Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 35213522352335243525 ... 4197>
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 11:46

  lapay написав:Щоб була диктатура Закону, треба, щоб і закони були такі, як в цивілізованому світі, в ЄС.
Так що саме Вам, особисто Вам, треба робити вибір в бюлетені - ЗА диктатуру Закону, чи ЗА диктатуру Влади.

даже не знаю, против кого галочку ставить...
кто из них наиболее ЗА диктатуру Закону,щоб і закони були такі, як в цивілізованому світі, в ЄС.
за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,
за партію «Блок Петра Порошенка»,
за партію «Опозиційний блок»,
или
за Юлію Тимошенко,
за Петра Порошенка,
кто из них за диктатура Закону....

пс. надежда на новые лица (а не эти рожи) крайне мала
19yuriy91
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 15.09.12
Подякував: 265 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 11:50

  yarg написав:Дырявые фейкометы совсем заврались.
"Майдан выбрал неправильную власть". Типа это было 100 лет назад и никто ничего не помнит.
Майдан ничего не выбирал.
Президента выбирали на всенародных выборах в мае 2014. Когда никакого майдана уже и следа небыло.
Раду выбирали осенью 2014 - никакого майдана тем более небыло.
Я понимаю россию , которая поджав хвост и оправдываясь называет нашу сласть "пацаны , захватившие власть". Им нужно оправдатся за свои преступления , аргументы для Гааги готовить.
Но зачем же повторять эти благоглупости ?


выбрали за обещание закончить войну за неделю, но те кто обещал это сделать быстро поняли насколько им эта война выгодна и сколько можно на ней заработать...итоги видят все кроме упоротых порохоботов
antikkristall
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1864
З нами з: 21.03.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 595 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 11:51

  Sommer написав:
  YKK написав:Sommer Очередной всезнающий патриот слился? Ну ты понял кто ты? :wink:


Ты точно юрист? А то так в основном школьники на форумах общаются.

Ну може юріст школу міліції закончів.
sun9man
Аватар користувача
 
Повідомлень: 213
З нами з: 28.11.17
Подякував: 23 раз.
Подякували: 38 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 12:14

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  YKK написав:В нормальном, правовом государстве, выполнение закона не зависит от того, кто у власти.Это азы.

Зрівняйте вимоги ЄС до України, і вимоги РФ. Зразу видно, хто хоче в Україні правову державу, а хто свого сателіта. Нам до верховенства права ще треба зробити купу реформ і трохи змінити менталітет виборців. Це довгий шлях.
  YKK написав:В стране по Вашей версии победили "правильные и нормальные" люди. Даже вот гениальный прокурор из "правильных. Какие ватные уши Вы о чем? Может хватит уже смотреть ТВ и пора уже самому думать?

Мені теж частково не подобається сучасна влада. Але я не прагну ватного реваншу на тій підставі, що не все гладенько.
  YKK написав:Ну так "новая" власть создала даже "новые" антикорупционные органы. Ииии? Где результат? Механизмов вроде уже достаточно. Может дело не в механизме?

В механізмі. Румунія в приклад. Там теж не все відразу вийшло, але корупцію задушили. І ми зможемо.
Я, как и миллионы моих сограждан не голосуем, так как власть лишила нас избирательного права.

Чи потрібні Державі виборці, які проти самої цієї Держави активно виступають? Я ще розумію більш-менш обгрунтоване обурення ВПО, але мешканцям окупованих територій щось вимагать? Нє, ну логіка зрозуміла - Опоблок-Бойко виплатять все, що заборгували, плюс репарації, плюс автономія і т.д.
Тільки ж не буде цього ніколи, тим більше, що ці путінські вимоги залиті нашою кров'ю.
Я же уже несколько раз спросилВас, "Новой власти" вроде бы никто не мешал, как и Вам. Что не так?
П.С. Вы и правда думаете, что изменить систему можно избрав, как Вы говорите "принципових, які не популісти і не скурвляться, щоб реформи йшли далі". Какой критерий отбора? Что будет если и они окажутся не такими?

Я вже тут викладав свою позицію posting.php?mode=reply&f=13&t=151528&a=lapay
Не хочу повторюватись.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 12:19

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  19yuriy91 написав:даже не знаю, против кого галочку ставить...
кто из них наиболее ЗА диктатуру Закону,щоб і закони були такі, як в цивілізованому світі, в ЄС.
за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,
за партію «Блок Петра Порошенка»,
за партію «Опозиційний блок»,
или
за Юлію Тимошенко,
за Петра Порошенка,
кто из них за диктатура Закону....

пс. надежда на новые лица (а не эти рожи) крайне мала

Якщо тільки ці будуть в списку, то за ті, де Порошенко. Я завжди вибираю кращих з наявних. Якщо список буде довшим, треба дивитись...
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 12:52

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  YKK написав:Требование ЕС к Украине? Вы серьезно?

Подивіться список вимог ЄС за безвіз і за кредити.
  YKK написав:Требовние и исполнение должно исходить от граждан этой страны.

Громадяни хочуть бачити Тимошенко і Рабіновича в парламенті. В них дещо інші вимоги, які до диктатури Закону відношення не мають. :)
  YKK написав:Откуда Вы взяли, что ЕС хочет для Украины блага? А вдруг наоборот

Такі сами вимоги були і до інших, кандидатів в ЄС. Результати цих вимог бачать ті, хто вже скористався безвізом. :)
  YKK написав:Для чего это постоянное шараханье из стороны в сторону?

Ватного реваншу вже не буде - курс на цивілізацію.
  YKK написав:Что, значит- что требовать? Тотальное нарушение гражданских прав со стороны государства. Требований и претензий очень много. Вам н нравится, что люди требуют восстановление своих прав, но при этом ведете "философские рассуждения" о диктатуре закона. Вы уже определитесь.

Фактично, в Донецькій і Луганській областях воєнний стан, при якому виборів взагалі бути не повинно. Дають голосувати хоч за когось - скажіть "дякую" і вклоніться низенько, як вдячні громадяни великої Країни. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 13:19

  YKK написав:
  sun9man написав:Ну може юріст школу міліції закончів.

Все может быть, вот только в украинском языке нет слова "юріст". "Закончів"? Вы еще про "останівку" напишите))

В школі міліції якраз "юріст" і "закончив". Це в унівеситетах юристи отримують освіту, і то не завжди. Інколи виходять "юрісти". Тобто не виходять,а "получаються". :)
sun9man
Аватар користувача
 
Повідомлень: 213
З нами з: 28.11.17
Подякував: 23 раз.
Подякували: 38 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 13:23

  lapay написав:
  19yuriy91 написав:даже не знаю, против кого галочку ставить...
кто из них наиболее ЗА диктатуру Закону,щоб і закони були такі, як в цивілізованому світі, в ЄС.
за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,
за партію «Блок Петра Порошенка»,
за партію «Опозиційний блок»,
или
за Юлію Тимошенко,
за Петра Порошенка,
кто из них за диктатура Закону....

пс. надежда на новые лица (а не эти рожи) крайне мала

Якщо тільки ці будуть в списку, то за ті, де Порошенко. Я завжди вибираю кращих з наявних. Якщо список буде довшим, треба дивитись...

Завжди треба дивитись скільки гречки дають і якої вона якості. :)
sun9man
Аватар користувача
 
Повідомлень: 213
З нами з: 28.11.17
Подякував: 23 раз.
Подякували: 38 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 13:41

  antikkristall написав:
  yarg написав:Дырявые фейкометы совсем заврались.
"Майдан выбрал неправильную власть". Типа это было 100 лет назад и никто ничего не помнит.
Майдан ничего не выбирал.
Президента выбирали на всенародных выборах в мае 2014. Когда никакого майдана уже и следа небыло.
Раду выбирали осенью 2014 - никакого майдана тем более небыло.
Я понимаю россию , которая поджав хвост и оправдываясь называет нашу сласть "пацаны , захватившие власть". Им нужно оправдатся за свои преступления , аргументы для Гааги готовить.
Но зачем же повторять эти благоглупости ?


выбрали за обещание закончить войну за неделю, но те кто обещал это сделать быстро поняли насколько им эта война выгодна и сколько можно на ней заработать...итоги видят все кроме упоротых порохоботов


А вы верите что страна, на которую напали , может закончить войну простым желанием ? и не хочет потому , что воевать ей выгодно (правда никто не обьяснил в чем эта выгода) ?
Порошенко обещал закончить антитеррористическую операцию. Собственно она и закончилась. Когда дырявых дожали и наши БТР уже были в километре от центра Луганска - россия пошла на полномасштабную войну. Могли ли это предвидеть в мае 2014 ? не знаю. Какая уже разница ?
А у вас во всем какие-то порохоботы виноваты... причуды национального самосознания.
yarg
 
Повідомлень: 17893
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 гру, 2017 13:53

  Тракторист написав:каким судом и когда власть ДНР и ЛНР признана преступной?


Решение СЛОВ'ЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ N 1-кп/243/37/2015 від
13.01.2015 р.
......
"У березні - квітні 2014 року у м. Донецьку створено стійке ієрархічне об'єднання - терористичну організацію, так звану "Донецьку народну Республіку" (далі "ДНР"), учасники якої на території України займаються вчиненням актів тероризму, залякуванням населення, вбивством громадян, захопленням адміністративних будівель органів державної влади і місцевого самоврядування та інших тяжких і особливо тяжких злочинів, що призводить до дестабілізації суспільно-політичної ситуації у державі.

Основною метою діяльності вказаної терористичної організації є насильницька зміна та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади в Україні, а також зміна меж території і державного кордону України, шляхом створення незаконного державного утворення "ДНР".

Вказана терористична організація є стійкою, має чітку ієрархію та структуру, яка складається з політичного та силового блоків, а також розподіл функцій між її учасниками на яких покладені відповідні обов'язки згідно з планом спільних злочинних дій."


Еще вопросы будут - обращайтесь.
yarg
 
Повідомлень: 17893
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 35213522352335243525 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19682
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 99705
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 7979
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама