Проекти, події та конкурси на порталі Finance.UA. Фінанси України, курси валют, котирування акцій, ставки кредитів і депозитів, економічні новини в Україні та фінансовий аналіз.
shapo написав:С этого места можно подробнее. Как и на чем поднимался Петр Алексеевич с 1991г по 1998
В 90-х я їздив в Києв і купував у нього шоколад. Тоді він його возив з Угорщини і з Чехословаччини (тоді вона ще не була розділена на Чехію та Словакію). Були всі атрибути 90-х - 600-і мерси, бритоголові качки-охоронці, оплата за товар валютою, накладні лише на дорогу, сертифікати якості на угорський та чешській. Так тоді працювали всі. Але возив він шоколад вагонами, ціна була смішна, по пам"яті 0,3$ на гурті, тобто заробляв на обороті. Потім купив компанію "Укрпромінвест" (шоколад "Чайка","Оленка")- її продавали відкрито за 180000$. Будь-хто міг купити, але не наважувалися, бо тоді все було розвалено і треба було ще купу грошей вкласти щоб те все підняти. Порошенко наважився. Те саме було і з фабрикою К. Маркса (де київський торт роблять). Вона була банкрутом і з страшенними боргами, бо продукція була дорогою і неконкурентною. Ніхто не наважився їх купувати. Порошенко ризикнув. Будь-хто міг бути на його місці в той час. І ми могли би, але ми не ризикнули. Так, що в його становленні немає ніякого дива, звичайна підприємницька жилка, розум та фантастична працездатність. Більше нічого, абсолютно.
Только один вопрос - кому продавался шоколад, который, как вы пишете, "возив він шоколад вагонами"?
В начале 90-х была массовая остановка предприятий (развал связей), зарплаты, пенсии не выплачивались месяцами, люди, чтобы выжить, работали "челноками" (возили электротовары, инструменты, часы, да любую малогабаритную технику, в основном в Польшу). В магазинах были пустые полки, даже часть продуктов продавалась по талонам, выданным местными органами власти (в моем поселке в месяц норма сливочного масла была от 95г до 140 г, сахар - 1 кг, мясо только инвалидам). Киев не предлагать, там все это было без ограничений в продаже.
Сколько людей тогда могло позволить себе есть столько шоколада, что для этого потребовались везти его вагонами?
shapo написав:Как и на чем поднимался Петр Алексеевич с 1991г по 1998 г, т.е как за 7 лет стал долларовым миллионером?
одно воспоминание из личного опыта: в 1995 году подписывал договор с одной из фирм этого финансового "гения". сидели они тогда в гостинице Мир на 13-м этаже. на входе на этаж сидела охрана и дальше простых смертных не пускали, забрали папку с документами и минут через 40-50 вынесли обратно. так вот уже в 1995 году его фирмы уходили от налогообложения в Украине - заказчик юридически находился на Гибралтаре, а физически на 13-м этаже гостиницы Мир... вот и получается что на словах он такой патриот, что дальше некуда, а на практике он не любит нашу страну страну, так как при любой возможности не заплатит налоги в Украине...
Кстати странновато, в стране около десятка организаций и контор, которые специализируются на соцопросах и экзитполлах, и за последние 6 дней не опубликован ни один.
Merluzzo написав:в 1995 году подписывал договор с одной из фирм этого финансового "гения"
Тобто Ви, знаючи, що його фірма не платить податки в Україні і зареєстрована невідомо де, не погнушались таки заключити договір і працювати з ними, а потім звинувачуєте його в непатріотизмі? То якщо Ви такий махровий податковий патріот і любите Україну, то навіщо тоді заключили цю угоду? Треба було розвернутись, хлопнути дверима і знайти фірму яка платить ВСІ податки і працювати з ними, а не з Порошенко. Чи грошики не пахнуть?
lapay написав:Зеленський нуль, в фінансовому плані, а реклами на мільйони
11. ДОХОДИ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОДАРУНКИ - Заробітна плата отримана за основним місцем роботи - 1 586 473 - Страхові виплати - 207 129 - Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю - 1 520 000 - Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю - 106 383 - Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю - 2 461 320 - Дохід від надання майна в оренду - 318 204 - Дохід від надання майна в оренду - 287 634 - Проценти - 533 930
V2 написав:freeze Зв'язок значно тісніший, ніж просто заробіток на каналі
Не подскажете, где он должен был/мог взять деньги на начальный взнос/ предвыборную компанию? Прошу не предлагать - собрать деньги со сторонников. В наших условиях это вряд ли сработает, по крайней мере, займёт много времени. + могут отнести к досрочному началу предвыборной компании нарушение отказ в регистрации.
Розцінки на політичну рекламу українські телеканали публікують офіційно. Нині вони також б'ють рекорди. Так, секунда у прайм-тайм (з 18:00 до 19:00) на найрейтинговішому телеканалі "Україна", який входить до холдингу СКМ олігарха Ріната Ахметова, обійдеться кандидату в 5658 гривень. Це у понад три рази більше, ніж на парламентських виборах 2014 року. Другий у рейтингах телеканал "1+1" олігарха Ігоря Коломойського цьогоріч бере за політичну рекламу від 320 до 1060 гривень за секунду, що в середньому на 60 відсотків перевищує розцінки останніх виборів. ... Окрім суто комерційної "джинси" Кошель нагадує про симпатії власників медіа до тих чи іншим кандидатів, які дозволяють їм частіше з'являтися на екранах поза регульованою політичною рекламою. Так, на "1+1" продовжують виходити гумористичні шоу "Студії Квартал 95", чий засновник Володимир Зеленський заявив про плани йти у президенти. За розцінками на передвиборчу агітацію, його 15-хвилинна програма "Зе президент", яка виходить щовечора із п'ятниці по неділю, коштувала би понад 1,5 мільйона гривень. ... На сайтах із пошуку роботи вже зараз можна відшукати оголошення, де вуличним агітаторам пропонують від 300 гривень за три-чотири години роботи на день. Для членів виборчих комісій та спостерігачів розцінки вищі - від 1000 гривень до 100 доларів за день роботи. Голови комісій чи працівники штабів зазвичай отримують місячну зарплатню та часто - премію "за результат", додає Айвазовська. "Для штабів кандидатів, які ведуть активну передвиборчу кампанію, лише в день безпосереднього голосування витрати на персонал можуть сягнути 10 мільйонів доларів", - говорить Олексій Кошель.