Приватбанк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 83668367836883698370 ... 8584>
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 22:19

Re: Приватбанк

Квесторе_поверніться написав:тут вже поїзд пішов

шо то мне очковно мариновать на безналоговом в свете балачок о снижении/отмене налога на депозит. Решился - снял, забрал и пустил в "свой" оборот.
Нужно было купить пуховик,а я купил доллары. Лично мне так теплее!
Goodman

Подякував: 624 раз.
Подякували: 401 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 23:05

valya написав:Думаю про безналоговый открытый месяц назад под 16% на 3 мес. Может разорвать и открыть на год под 15,5%?

В мене подібна ситуація, але за місяць втрачається 1⅓%, що переводить майбутній річний в 14,2% безподаткових, або 17,6% з оподаткуванням. А зараз ще можна в інших банках отримати вищий %. Якщо в наступні два місяці буде сильний відплив, то і приват змушений буде підкоригувати ставки вверх.

Квесторе_поверніться написав:Більше 10000 3 робочі дні - зі слів теплої лінії - тут вже поїзд пішов (на практиці не розривав).

Вчора пізненько підмовив сина розірвати 3-міс безподатковий, який пару днів назад автоматично лонгувався, то гроші сьогодні після 15-ої мають бути доступні, сума 35 тис.
Не так добре з грошима, як погано без них.
Ой+

Подякував: 45 раз.
Подякували: 410 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 12:18

Ой+ написав:
  valya написав:Думаю про безналоговый открытый месяц назад под 16% на 3 мес. Может разорвать и открыть на год под 15,5%?

В мене подібна ситуація, але за місяць втрачається 1⅓%, що переводить майбутній річний в 14,2% безподаткових, або 17,6% з оподаткуванням. А зараз ще можна в інших банках отримати вищий %. Якщо в наступні два місяці буде сильний відплив, то і приват змушений буде підкоригувати ставки вверх.

Квесторе_поверніться написав:Більше 10000 3 робочі дні - зі слів теплої лінії - тут вже поїзд пішов (на практиці не розривав).

Вчора пізненько підмовив сина розірвати 3-міс безподатковий, який пару днів назад автоматично лонгувався, то гроші сьогодні після 15-ої мають бути доступні, сума 35 тис.

Тут трошки інше, пролонгований дійсно протягом 5 днів розриваэться на раз.
В мене сума манюня, да і пройшов тільки місяць трьохмісячного.
Судячи по тому, як р'яні "інфрматори" про пониження ставок та і взагалі про винос з привата та вкладання в .овнобанчки - це мабуть вброс з відомою ціллю!
Хоча беручи до уваги рекомендацію Зе на пониження ставки НБУ - все може бути.
Буду діяти на свій розсуд. Один, вищевказаний, розірву і переукладу, один почекаэ, може навпаки ставка збільшиться, один вже недавно укладений на рік під 15,5%.
ПС. Депо не моі - рідних, а я керую :D
valya

Подякував: 257 раз.
Подякували: 76 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 12:27

Какие информаторы сама служба поддержки говорит с 10.12 - на год 13.75 %... А что говорить на пол года или 3 месяца вообще 11-12 пи..ц... Поищем в других пристойные 17-17.5% ..
diplomnet

Подякував: 10 раз.
Подякували: 139 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 12:32

diplomnet написав:пристойные 17-17.5% ..

Так, ще можливість є...але слід враховувати валютні ризики...кажуть що тітка криза може в 2020 завітати в гості.
http://lx4.me/c/FCtDnKyY 200 за КОКОКРЕДИТ карту (жовту) і 50 грн за КОКОДебіт (чорну) від Фарса
Промокод від Мінфіна і кума RAL65H6 Капне 50 грн куму і Вам Іти сюди https://minfin.com.ua/deposits/bonus/ КУМ дякували хто скористався його промо і хто скористається.
Квесторе_поверніться

Подякував: 2 раз.
Подякували: 1679 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 12:39

diplomnet
Как же так - любимый банк! Который вы прославляли столько раз? А потерпеть ради него? :lol:
Vorlon

Подякував: 409 раз.
Подякували: 846 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 13:16

Дякую. Та нажаль зрозумів не все. Наприклад, оце:
Можна перекинути зарплатню з першої КДВ, куди вона зазвичай надходить? Чи треба тільки до її виплати обрати другу КДВ як мету?

Бо якщо перекидувати не можна, то виглядає так, що коштами з першого безподаткового другий поповнити не вдасться. Гадаю, якщо першу КДВ навіть закрити, то на другій КДВ кошти вже можуть стати нецільовими після виплати з депо...

І нарешті, якщо відділення біля їдальні й зробить все, що треба для другої КДВ, то як змусити бухгалтерію цільові кошти мені скинути в понеділок?

MASolomko написав:kreuz,

1 Так. Відкрийте новий Privat24 через мобільний додаток або його веб-версію — додати віртуальну платіжну картку за тарифом КдВ, що можна додати в Apple/Google Pay.

2 Треба, щоб цільові зарахування зайшли на нову карту.

kreuz написав:А чи можна якось за один день (понеділок 9-го грудня) встигнути за Вашим методом саме на нашому ПрАТ?
Якщо Ви маєте на увазі той ПрАТ, де я й працюю, то можна :)
Завітайте до відділення ПриватБанку й повідомте менеджера щодо свого бажання отримувати зарплату на іншу КдВ. Підв'язка до отримання з/п здійснюється через уведення особового номеру, що зображений на пропуску.

У старій веб-версії Приват24 в меню налаштування КдВ є пункт прив'язки картки до отримання з/п, но там указується податковий код підприємства чи його назва. А потім скоріше чекати й повідомляти оператору особовий код. Але дзвінка я не дочекався й звернувся до відділення — набагато швидше. У день отримання цільових надходжень робити прив'язку, як і робити перевипуск картки не бажано.
Переходь на темний бік за карткою Моно (кожному по 50 грн), обирай кредитку Зелена від А-банку (кожному по 50 грн) або КОКО кард від Форварду (по 100 грн. за кредитну, по 50 грн. за дебетну, де ще й 15% на залишок до 15кгрн і кешбек):
  • https://monobank.ua/r/2xGi
  • https://a-bank.com.ua/t?a=4R0EFKPVAXX0
  • http://lx4.me/c/scmNJYrY
kreuz

Подякував: 133 раз.
Подякували: 140 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 13:28

У мене депозит закінчується 16.12 і тут така новина. Хоч б з січня понизили відсотки.
rosstikf

Подякував: 4 раз.
Подякували: 7 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 13:34

rosstikf написав:У мене депозит закінчується 16.12 і тут така новина. Хоч б з січня понизили відсотки.
ага
Востаннє редагувалось Мизантрóп в Нед 08 гру, 2019 21:05, всього редагувалось 1 раз.
Витька,извинись,я всё прощу)
Хокку: Питаю человека внутри себя...живу со вкусом...на аппетит не жалуюсь.Вопросы сюдою : 0966058778 секретарь ОхаnaСаня
Мизантрóп

Заблокований
Подякував: 575 раз.
Подякували: 715 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 21:02

kreuz,
  kreuz написав:Можна перекинути зарплатню з першої КДВ, куди вона зазвичай надходить? Чи треба тільки до її виплати обрати другу КДВ як мету?
Перекинути зп зі старої КдВ на нову КдВ із окремим рахунком не вийде. Якщо й можливо, то тільки при деяких умовах при перевипуску картки. Зазвичай перевипуск картки робиться зі збереженням рахунку.
У відділенні банку можна зазначити КдВ (рахунок) для отримання у подальшому зп.

kreuz написав:Бо якщо перекидувати не можна, то виглядає так, що коштами з першого безподаткового другий поповнити не вдасться.
Так і є. Безподатковий -- це незнижуємий остаток на рахунку й через це поповнити його можливо лише з тих карток, що прив'язані до цього рахунку.

kreuz написав:Гадаю, якщо першу КДВ навіть закрити, то на другій КДВ кошти вже можуть стати нецільовими після виплати з депо...
Зазвичай Приват не дає закрити єдину картку, що прив'язана до рахунку, й сам рахунок, коли на ньому є кошти.
При деяких випадках при перевипуску картки рахунок змінюється й кошти система переносить на іншу картку. Зберігається чи їх цільовий стан сказати не зможу.

kreuz написав:...якщо відділення біля їдальні й зробить все, що треба для другої КДВ
Я робив це у зазначеному відділенні декілька разів. Усе добре. :)

kreuz написав:як змусити бухгалтерію цільові кошти мені скинути в понеділок?
А при чому тут бухгалтерія? Бухгалтерія переводить кошти у Приват, а Приват їх зараховує на рахунок, який Ви зазначили як зарплатний. Якщо бухгалтерії Ви подавали реквізити на зарахування, то тоді подавайте нові реквізити.
Аванс чекати треба 20 грудня. Получку вже 6 нарахували) Що ще чекаєте на нарахування?

ps Якщо не зрозуміли весь процес, то нічого не робить. А то зробите собі подарок до НР.
Отримай кешбек від банку за оформлення платіжної картки!
  • 50 ₴ — monobank ► monobank.ua/r/XZ8c6 || А-Банк ► Зелена, a-bank.com.ua/t?a=53CA54RRMBX0 || tasbank — Велика5 ► PM
  • 50/100 ₴ — Forward Bank ► КОКО КАРД (дебетова/кредитна), lx4.me/c/5zzd8hrz
MASolomko

Подякував: 129 раз.
Подякували: 263 раз.

Профіль
  #<1 ... 83668367836883698370 ... 8584>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Alien, Google Adsense [Bot], sens і 9 гостей