна тримати найнятого продавця - все кожного тижня не перерахуєш, бо асортимент товару ДУЖЕ великий і дуже дрібний - тому ніколи не роблять переоблік товару. Якщо щось закінчується: зразу докупають, тому що все, чим торгують, просто для всіх бажаючих продється в іншому куті того ж ринку. Але покупець того не знає. Щоб він далі не пішов - кожному заглядають в очі, здоровкаються, підказують, як краще вкручувати той саморіз, радять, яку біту краще докупити і - саме головне в торгівлі - швиденько підрахували загальну суми покупки і ОБОВ'зково говорять: "Ну ось: Ви скупилися на 51 гривню 20 копійок: але сьогодні вівторок і я даю вам знижку в 1 гривню 20 копійок! - Боже, як радіє наш покупець з того! Бач воно як!!!!
2) два кіоски поруч - складається враження, що є конкуренція. Покупець спитав - по якій ціні оця дурничка - 5 гривень. Покупець думає, що дорого... А ось поруч кіоск - ІНШИЙ - по якій ціні ця дрібничка - по 5 гривень! О! То ціна всюди однакова - купує за 5! Якби відійшов метрів на 10 далі - купив би те саме по 3...
3) Діляться секретом майстерності: поруч відкривали кіоски такі самі - інші люди - з таким же асортиментом товару і ціну множили не на 5, а на 2 і 3 - торгівля йшла бійко! Місяць-два-три... Потім - все ж таки прогорали! Тут і Карл Маркс у Лондоні перевернувся б в домовині! Як же так, основа капіталістичної конкуренції - низкі ціни! Ага! Ага... то при капіталізмі... А тут - Україна, взяли і підняли аренду (як вони кажуть з любов'ю "наші бандити") - хто торгував з мінімальним коефіцієнтом "3" - прогорів... Ну і таке інше... Там багато труднощів і хитрощів.

Таким чином, торгувати можна, прибуток - реально шалений.

Є й недоліки - як же без них:
- за останні 10 років жодного разу далі Запоріжжя не виїжджали, бо не можна покинути такий класний бізнес!
- за останні 10 років у кожної чоловік вже мав по 2-3 коханки.
- у кожної син став наркоманом та ось в серпні тільки черговий повернувся після ТРЕТЬОЇ відсідки за грабежі...

Ну то таке - дрібнички... "витрати виробництва"...
Як писала Карла Маркса "Издержки производства — затраты, связанные с производством товаров. В бухгалтерской и статистической отчетности отражаются в виде себестоимости. Включают в себя материальные затраты, расходы на оплату труда, проценты за кредиты."
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 14:41

  Bolt написав:
  akurt написав:
  Bolt написав:Я не бачу змісту купляти квартиру в місті в якому толком немає роботи.
(Бадер і Фуджикуру за роботу не вважаю)

Той не купляйте, хто ж проти?
Є багато приємних міст у світі:
- місто в Росії на ім'я "Омськ" - є - славу Богу - свіжий репортаж, повно вискооплачуваних вакансій...
http://varlamov.ru/1634146.html
- місто на заході США - Seattle - там чекають всіх нероб та невдах...
- місто Львів - де продукти та харчування вдвічі дешевше, чим у Дніпрі та Києві...

Навіщо мені купляти, я за містом в будинку живу.



А яку гарну нам пісню співав (цитую):
"Я не бачу змісту купляти квартиру в місті в якому толком немає роботи. (Бадер і Фуджикуру за роботу не вважаю)"
Це хлопична сплутав біле з м'ким... Ну, то буває...
А воно щасливе у колгоспі, на буряках... Свіже повітря... відсутність бажань... Це - добре![/quote]
Бажання в мене є.Сдати нарешті ту срану трьошку на Сихові в оренду.Щоб так як ви сидіти по пів року в Албаніі прилітаючи час від часу по орендну плату;)
Bolt
 
Повідомлень: 2861
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лис, 2017 14:48

akurt
нарешті закінчився цей "словесний понос"......
А че сказать хотел то?
pitersanfan
 
Повідомлень: 19
З нами з: 10.10.16
Подякував: 104 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 239240241242243 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10010 6250173
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 08:50
Bolt
24758 16540856
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922271
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама