Приватбанк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 80518052805380548055 ... 8384>
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 08:20

Ratatui Ну вернут Бене Приват,компенсируют из МИБа...это же Украина) Вон вчера на дебатах даже на колени в разные стороны встали) :D
stadtisch

Подякував: 32 раз.
Подякували: 4 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 10:09

Допобачення Приватбанк! (хитро...пих не люблю! )

... як я отаких підступних несподіваних "подлянок" не люблю(зразу альфа згадалась)

Na kartku Universalna Gold u tsomu misiatsi neobkhidno vnesty oboviazkovyj platizh 179.69 UAH. Radymo vnesty do 25 chysla. pb.ua/

В чім річ???
...ніколи раніше такого не було!(голд у мене вже 3-4роки! ).... правда, активно нею почав користуватись лише останніх 2міс.

... тільки не кажіть, що десь там в них на сайті про це пише(і я маю слідкувати за їхніми новинами на сайті)
- а мали б повідомити мене ЗАЗДАЛЕГІДЬ про перехід голди на абонплату(чи що це? ) смс-кою, або у особовому кабінеті, а не ставити тепер перед фактом!

.... якщо це вони так ввели "втіхаря" абонплату без попередження, то я в лічені дні закрию ту голду!(маю аналог в а-банці, і ліміт більший! )
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Подякував: 487 раз.
Подякували: 493 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 10:16

Re: Приватбанк

Долярчик написав:... як я отаких підступних несподіваних "подлянок" не люблю(зразу альфа згадалась)
пороблено!
Витька,извинись,я всё прощу
http://memesmix.net/meme/wvsdd6
Мизантрóп

Подякував: 426 раз.
Подякували: 471 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 10:23

при попытке пополнить приват вклад с карты универсальная мне вылезла комиссия 1%, спасибо хоть предупредили
в интернете пишут что комиссию отменили
при этом пополнение обычного депозита с этой карты без комиссии
в чем дело?
zoawlhxc

Подякував: 21 раз.
Подякували: 3 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 10:25

Долярчик написав:... як я отаких підступних несподіваних "подлянок" не люблю(зразу альфа згадалась)

Na kartku Universalna Gold u tsomu misiatsi neobkhidno vnesty oboviazkovyj platizh 179.69 UAH. Radymo vnesty do 25 chysla. pb.ua/

В чім річ???
...ніколи раніше такого не було!(голд у мене вже 3-4роки! ).... правда, активно нею почав користуватись лише останніх 2міс.

... тільки не кажіть, що десь там в них на сайті про це пише(і я маю слідкувати за їхніми новинами на сайті)
- а мали б повідомити мене ЗАЗДАЛЕГІДЬ про перехід голди на абонплату(чи що це? ) смс-кою, або у особовому кабінеті, а не ставити тепер перед фактом!

.... якщо це вони так ввели "втіхаря" абонплату без попередження, то я в лічені дні закрию ту голду!(маю аналог в а-банці, і ліміт більший! )

Так это минимальный платёж.
Чтоб оставаться в грейсе, нужно погасить всю задолженность на прошлый месяц
Когда ты не платишь налоги - где-то плачет маленький ребёнок чиновника, которому не хватает на новый бентли и кокаин
Вкладчик1234
Форумчанин року

Подякував: 6449 раз.
Подякували: 2658 раз.

Профіль
3
1
3
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 10:30

Долярчик написав:В чім річ???
активно нею почав користуватись лише останніх 2міс.

Уважно перечитайте, тоді менше буде питань))
https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
stryzhko

Подякував: 181 раз.
Подякували: 128 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 10:42

по привату всё решится в течении.
1 вариант после выборов до майский праздников.
2. вариант до августа после апелляция, правда есть одно НО, кто от гос-ва будет её подавать? Команда ЗЕ..????? :shock:
Каждый год нам твердят одно и тоже. Ждите завтрешнего дня. А когда реально мы будем жить а не существовать. Это для всех экспертов большой знак?.
Игорь Алексеевич

Подякував: 2 раз.
Подякували: 422 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 11:01

Re: Приватбанк

Игорь Алексеевич написав:по привату всё решится в течении.
1 вариант после выборов до майский праздников.
2. вариант до августа после апелляция, правда есть одно НО, кто от гос-ва будет её подавать? Команда ЗЕ..????? :shock:

До майских праздников чисто технически ничего решиться не может, апелляции процесс небыстрый.
От государства задействованы Нацбанк и минфин, Смолия точно не собираются менять, да и до осени вряд ли главу минфина поменяют.
Не читаю Будивельник, первый личный бан кого-то за пять лет на форуме.
freeze
4

Подякував: 3806 раз.
Подякували: 5663 раз.

Профіль
20
3
5
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 11:21

и еще вопрос- нужно перевести доллары со счет приват на счет другого банка
какая будет комиссия?
zoawlhxc

Подякував: 21 раз.
Подякували: 3 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 11:24

В чім річ???

Жах! Що далі? Забажають повернення усієї заборгованості за попередній місяць?
Клуб анонімних диванних аналітиків.
klug

Подякував: 190 раз.
Подякували: 493 раз.

Профіль
  #<1 ... 80518052805380548055 ... 8384>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: IDAN, v2k і 6 гостей