Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 485486487488489 ... 1129>
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 11:44

Я не вижу, что пишут наши форумчане Frant и Мизантроп - но надеюсь, что пишут исключительно по теме ветки и дают читателю полную достоверную актуальную информацию гражданам Украины о покупке недвижимости за рубежом: аналитика, прогнозы, советы, оценка, законодательство.
Искренне благодарен им за то, что регулярно и добросовестно поднимают ветку в ТОП раздела - еще недавно было 500 000 просмотров - скоро будет 600 000!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 13:06

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:КОМПЛЕКСА "CASA GRANDE"
свежак
налетай,торопись :lol: 1400 до пляжу.По теме,но конкурент :wink:
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 13:10

У 2020 році вартість проживання в готелях Туреччини зросте на 15%
https://comments.ua/ua/news/world/afric ... na-15.html
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 13:53

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:Для справки: сейчас в Анталии +24, днем ожидается +26, вода в море +27 (по моим ощущениям).


цьогорічне літо та осінь - нижча температура ніж минулого року і особливо позаминулого.

у серпні 2017р. у Сіде було від +42 до + 48:-)

цього року максимум, що застав у серпні - + 42
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 15:12

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  Frant написав:Можливо, п.Акурт від постійного перебування під палючим анатолійським сонцем - втратив зір від надлишку УФ-опромінення????
в лазні,ось наприклад в хамам — в Манавгат теж спекотно,але нема шкідливого УФ-опромінення https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater (Демонстрация больших пальцев означает: «Я — главный» или «всё в порядке»©Вики)
По теме анатолии- цены на вторичку : https://www.facebook.com/konyaaltihurma/
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 15:46

  jump написав:
  akurt написав:Для справки: сейчас в Анталии +24, днем ожидается +26, вода в море +27 (по моим ощущениям).


цьогорічне літо та осінь - нижча температура ніж минулого року і особливо позаминулого.
у серпні 2017р. у Сіде було від +42 до + 48:-)
цього року максимум, що застав у серпні - + 42



Сегодня днем +27.
Летом как будто более +38 не было - меня в июне-августе здесь не было.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 15:49

  Yuri_T написав:
  Мизантрóп написав:
  akurt написав:Я не вижу, что пишут наши форумчане Frant и Мизантроп
снова враньё

этот хмырь похож на Present simple.
обычно повторяющееся действие :mrgreen:


Как-то не солидно форумчанину с 8-мью медалями путаться с Франтами и Мизантропами.
Я в самом деле не читаю глупости от них - они стараются для вас.

Ну и урок английского языка для ученика ШЕСТОГО класса:
Present Simple – простое настоящее время в английском языке.
То есть Present Simple = это ВРЕМЯ и выражает действие, которое происходит в настоящем времени или регулярно. Также оно используется для выражения действия без указания определенного времени:

I work at home.
Bakery is a good business.
Jill speaks four languages fluently.
On Sundays, we like to fish.


Про слово "хмырь" в тексте форума о недвижимости должно быть даже как-то и стыдно, и неприлично:
а) ХМЫРЬ, -я; м. Разг.-сниж. 1. Мрачный, нелюдимый человек. 2. Опустившийся, забитый человек (обычно о пьянице).
б) Согласно "С. Фадеев. Словарь сокращений современного русского языка. — С.-Пб.: Политехника, 1997" относится к разряду грубо-просторечных.
Зображення

По теме ветки есть что-то сказать?
Востаннє редагувалось akurt в Сер 30 жов, 2019 18:46, всього редагувалось 3 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 15:55

  akurt написав:
  Yuri_T написав:этот хмырь похож на Present simple.
обычно повторяющееся действие :mrgreen:


Как-то не солидно 8-ми медальному лауреату путаться с Франтами и Мизантропами.
Я в самом деле не читаю глупости от них - они стараются для вас.
Ну и урок английского языка для ученика ПЯТОГО класса:
Present Simple – простое настоящее время в английском языке. Оно выражает действие, которое происходит в настоящем времени или регулярно.

имелось в виду регулярность и настоящее
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 16:00

  Мизантрóп написав:
  Frant написав:Можливо, п.Акурт від постійного перебування під палючим анатолійським сонцем - втратив зір від надлишку УФ-опромінення????
в лазні,ось наприклад в хамам — в Манавгат теж спекотно,але нема шкідливого УФ-опромінення https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater (Демонстрация больших пальцев означает: «Я — главный» или «всё в порядке»©Вики)
По теме анатолии- цены на вторичку : https://www.facebook.com/konyaaltihurma/

....на фото - звичайні пересічні... чи вони пов'язані з нашим форумом? :D
- цікаво, а мене/мої фото можете знайти, якщо мене немає ні у ФБ, ні в...... та будь-де в інеті?! :mrgreen: :lol:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2019 16:18

Приємно відмітити, що пани інтересуються Анталією...
Той, що ліворуч - наш українець - киянин ніби-то - раніше мешкав неподілік від мене не в дуже новому будинку на верхньому поверсі - я з ним особисто не знайомий і не зустрічався, але інколи дивився його цікаві репортажі.
Дивлячись на його репортажі, можна зрозуміти, що він переїхав з Анталії в Аланію.
Того, що праворуч - не знаю.

Інтересний факт: вчора в Туреччині національне свято було - День республіки - так ось по одній з вулиць пройшов парад української діаспори - будо дуже незвично: несли спочатку прапор Турецької республіки - потім - прапор України (!!!) потім йшли барабанщики, а потім наші українці.
Я участі не приймав - весь час зайнятий із гостями з України - і навіть сьогодні на 13-00 відвіз їх саме у згаданий тут Хамам, але в Анталії.

Друге посилання - на ріелторську БІДНЕНЬКУ контору, яка - як я подивився - спеціалізується на вторинному ринку.
Все що у них виставлено, не раджу навіть дивитися - щось стареньке таке...
Я вже викладав тут раніше - зі рік тому - "Інструкцію" що і як треба дивитися самому, обираючти житло - повторювати не буду.
Тиждень тому був мій репортаж щось на кшалт "ЩО не треба купувати в Анталії" - я текст сам видалив, щоби не заважати флудерам.
Тезісно:
- як тільки почули, що ріелтор - росіянка - тікати і не обертатися. Як правило - вийшла заміж за турка та той зняв їй кімнату під ріелтесрьку контору. Зазвичай "накручує" зверху тисяч 10 ойро, тому що орієнтується на покупця-росіянина, ті багатші за наших. Знаю тільки одну ріелтора-жінку, що хоче зверху зовсім мало - 1000 доларів. Спеціалізується тільки на дешевих варіантах для недосвідчених покупців. "Втирает" класно.
- турок-ріелтор-одинак зазвичай "накручує" зверху 10 000 лір або приблизно 2 000 доларів.
- турки-ріелтори із "солідної контори" зазвичай накручують зверху до 50 000 лір або приблизно 10 000 доларів незалежноно від вартості квартири. Цікаво, що будуть вас возити на білому Мерседесі.
Востаннє редагувалось akurt в Сер 30 жов, 2019 16:36, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 485486487488489 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24798 16556569
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:50
ihorkyiv
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8877 6932231
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:38
stm
10012 6256953
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама