Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 32673268326932703271 ... 3978>
Повідомлення Додано: Нед 23 чер, 2019 22:35

Re: Політичні дискусії

freeze написав:3.9 это от общего списка избирателей

Та я це зрозумів). Просто форумчанин memberlist.php?mode=viewprofile&u=9927 з такою радістю заявив що БПП не проходить до парламенту, що хотілось щоб саме він дав якісь пояснення свого виразу)
Doctor

Подякував: 74 раз.
Подякували: 185 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 чер, 2019 22:42

Faceless написав:
Lisher написав:
Я тоже так думал, но ЦВК уже зарегистрировала
https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp50 ... 1=919.html

в реальности у Шария 5млн подписчиков из и по 0,5млн(те самые 5% голосом, с учетом явки) просмотров по свежим видео,
я сам оцениваю их рейтинг на выходе как 0,5%, но могут быть сюрпризы

а вот Руха Нових сил пока в списке там нет, хотя и Слуги Народа только вчера появились

Подписчик и даже активно просматривающий видосики != голосу.
И этим фрикам/маргиналам даже 0.1% будет за счастье

О, это вы явно неаккуратно подставляетесь. Потом не обижайтесь, если будут все основания подкалывать вас в духе "то, что говорит Faceless, нужно делить/умножать на 30" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Нелюбовь к Шарию - одно, а мнение от балды - совсем другое
zРадио

Подякував: 785 раз.
Подякували: 1868 раз.

Профіль
2
3
3
Повідомлення Додано: Нед 23 чер, 2019 23:09

Re: Політичні дискусії

ЗображенняЗображення
Психологічна зрілість-це усвідомлення того, скільки всього в світі абсолютно не потребує твоєї думки чи коментарів. 2k.livejournal.com/520078.html
yama

Подякував: 2251 раз.
Подякували: 230 раз.
Попередження: 1

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2019 00:10

mephala написав:
  ЛАД написав:Ещё раз повторю вопрос.
  Frant написав:...............
Чекаю відповіді від московита - яку альтернативу позиційній війні він пропонує?
Капітуляцію на умовах Московії?

Чекаю відповіді від повії - Ви самі на фронт збираєтесь, автомат в руки візьмете, взагалі знаєте, з якої сторони він стріляє?
Чи волієте краще на окружну? Вас там зачекалися.

P.s. Відповідь на перше питання чекаю також від Sommer"а і flyman"а.

Ответ жду также и от остальных "патриотов".
Добавлю, чуть не забыл pesikot"а! От Вас также жду ответа. "Вашу партийную мордочку" по столу возить не будут, можете не переживать. :)

Хоть на прощанье хотелось бы услышать - Господа "патриоты", Вы лично собираетесь на фронт? Или предпочитаете, чтобы там были другие, а вам и на диванах неплохо воюется?

спочатку як вихована людина навчіться відповідати на запитання які ставлять вам а тоді вже вимагайте від інших відповідати.

На вопрос Frantviewtopic.php?p=4691675#p4691675 я ответил. На Ваши вопросы, простите, отвечать надоело. Мне слишком понравилась Ваша добросовестность. Читайте мою подпись. Больше Вас утруждать не буду.
Мой ответ Frant"у почему-то удалили.
Могу повторить:
Frant писал:
............
Коли пан Лад відмовиться від українського громадянства і перебереться жити в Хабаровськ чи Владивосток?

Тільки тоді, коли такі повії, як Ви, прийдете до влади.
Бо це вже буде не Україна.
Але в такому випадку я скоріше поїду в інший бік.

Я відповів. Чекаю відповіді від Вас та інших "патріотів".

Усі "патріоти" як один заховали язикі відомо куди і жодної відповіді від них немає.
Навіть від 4 прямо названих, не кажучи про тих, кого не назвав.
Може, якщо Ви такий "вихований", то відповісте за них? :)
Хоча це навряд чи. Ви і за себе самого не відповідаєте.
Не разговаривать с budivelnik"ом , somilitark"ом, Sommer"ом, bub-har"ом :!:, mephala.
Yuri_T, Вася - бан.
ЛАД
2

Подякував: 4256 раз.
Подякували: 3954 раз.

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2019 01:01

Дружина Віталія Нестора Яна Нестор (Коровченко), її рідний брат Сергій Коровченко, а також нинішній глава АП Андрій Богдан у 2007-2010 рр були помічниками нардепа Андрія Портнова

Клан зе слуг!

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/24/7218972/
Ethereum

Подякував: 5 раз.
Подякували: 46 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2019 01:03

freeze написав:
  airmax78 написав:Я сейчас крамольную мысль скажу: может не стоит голосовать за "слугу народа"?

Так я и не буду, и в первом туре президентских я не голосовал за Зеленского, я об этом еще тогда писал. Во втором туре - да, против Порошенко, был превосходный результат в итоге, как говориться объединенными усилиями достигли цели.

Правда выбор небогатый остается. Голосовать за непроходных глупо.
Слугу народа убираем, ПЕС и Оппожиття убираем.
Остается мучительный выбор - Юля, Слава и Смешко.

Я за Славу,хоч один буде проти олігархів воювати...
Ethereum

Подякував: 5 раз.
Подякували: 46 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2019 01:14

ЛАД написав:
  mephala написав:спочатку як вихована людина навчіться відповідати на запитання які ставлять вам а тоді вже вимагайте від інших відповідати.

Усі "патріоти" як один заховали язикі відомо куди і жодної відповіді від них немає.
Навіть від 4 прямо названих, не кажучи про тих, кого не назвав.
Може, якщо Ви такий "вихований", то відповісте за них? :)
Хоча це навряд чи. Ви і за себе самого не відповідаєте.

перш ніж мені щось закидати та ярлики навішувати надайте відповідь на ті запитання які я вам ставив але на які ви вирішили не відповідати так як вони були вам не зручні.
як ви самі себе охаректеризуєте коли вимагаєте щоб інші відповідали на ваші запитання а самі волієте вибірково відповідати на поставлені вам запитання?
а ваш підпис говорить краще за всі ваші відповіді. вирішили не відповідати на мої запитання? не маєте аргументації чи може чого іншого не вистачає щоб надати відповіді?
так що бажаю вам щоб всі ваші співрозмовники надалі ставилися до вас так само як і ви ставитеся до інших. всього найкращого.
mephala

Подякував: 76 раз.
Подякували: 673 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2019 02:17

Не разговаривать с budivelnik"ом , somilitark"ом, Sommer"ом, bub-har"ом :!:, mephala.
Yuri_T, Вася - бан.
ЛАД
2

Подякував: 4256 раз.
Подякували: 3954 раз.

Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2019 02:40

Ethereum написав:
Я за Славу,хоч один буде проти олігархів воювати...

Уже однажды в раде "навоював". И от человека открыто поддерживавшего олигарха порошенка на выборах "голосуй не по приколу" , не говоря о связи его отца с порохом, и не имеющего ни малейшего бекграунда этой борьбы, напрасно ждать борьбы с олигархами.
Surfer

Подякував: 139 раз.
Подякували: 722 раз.

Профіль
3
4
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2019 06:15

як саме тут переслiдували росiйськомовних та притiсняли вiд 1991 р. до сьогоднiшнього дня? Прошу факти в студiю.
В ігнорі: Прохожий, andrewustravel, Frant, studpart, Василь-Рівне, V2, GADFLY, Libo, Жека79, pesikot, 2drunk, UA
п.с. Життя це не ціль, лише подорож... Понабрали животноводов на управленческие должности а потом думают почему страна в ж0пe.
flyman

Подякував: 955 раз.
Подякували: 972 раз.

Профіль
1
  #<1 ... 32673268326932703271 ... 3978>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість