Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 406407408409410 ... 442>
Повідомлення Додано: Сер 11 вер, 2019 09:51

Всем добрый день!
Приглашаем принять участие в опросе:
:arrow: Яка реклама привертає вашу увагу при виборі забудовника? :wink:
Модератор
Модератор Форуму

Подякував: 66 раз.
Подякували: 406 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2019 09:22

.... ще трохи, ще чуть-чуть!)))

.... ну що ж.....- ще до фінішу - трошечки(але немає часу/днів, щоб доробити! - що я, що тато - зайняті іншими справами/роботою....)
- Але! - наче, влізаю в 9тис.дол. по ремонті....
- це, наче, всі матеріали + мебель + техніка(яку ще не купив)
- нагадаю метраж - 50м2 з гачечком :)
- і нагадаю, що це ремонт "для себе", але не дорогий, так як малеча зробить з будь-якого ремонту "канхфетку" :)

- а під оренду - думаю, що можна в 5К вкластись(це, якщо БЕЗ майстрів - робити своїми руками! )
- бо і меблі можна дешевші брати, і техніку, і двері МК з замками, і резеток менше робити, і ще подекуди можна брати ДЕШЕВШІ матеріали, ніж ті, що я застосував....
.... якось так.....
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Подякував: 479 раз.
Подякували: 487 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2019 13:26

Чесно говорячи не розумію для чого робите дешевий ремонт,коли ви там збираєтесь жити ще і з сім'єю.
Під здачу розумію,а так не дуже.
Ethereum

Подякував: 6 раз.
Подякували: 53 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2019 13:55

Ethereum
- діти "вб'ють" будь-який ремонт!!! :mrgreen: (пообписують/пообпісють стіни-дивани) :mrgreen:
...і дешевий(для оренди) - це ~ 5К
- а я роблю за ~9К
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2019 14:10

Долярчик написав:Ethereum
- діти "вб'ють" будь-який ремонт!!! :mrgreen: (пообписують/пообпісють стіни-дивани) :mrgreen:
...і дешевий(для оренди) - це ~ 5К
- а я роблю за ~9К

Не знаю в мене нічого не нищать.
5К з меблями ви ніяк не зробите зараз. Це фантазія. Буду на наступний рік робити,порахую. Але бюджетка 60м в 2015-16 вийшло в 6К.
Ethereum

Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2019 16:12

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

.... ну, не знаю...- думаю, що явно можна в меншу цифру вкластись, ніж моїх 9К!
- вже писав, що резеток менше можна...
- кухню велику брав 14 тумб/шафок - а для оренди - явно, що можна менше елементів і дешевше брати!
- шафи - на половину дешевші можна.....
- радіатори - теж дешевші можна...
- двері міжкімнатні - явно можна було взяти акційні на половину дешевше! - а це 5 дверей!
- плитку на 20-30% ще дешевшу можна....
- ламінат на 10-20%...
- фарбу - на половину дешевшу...
- техніку - можна на 30-40%...
.... ну і т. д

- ну може не в 5, але в 6К можна 100% влізти в матеріал+меблі+техніка "для оренди"!
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2019 16:36

Долярчик написав:.... ну, не знаю...- думаю, що явно можна в меншу цифру вкластись, ніж моїх 9К!
- вже писав, що резеток менше можна...
- кухню велику брав 14 тумб/шафок - а для оренди - явно, що можна менше елементів і дешевше брати!
- шафи - на половину дешевші можна.....
- радіатори - теж дешевші можна...
- двері міжкімнатні - явно можна було взяти акційні на половину дешевше! - а це 5 дверей!
- плитку на 20-30% ще дешевшу можна....
- ламінат на 10-20%...
- фарбу - на половину дешевшу...
- техніку - можна на 30-40%...
.... ну і т. д

- ну може не в 5, але в 6К можна 100% влізти в матеріал+меблі+техніка "для оренди"!

А де Ви кухню брали? Чи самі монтували? Цікавить скільки зараз за точку електрики беруть?
Ну можливо дійсно і можна. Але при такому курсі 25?
Ethereum

Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2019 17:11

...кухню(а також і решта мебель) брав в мебліхіт(пишу без лапок, щоб не реклама була :)
- але збирав/монтував сам з батьком(3 дні)
- писали ще навесні у Вайбері, що за точку електрики беруть 100-110грн(і за штрабу - окремо)
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2019 18:56

... а це хтось продає квартиру в моєму будинку з "авторським дизайном"...... - але мені тут майже все НЕ подобається!(від білих меблів на кухні, до світильників.....)
https://m.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-d ... =10&page=1
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2019 21:46

Ну чого...
Досить непогано... і всього 67 000 доларів просять за "однушку"... перероблену в "двушку"...
Взяли за 28 000... останній поверх... Досить непогано...
Продати - я гадаю, там парочку таких квартир узяли люди - і жити в Парижі... Все як має бути...

Зауваження:
- здивували кондиціонери СН - дешевенькі (8000 гривень) та поганенькі, Відгуки:
"В целом кондиционер разочаровал - качество сборки откровенно похабное, довольно шумный даже на минимальной мощности, обогрева практически нет - не рассчитывайте на эту функцию. В общем - не советую."
"Купил год назад примерно, за время использования обнаружил несколько существенных минусов - качество сборки откровенно хромает, особенно если заглянуть внутрь - советую всем сразу после покупки кондиционера открыть и посмотреть. Второе - повышенный уровень шума внутреннего блока - днем еще ничего, а вот ночью просто катастроыа. Третье - олаждает при температуре 30 и выше за окном очень слабо и работает на износ. В общем - не советую" (з мережі https://allo.ua/ru/products/kondicioner ... -plus.html )

Взагалі у Львові кондиціонери - то нонсенс.
- на підлозі - ви ж не подумали, що то паркет?
Але в цілому за 67 000 доларів+податки - комусь впхнути таку прєлєсть в 45 квадратів - "зачьот"!
Востаннє редагувалось akurt в Пон 16 вер, 2019 22:56, всього редагувалось 1 раз.
"За сыр в мышеловке обязательно заплатит лох! Заплатит в 10-ти кратном размере!" (С. Поярков)
akurt

Подякував: 772 раз.
Подякували: 548 раз.

Профіль
  #<1 ... 406407408409410 ... 442>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, ТупУм, Ірина_, Модератор