monobank (2017 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 14971498149915001501 ... 2331>
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 12:38

  ukrmvs написав:а інші, кого лякає інтернет та банківські картки, сплачують на "укрпошті" зі всіма комісіями та чергами. дивні люди))

Біомаса. Якщо людина перестала розвиватися, та ще й так давно і запущено, що навіть готова в черзі як тварина стояти, аби ще й заплатити за повітря - то цей термін підходить як на краще.

Згадую таку масу, коли на Хрещатику черга за жетончиками метро як в СССР за ковбасою... в 2019-му році.
Slx
 
Повідомлень: 987
З нами з: 23.07.18
Подякував: 318 раз.
Подякували: 116 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 13:55

Re: Monobank

  ukrmvs написав:новаком цікавий тим, що мсс в них "комунальні послуги". таким чином до тасі прийшов - у них була акція 5% на сплату комунальних платежів, а я тільки купив квартиру з боргами по теплу, то ще непогано заробив з кешбеком)) жодний інший інтернет сервіс не має мсс "комунальні платежи", можливо буде у нагоді. якось так)

Прошу прощения не понял - по выделенному - что значит никакой другой сервис не имеет МСС "комунальные платежи" ;(. Что значит "ни один". ИМХО куча таких сервисов. Или речь о каком-то конкретном небольшом населенном пункте, куда такие монстры как Поря, Изя, Пэй-хаб не осмеливаются зайти?
Flamingo
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 7873
З нами з: 20.03.15
Подякував: 115 раз.
Подякували: 2214 раз.
 
Профіль
1
1
1
1
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 14:00

  Flamingo написав:
  ukrmvs написав:новаком цікавий тим, що мсс в них "комунальні послуги". таким чином до тасі прийшов - у них була акція 5% на сплату комунальних платежів, а я тільки купив квартиру з боргами по теплу, то ще непогано заробив з кешбеком)) жодний інший інтернет сервіс не має мсс "комунальні платежи", можливо буде у нагоді. якось так)

Прошу прощения не понял - по выделенному - что значит никакой другой сервис не имеет МСС "комунальные платежи" ;(. Что значит "ни один". ИМХО куча таких сервисов. Или речь о каком-то конкретном небольшом населенном пункте, куда такие монстры как Поря, Изя, Пэй-хаб не осмеливаются зайти?

Да даже через тот же https://next.privat24.ua/payments оплата коммуналки идет МСС "комунальные платежи" 4900. А через них можно оплатить комуналь почти в любом ПГТ.
ramaz
 
Повідомлень: 654
З нами з: 12.07.17
Подякував: 124 раз.
Подякували: 120 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 14:12

  ramaz написав:Да даже через тот же https://next.privat24.ua/payments оплата коммуналки идет МСС "комунальные платежи" 4900. А через них можно оплатить комуналь почти в любом ПГТ.

Серьезно? 4900? А я так надеялся Идеей оплатить первую покупку с 10% кищмишем через приватовский некст...
Slx
 
Повідомлень: 987
З нами з: 23.07.18
Подякував: 318 раз.
Подякували: 116 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 14:24

Re: Monobank

  Slx написав:Серьезно? 4900? А я так надеялся Идеей оплатить первую покупку с 10% кищмишем через приватовский некст...

У офлайн-Білявці нема ограничения на 4900, а у онлайн -- да, есть такое :(
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Заблокований
Повідомлень: 34112
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2686 раз.
Подякували: 4083 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 14:45

  Slx написав:
  ramaz написав:Да даже через тот же https://next.privat24.ua/payments оплата коммуналки идет МСС "комунальные платежи" 4900. А через них можно оплатить комуналь почти в любом ПГТ.

Серьезно? 4900? А я так надеялся Идеей оплатить первую покупку с 10% кищмишем через приватовский некст...

Біомасо, спокійно, настав час розвиватись. У next комуналка йде з MCC комуналки, перекази йдуть з фінансовим MCC, який буде MCC у вашої "покупки" залежить від того, що ви зібрались там купувати: квіти, вино?
klug
 
Повідомлень: 8455
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1182 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 16:59

  Flamingo написав:
  ukrmvs написав:новаком цікавий тим, що мсс в них "комунальні послуги". таким чином до тасі прийшов - у них була акція 5% на сплату комунальних платежів, а я тільки купив квартиру з боргами по теплу, то ще непогано заробив з кешбеком)) жодний інший інтернет сервіс не має мсс "комунальні платежи", можливо буде у нагоді. якось так)

Прошу прощения не понял - по выделенному - что значит никакой другой сервис не имеет МСС "комунальные платежи" ;(. Что значит "ни один". ИМХО куча таких сервисов. Или речь о каком-то конкретном небольшом населенном пункте, куда такие монстры как Поря, Изя, Пэй-хаб не осмеливаются зайти?


города Кривой Рог я там в списке не нашел. и новакома (наш местный сайт на котором в одном месте собраны все коммунальщики тоже).
Но если я ошибаюсь и на этом сайте можно оплатить всё картой любого банка, то я с большим удовольствием скажу "спасибо" за предоставленную информацию. такого не знал
ukrmvs
Аватар користувача
 
Повідомлень: 196
З нами з: 22.05.17
Подякував: 10 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2019 23:49

  ukrmvs написав:
ті позиції які йдуть із додатковою комісією сплачую моней - вода, газ, теплоцентраль (економія 2,14% у середньому).
ті організації, де комісії немає - жек, сміття, домофон сплачую тасей за +1% кешбеку.
світло сплачую на сайті дтеку теж за +1% кешбеку.
новаком цікавий тим, що мсс в них "комунальні послуги". таким чином до тасі прийшов - у них була акція 5% на сплату комунальних платежів, а я тільки купив квартиру з боргами по теплу, то ще непогано заробив з кешбеком)) жодний інший інтернет сервіс не має мсс "комунальні платежи", можливо буде у нагоді. якось так)
у місті є тільки один (за моїми даними) "кристал банк" на соцмісті, який бере комунальні без комісій, то там пенсінери стоять у черзі до стадіона. а інші, кого лякає інтернет та банківські картки, сплачують на "укрпошті" зі всіма комісіями та чергами. дивні люди))


Дякую дуже за те що подiлились досвiдом. Так, я також зовсiм нещодавно вiдкрив для себе можливостi Б5. Але в мене всього 1000 там лiмiту дали, i цiкаво було знайти у додаток до неï ще карту, де без комiciï i безкоштовно комуналка за кредитнi. То ж, зокрема завдяки i Вашим вiдповiдям, схоже вже знайшов таку картку )
Ще раз всiм дякую, друзi, хто давав поради стосовно правильного долучання до монобанку i можливостей його картки.
1finanсier
Аватар користувача
 
Повідомлень: 876
З нами з: 02.09.19
Подякував: 308 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 00:08

  ukrmvs написав:
  Flamingo написав:
  ukrmvs написав:новаком цікавий тим, що мсс в них "комунальні послуги". таким чином до тасі прийшов - у них була акція 5% на сплату комунальних платежів, а я тільки купив квартиру з боргами по теплу, то ще непогано заробив з кешбеком)) жодний інший інтернет сервіс не має мсс "комунальні платежи", можливо буде у нагоді. якось так)

Прошу прощения не понял - по выделенному - что значит никакой другой сервис не имеет МСС "комунальные платежи" ;(. Что значит "ни один". ИМХО куча таких сервисов. Или речь о каком-то конкретном небольшом населенном пункте, куда такие монстры как Поря, Изя, Пэй-хаб не осмеливаются зайти?


города Кривой Рог я там в списке не нашел. и новакома (наш местный сайт на котором в одном месте собраны все коммунальщики тоже).
Но если я ошибаюсь и на этом сайте можно оплатить всё картой любого банка, то я с большим удовольствием скажу "спасибо" за предоставленную информацию. такого не знал


Перед тим, як прийти до думки про монобанк, мониторив сайти, перелiченi високоповажним Flamingo. Основного нашого крахобора - Криворiжтепломережi - нема в них, то ж пошуки по iншим криворiзьким комунальним конторам на тих сайтах i не продовжував. То ж Моня в купi з Тасєй - схоже всеж найоптимальнiший варiант для сплати криворiзькоï комуналки
1finanсier
Аватар користувача
 
Повідомлень: 876
З нами з: 02.09.19
Подякував: 308 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 03:02

  ukrmvs написав:[на этом сайте можно оплатить всё картой любого банка, то я с большим удовольствием скажу "спасибо" за предоставленную информацию. такого не знал

Можно,но с доп .коммиссией .По крайней мере она была там толи в прошлом толи в позапрошлом году. Не думаю ,что сейчас переделали.Также и в разных платёжных системах я пытался в своё время но криворожских поставщиков услуг в трафарете нету , прямых лицевых счетов тоже с первого раза хрен узнаешь (всё хитро Любоненки закамуфлировали под свой интерес) а когда по акции таса захотел 5 % срубить то кое как узнал с третьей попытки (лицевых
нет даже ни на одном из договоров )через бухгалтерию теплосети и чуть было неугандонил 5000 с лишним грн. Две недели пороги потом оббивал пока нашлись,причём тестовые деньги сначала отправил это те которые "с лишним" дошли нормально дней за 5-6 .Подсчитав калории затраченные,время,нервные клетки и стоптаные подошвы пришёл к выводу ,что хоть это и не по свинарыльски но гораздо лучше за 1 минуту 15 сек оплатить всё с пр24.Кредитными :mrgreen:
Митяйка
Аватар користувача
 
Повідомлень: 113
З нами з: 14.09.19
Подякував: 59 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 14971498149915001501 ... 2331>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6599332
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14844757
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4543082
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама