Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість
+Додати тему
Відповісти на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
flyman написав:пачка молока за 20 грн. на 3 сніданки із вівсяними пластівцями, обіцяне фото
Блін, чувак, ну твій раціон від не про ЗОЖ ((((
flyman написав:
А що там в тебе за чорний проводок: Заряджаєш нокію в холодильнику? зі. А де м"ясо? В тебе в холодильнику, як у бомжа ((( ніц нема ((((
flyman написав:квиток на електричку, туди і назад, приблизно 40 грн.
Чекаю, коли УЗ збанкрутує і електричок не буде чи буде за 400 грн
flyman написав:кавалірка з простим ремонтом, менше 10Куе
Ми знаємо, що воно за кавалірка. Самобуд з порушенями.
10к+5к довести до кондиції - за 15 кв.м = середня ціна за метр в Анталії = 1 куе метр.
Так ти купив якесь лайно, а в Анталії ти би отримав цукерочку з басіком.
flyman написав:Хочеш ідеш в АТБ охоронцем, не хочеш, то в Польщі на трускавки.
Блін, так і знав, що ти в АТБ працюєш Не знаю ні одного айтішніка, який би такий треш, як ти би купляв.
flyman написав:А що в Туреччині? Тре 50куе на кавалірку. І ще десь до $200 на витрати. Навіть роботи нема. А ще загородній будинок, тобто дача, це ще 50куе.
А що ти на свої кавалірки 50куе не витрачиш? Який в тебе підрахунок?
зі. Ну, так, для охоронця з АТБ роботи в Туречині немає. А для айтішніка не бомжа, ремойт ворк - но праблем!
Оці потоки брехливого лайна навіть не хочеться коментувати, починаючи від ЗОЖ, електричок по 400 закінчуючи самобудом 1куе м2 і АТБ.
Из Киева в Фетхие, правильно называть её Фетия (так турки говорят) удобно лететь из Жулян в Даламан. Жуляны приятно удивили спокойствием и размеренностью. Все просто и быстро. Прилетели быстрее заявленного времени. В Даламане организация приёма туристов еще лучше. Температурный контроль организован дистанционно(как контроль скорости) Несмотря на условия ношения масок в продолжении всего полёта никакого напряжения и особенного неудобства не было. Турция очень ждет туристов . Турецкая лира за год девальвировала с 5,7 до почти 7 за доллар США. Инфляция в половину меньше. Впервые за многолетнюю историю моих поездок в страну стоимость бензина опустилась ниже 1доллара за литр. Туристов нет. То есть они есть в таком количестве, что их трудно найти. Турецкое государство за 4 последних месяца очень серьезно подняло свой авторитет в глазах простых граждан. При этом ни о каком расслаблении и подачках, а так же поощрении люмпенов речь не идёт. Очень адресная помощь всем слоям населения с низкими доходами, забота о стариках и детях, льготы бизнесу. Ситуация в экономике тяжёлая ,но турки "заряжены" на работу. Это, так сказать "лирическое отступление" По отдыху вижу следующую картину. Открытых отелей очень немного,как и кафе и ресторанов. При этом ситуация в последние дни начала резко улучшаться. Полетели рейсы из разных стран и инфраструктура бизнеса начала быстро восстанавливаться. Не смотря на то, что сезон провальный и конечно убыточный для всей сферы, вижу главное, что внушает оптимизм и позволяет приятно отдыхать: доброжелательное отношение к туристам и отсутствие желания заработать всё на немногих и сохранившаяся ,хотя и сильно поредевшая инфраструктура. Всё что надо ходит, вкусно пахнет, возит и развлекает. Пойду есть арбуз и акурт. Всем удачи.
По теме ветки: есть бабки-купил для тещи,а не в аренду.
Новий подарунок від мене: коробка з надписом "Гроші з неба":
Етап 1. Київ. Купівля двушки - мрія всього життя - мати кавалєрки на кожній станції метро - біля метро "Житомирська". Вторинний ринок. 2019 рік; середній поверх - 46 000 доларів США (Витрати із нахом"ячених 50К). Етап 2. Київ. Початок ремонту. Пошук злодіїв-виконробів та злодіїв-рукопопих хВахівців. Вкладання в косметичний ремонт та пристойні меблі 4 000 доларів (із нахом"ячених 50К). Етап 3. Пошук та заселення нормального орендаря із оплатою на місяць 450$ або 5400$ в рік. Активація на смартфоні калькулятора: 10,8% річних по валюті. Етап 4. Забути про "кавалєрки" як про дивний хлопчачий сон. Етап 5. Шампанске, червона ікра, чорна ікра, Фуа-гра, вустриці, Білий трюфель, Хамон іберіко, Мармурова яловичина. Суспільство приємних дам.
Балакав із родичкою, каже що нах Туреччина, її знайома в липні вилетіла і там застряла, назад дорога через 2 тижні самоізоляції вна неньці. Коту під хвіст Туреччина.
Новий подарунок від мене: коробка з надписом "Гроші з неба":
Етап 1. Київ. Купівля двушки - мрія всього життя - мати кавалєрки на кожній станції метро - біля метро "Житомирська". Вторинний ринок. 2019 рік; середній поверх - 46 000 доларів США (Витрати із нахом"ячених 50К). Етап 2. Київ. Початок ремонту. Пошук злодіїв-виконробів та злодіїв-рукопопих хВахівців. Вкладання в косметичний ремонт та пристойні меблі 4 000 доларів (із нахом"ячених 50К). Етап 3. Пошук та заселення нормального орендаря із оплатою на місяць 450$ або 5400$ в рік. Активація на смартфоні калькулятора: 10,8% річних по валюті. Етап 4. Забути про "кавалєрки" як про дивний хлопчачий сон. Етап 5. Шампанске, червона ікра, чорна ікра, Фуа-гра, вустриці, Білий трюфель, Хамон іберіко, Мармурова яловичина. Суспільство приємних дам.
Як на мене, стрьомний варіант. Краще слона їсти по шматочкам згідно плану оточення кавалірками. Тим паче, актив роздроблений, і якщо тре, то зливаєш 1 кавалірку, 2 в прикупі.
flyman написав:Балакав із родичкою, каже що нах Туреччина, її знайома в липні вилетіла і там застряла, назад дорога через 2 тижні самоізоляції вна неньці. Коту під хвіст Туреччина.
Цікаво, де краще "застряти" під час карантину - в "Раю", чи в....
Мне вот понравилось, что Кличко дал указание заварить все мусоропроводы - рассадник запахов, ифекций, вони и прочего дерьма. Оказывается: даже крысы бегают по Киеву (я думал - только в Днепре). Так и на этой ветке: несчастный Мизантроп в руках носит кульки со своим дерьмом с кульков капает - а все читают. Слава Богу у меня в игноре.