Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 481482483484485 ... 1129>
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2019 09:16

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Згадав малі Татри.
Почему не стоит обходить вниманием Словакию, что пробовать там из блюд, о термальных источниках, некоторой схожести с крымскими пейзажами (и о схожести с Закарпатьем), а также о главном «гвозде» нашей поездки — Словацком рае!
[url]https://medium.com/@a_nomad_in/словакия-почему-стоит-посетить-обделенную-вниманием-страну-часть-первая-7de8681465a9[/url]
Кискодер
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 24
З нами з: 05.10.19
Подякував: 18 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2019 11:35

  Кискодер написав:Згадав малі Татри.
Почему не стоит обходить вниманием Словакию, что пробовать там из блюд, о термальных источниках, некоторой схожести с крымскими пейзажами (и о схожести с Закарпатьем), а также о главном «гвозде» нашей поездки — Словацком рае!
[url]https://medium.com/@a_nomad_in/словакия-почему-стоит-посетить-обделенную-вниманием-страну-часть-первая-7de8681465a9[/url]

Смотрите как много вы вспоминаете, а так из воспоминаний Анталия, море, +30 ))))) а мир большой )))
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4658
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2019 11:53

Анталія - турецьке пекло!

  stm написав:
  Кискодер написав:Згадав малі Татри.
Почему не стоит обходить вниманием Словакию, что пробовать там из блюд, о термальных источниках, некоторой схожести с крымскими пейзажами (и о схожести с Закарпатьем), а также о главном «гвозде» нашей поездки — Словацком рае!
[url]https://medium.com/@a_nomad_in/словакия-почему-стоит-посетить-обделенную-вниманием-страну-часть-первая-7de8681465a9[/url]

Смотрите как много вы вспоминаете, а так из воспоминаний Анталия, море, +30 ))))) а мир большой )))


Ха!
Як би ж то спека в Антальї була би лише 30 градусів)))
Влітку, вдень - там в середньому 37С . І ультрафіолет шкварить!

Я зрозумів, що покійний п.Акурт - ще той жук.
Впарював людям паскудний неліквідний товар!
В принципі, про небіжчиків погано не говорять, тому читаємо Вікіпедію:


"Летние месяцы в Анталье характеризуются очень высокими температурами. Температура в дневное время очень редко опускается ниже +30 °C в тени, однако возможно её повышение вплоть до +45 °C. Из-за высокой влажности эффективная температура в Анталье также очень высокая и делает жару труднопереносимой. Ночью температура в среднем составляет +23 °C, суточные колебания оказываются довольно значительными вследствие стока холодного воздуха с гор и морскому бризу, которые немного усиливают ночную прохладу. Ультрафиолетовый индекс очень высокий и составляет 10-11 в полуденные часы, достигая «экстремального» уровня. Осадки в летние месяцы очень редки. Температура моря составляет +28-29 °С. "

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0 ... 1%96%D1%8F
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2019 17:50

  Takona написав:
stas_rst написав:Панове, я трохи не в свій город, але читаю гілку, а значить, - читаю і усі коменти, бо інакше - провал і інформаційні білі плями ...
отож, пропоную, наголошую - пропоную, від"єднатись (культурно сказав) від пана Акурта і просто читати його пости про теплу Анталію і гостинну Туреччину.
Якщо хтось хоче писати всяке лайно на кшталт "то всьо 3,14здьож", "він/ВОНА бреше", "Зе!Бе!Ме! прийде, порядок наведе і т .п.", то заведіть собі блог і пишіть там. Побачите кількість читачів і збагнете свою недолугість.
А ще краще, зробіть пачпорт закордонний і поїздіть трошки країнами хоча б ближнього зарубіжжя, подивіться в реалі, як живуть людЕ. І не судіть про Туреччину та інші країни із високим рівнем життя з позиції "я_на_оллінклюзів_їздив, бачив з-за паркану - gavno та Туреччина".
Поїдьте без парканів і готелів, поживіть, потратьте грошенята і повертайтесь писати ПРАВДУ.
Не захищаю пана Акурта, інколи сам підколюю легенько, коли уже ну дуже гарно пише :)
Але сидячи у своєму Мухосранську, не вчіть жити інших. Для початку, будьте просто культурні. Бо два дні лайна геть не красять ні вас, ні гілку з високим рівнем відвідуваності.
Усім дякую. Персонально нікого не мав наміру образити.
Все буде Україна. Ну і трішки відпочинку у Туреччині. Вони ще щит Святослава на воротах Царграду не забули :) генетична пам'ять, щоб їй добре було :)
Зображення


Поддерживаю.
тоже поддержу всецело
Кискодер
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 24
З нами з: 05.10.19
Подякував: 18 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2019 08:47

  akurt написав:
  Кискодер написав:Я щетаю,што в Турции сегодня-завтра рисково Купувати для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість


Я считаю, что Вы очень правильно считаете.
Тут был сегодня совет в Швейцарии брать: беспроигрышный вариант!
А Ваш вариант?
Поделитесь новенькой свежей информацией.

Вот,пожалуйста из свеженькой: Дубай,страшновато -у людей сыпятся волосы (слыхал версию,что волосы сами покидают глупую голову) Хотел ищьо спросить: akurt,а Вы в каком звании,ВУС?
Кискодер
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 24
З нами з: 05.10.19
Подякував: 18 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2019 04:39

  rjkz написав: но кто-то на 3 куе умудряется в НЙ прожить

тут интересный график попался "на глаза". Косается немного нашей с вами дискуссии за NY
Зображення
а в этом году налоги еще ввели. :roll:
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2019 04:48

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

вот думаю организовать крауфандинг для отправки данного подарка акурту.
https://waco.craigslist.org/zip/d/valley-mills-free-donkey/7006358511.html
Ну либо кто-то знает как нало́женный платежем в Турцию ему отправить.... :)
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2019 07:20

  Понаехал написав:
  rjkz написав: но кто-то на 3 куе умудряется в НЙ прожить

тут интересный график попался "на глаза". Косается немного нашей с вами дискуссии за NY
Зображення
а в этом году налоги еще ввели. :roll:


В мене є кілька знайомих ще з СРСРівських часів, які емігрували в США ще 28-30 років назад. Прості люди. Баптисти. Охоронник і водій. ЗП, відповідно, 1300 і 1800 дол/міс. За ці гроші вони бідують в Америці. Навіть хліб самі печуть з муки, тому що купляти готовий - дорого! Нерухомості не можуть купити. Купляють землю в пригороді і самі будують будинки з фанери і ДСП, по вихідним і вечорами після роботи. Відпустка 10 днів на рік, решта часу - "Арбайтен!". Зуби лікують в Україні.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2019 07:28

  Frant написав:В мене є кілька знайомих ще з СРСРівських часів, які емігрували в США ще 28-30 років назад. Прості люди. Баптисти. Охоронник і водій. ЗП, відповідно, 1300 і 1800 дол/міс. За ці гроші вони бідують в Америці. Навіть хліб самі печуть з муки, тому що купляти готовий - дорого! Нерухомості не можуть купити. Купляють землю в пригороді і самі будують будинки з фанери і ДСП, по вихідним і вечорами після роботи. Відпустка 10 днів на рік, решта часу - "Арбайтен!". Зуби лікують в Україні.

В целом охотно верю, но уточните их штат проживания. Тут дело вот в чем... буханка хлеба стоит доллар и ее дешевле купить, а вот хорошего хлеба - дешевле спечь :)
Я зуба летаю в Минск лечить. Там же рождён мой ребенок(ещё до США). Украинские врачи потеряли мое доверие ещё когда я в школе учился. То как они косячном со мной на Петра Запорожца.... - в США сидели бы они по тюрьмам.
ПС: у меня отпуск 200 часов в году, но мне повезло . Обычно 2-2.5 недели у людей.
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2019 07:47

  Frant написав:[
Я не знаю, який штат США. Треба питати у однокласника, то його родичі. Потім відпишусь.


В мене люди в приват-повідомленнях цікавляться фкйсбуком нашого вагоновожатого, Віктора Семеновича, спеца по Турції.
Чи не можна десь дати контакт?
Можливо, дехто бажає купити квартиру в Анталії)))

Просто если они небогато живут, то стоит переезжать на юг, как я. Скромному человеку тут выжить проще :)
По поводу Семеныча, я не располагаю достоверное информацией, а имею лишь мои наблюдения и смутные догадки других форумчан, которые не перепроверял да и не буду. Не до этого как-то
ПС для визуальной идентификации можете глянуть 51ю страницу данной ветки :)
По фото найти человека - не проблема :)
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 481482483484485 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514816
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902407
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234514
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама