Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53295330533153325333 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:48

  Kudrjavuy написав:
  Starikan написав:
  detroytred написав: Если бы новый президент одерживал победы с небольшим преимуществом, то это было бы обычным. Борьбой технологий.
Но когда такие отрывы, да ещё и артист-юморист, то основа кроется в том почему нарид устал и отчаялся.
Реально устал и реально отчаялся.
Этого никакими технологиями не добиться.

Понятно, что после 5 лет войны, девала и тарифов папередники были обречены.
Но вы недооцениваете современные технологии.
Еще за полгода до выборов рейтинг Зе был не 70 и даже не 30.
Да и пример Трампа, победившего с помощью интернет-технологий и вбросов тамошних бигусов (с помощью или без помощи Рашки - неважно), тоже характерен.

Смелее!

Были технически грамотно использованы те же "технологии", что и при оккупации Крыма, Донбасса,...

Большинство пытающихся разобраться - не могут даже понять элементарного.


От я у Вас вже не вперше питаю - сформулюйте - за що Ви , чи за яке . Хоча б теоретично . Бо всі ці політичні технології , політичні стани чи там в загальному маніпуляція свідомістю - це інструменти . Для досягнення якоїсь мети . Де ми всі виступаємо об"єктами впливу ... Як суб"єкти ми виступаємо ну майже ніколи ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:54

  Козак-характерник написав:Я не вважаю себе патріотом, наприклад... :P Це дуже високопарне слово, яке до багато чого забовязує. Я хочу, щоб був український народ, як окрема спільнота, з власною мовою, традиціями, у власній хаті. Щоб українця можна було відрізнити від представника іншої національності. І щоб у власній хаті українця був СВІЙ порядок. Який саме порядок? Отут вже питання дискусійне. :) Та держава, яка існує зараз, не захищає українця. В ній немає справедливості. Тому бути патріотом такої держави не маю бажання. Скоріше всі мріють про ідеальну державу, ту яка має бути, ту, де кожний друг і брат...І там де тебе зустрічають як брата і сина, як рідного...А не як байстрюка чи чужинця. Одним словом де тебе люблять. І ти любиш...і платиш податки, а не наЛОХи...З Любовю... :wink: На благо українця і України.

Гей мені молодому в горах вітер, як брат,
Я іду як додому, до світлиці Карпат.
Стану я на коліна перед святістю гір,
Тут моя Батьківщина, тут мій крик і топір.

Зустрічає мене наче сина
Смерекових річок водограй,
Рідна мати моя — Україна,
Рідний батько - карпатський мій край.

Як той жнець спозарана
Крок почну свій з-за жнив,
І вечірнім туманом
Я впаду з полонин.

Вийду в гори... :mrgreen:
Тогда Вам прежде всего нужно ориентироваться в тех, кто нас разделяет, зачем это делает, и как.
Кто уничтожил, уничтожает, .... -Україну, неньку для багатьох народів. Та що вони планують надалі.
Наприклад:
https://bin.ua/top/245580-odnostoronnya ... utsya.html
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 12:02

  Puente написав:От я у Вас вже не вперше питаю - сформулюйте - за що Ви , чи за яке . Хоча б теоретично

Я за СВОЄ. Свою хату. :) Щоб трошки зрозуміліше було, ось..Якщо розумієте про що я. Кожному своє. Українець повинен мати власну хату, мову, традицію. Бути українцем.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 28 січ, 2020 12:02, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 12:02

  lapay написав:
  ЛАД написав:Насколько понимаю, опрос по каждому пункту вёлся отдельно - сумма не равна 100%.

Тим не менше, люди, зазвичай, обирають 2-3 найважливіші критерії, а не лайкають весь список.

Судя по тому, что сумма получилась 523%, выбирали в среднем по 5 пунктов.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28606
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 12:03

  Puente написав:От я у Вас вже не вперше питаю - сформулюйте - за що Ви , чи за яке . Хоча б теоретично . Бо всі ці політичні технології , політичні стани чи там в загальному маніпуляція свідомістю - це інструменти . Для досягнення якоїсь мети . Де ми всі виступаємо об"єктами впливу ... Як суб"єкти ми виступаємо ну майже ніколи ...

"Проблема" в том, что Вы физически не хотите понимать.

Раньше от "больших дел" отошел в 90м.
Существует такое понятие - кто работает, тот ест.

"Большое" - создаётся не путём криминала от ВР или царя - от малого к великому.
Где все мы есть ни что более, как винтики. Просто у каждого разная закалка.

Даже в бизнесе, любом - большом, малом,... - существуют "границы", которые у нас как ни странно принято переходить.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 12:05

  Kudrjavuy написав:російськомовний громадянин України отдал своего ребёнка сознательно в класс, один из двух, где преподавание велось на мове.
культуру, уж точно, не зневажає :shock:
полным атеїстом себя не щетает, но табу для юмора не видит нигде - ни в вере, ни в вышиванке (вспомните, скока ворья её натянуло)
просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....

может вы и не заметили, но в Украине за много столетий сложился, если так можно сказать, сплав людей из русских и украинцев, которым далеки и рос.скрепы, но и не хотят навязывания культуры и традиций зап. Украины, хотя относятся к ним,к культуре и традициям зап. Украины, с уважением. да и вышиванки носят.

Греки-?
Татары-?
Немцы-?
Поляки-?
Румыны-?
Шведы-?
Хазары-?
Армяне-?
Грузины -?
Булгары-?
Угорцы-?
..............................................[/quote]

А нічого , що ми насправді вже офіційно невідомо якої національності ? В документах у вас що написано ? Нічого . Ви не хочете асимілюватися - ну не хочете . Намагайтеся якось у вузькому колі зберегти свою ідентичність . Але в українському полі - не російському - бо ви живете в Україні . І щось тут я не чую розмов про людей з цього переліку ( там ще ромів немає , наприклад ) - мова йде тільки про російське ... Ну і проблеми у нас виникають якраз територіально-етнічні там , де є претензії до України . Не навпаки - якось несиметрично - ні ?
І чому як українське - то Західна Україна ? А центральна , чи навіть східна ? Якщо переважна кількість міського населення говорить зараз російською на вулиці в Запоріжжі - то це означає тільки їх формування як "советский народ" з російською мовою спілкування . А місцеві в селах та містечках - автохтонні українці - говорять українською . Мої предки з Запоріжжя з одного боку , з Галичини - з іншого ( пополам рівно ) . То я звідки ?
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 12:08

  Козак-характерник написав:
  Puente написав:От я у Вас вже не вперше питаю - сформулюйте - за що Ви , чи за яке . Хоча б теоретично

Я за СВОЄ. Свою хату. :) Щоб трошки зрозуміліше було, ось..Якщо розумієте про що я. Кожному своє. Українець повинен мати власну хату, мову, традицію. Бути українцем.

Когда к Вам придут домой с оружием - Вы уже не откупитесь словоблудием, что Вы законопослушный.
И наоборот: кто и зачем на неокупированной части не позволяет вычистить "Авгиевы конюшни"?

А "своего дома" - царедворцы лишили 99% граждан Украины. :(
Сейчас продадут остатки тогда будете в баладах рассказывать, що колись була....
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 12:16

  Puente написав:А нічого , що ми насправді вже офіційно невідомо якої національності ? В документах у вас що написано ? Нічого . Ви не хочете асимілюватися - ну не хочете . Намагайтеся якось у вузькому колі зберегти свою ідентичність . Але в українському полі - не російському - бо ви живете в Україні . І щось тут я не чую розмов про людей з цього переліку ( там ще ромів немає , наприклад ) - мова йде тільки про російське ... Ну і проблеми у нас виникають якраз територіально-етнічні там , де є претензії до України . Не навпаки - якось несиметрично - ні ?
І чому як українське - то Західна Україна ? А центральна , чи навіть східна ? Якщо переважна кількість міського населення говорить зараз російською на вулиці в Запоріжжі - то це означає тільки їх формування як "советский народ" з російською мовою спілкування . А місцеві в селах та містечках - автохтонні українці - говорять українською . Мої предки з Запоріжжя з одного боку , з Галичини - з іншого ( пополам рівно ) . То я звідки ?

Дік и я о том!
- Не хочу оскорблять, ибо может родственник.
Но Вы глупы!
И глупость прёте!
Кто Вам её навязал?
Кто Вам мозги промыл?
Проблемы у всех "економічні"! И именно этот бред навязывают, что бы реализовать остатки Украины!!!!

"приватизировать - продать" - это утрированно.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 12:20

  Kudrjavuy написав:
  19yuriy91 написав:
  Puente написав:От-от ... Цікаво просто - російськомовний громадянин України, який не вважає мову чимсь визначальним , культуру прямо зневажає , віру - вважає себе атеїстом - і визначає себе патріотом саме України . Що саме його цікавить тут , що він захищає ( хоча б на словах ) . Бо якщо просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....

російськомовний громадянин України отдал своего ребёнка сознательно в класс, один из двух, где преподавание велось на мове.
культуру, уж точно, не зневажає :shock:
полным атеїстом себя не щетает, но табу для юмора не видит нигде - ни в вере, ни в вышиванке (вспомните, скока ворья её натянуло)
просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....

может вы и не заметили, но в Украине за много столетий сложился, если так можно сказать, сплав людей из русских и украинцев, которым далеки и рос.скрепы, но и не хотят навязывания культуры и традиций зап. Украины, хотя относятся к ним,к культуре и традициям зап. Украины, с уважением. да и вышиванки носят.

Греки-?
Татары-?
Немцы-?
Поляки-?
Румыны-?
Шведы-?
Хазары-?
Армяне-?
Грузины -?
Булгары-?
Угорцы-?
..............................................

всё правильно, я упомянул "основные"
19yuriy91
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 15.09.12
Подякував: 265 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 12:20

  Puente написав: Мої предки з Запоріжжя з одного боку , з Галичини - з іншого ( пополам рівно ) . То я звідки ?

Посміхалась дитина, бігла полем у сні,
Небеса умивали рідні очка ясні.
І цвіла вишиванка, що з вогню воскреша,
Й мов барвистий метелик, поруч гралась душа...

― Ти скажи мені, тату, що за дивна земля
Почала прилітати в сни мої звіддаля?
І ласкава, як мама, і, мов казка, без меж...
Ти коли мене, тату, в землю ту повезеш?
— Ой, дитя моє, ластів’я моє,
Народив тебе теплий край.
То Вкраїнонька нас пригадує,
Стука в серденько: прилітай.
Не загою вік я в тут землю путь,
Там слова пісень у садах ростуть.
Ми з тих ясних зір, ми з тих чистих вод.
Ми — одна душа, ми — один народ...
Я посивів тут, а живу я — там...
Тих сердечних пут не розбить літам.
Там, де ти біжиш, я біжу малий,
В ріднім краї жить я судьбу молив...
Обцілують хай твої ніженьки
Землю матірну у доріженьки...
У доріженьки, у яруженьки...
Білі лебеді, сиві руженьки...
Посміхалась дитина, бігла полем у сні,
Небеса умивали рідні очка ясні.
І цвіла вишиванка, що з вогню воскреша,
Й, мов барвистий метелик, поруч гралась душа.
Вранці очі, як мальви, у дитяти цвіли:
― Ти скажи мені, мамо, ми поїдем коли?
Край дороги тополя там, як Божа сльоза,
Там живе наша доля, там живе, не згаса...
Ми з тих ясних зір, ми з тих чистих вод.
Ми — одна душа, ми — один народ!
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 28 січ, 2020 12:21, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 53295330533153325333 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама