|
Депозити майже повністю пішли в онлайн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 18 жов, 2020 10:09
Пропонуємо до обговорення: Про це повідомили банкіри.
Дивися повний текст Депозити майже повністю пішли в онлайн.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 18 жов, 2020 10:09
А что можно будет предоставить СУДУ в качестве доказательства а фонду гарантирования вкладов? Принтскрин? Суды требуют договор и квитанцию о внесении денег (мемориальный ордер) ТОЛЬКО в оригинале для подтверждения самого факта размещения депозита. А в случае сбоя (разрушения) компьютерной системы банка и потери данных? Кто может пострадать без оригинальных документов : Банк или клиент? Только не отвечайте сразу, подумайте о том, как ВЫ будете себя чувствовать без оригинальных документов, когда прочтете, что в ВАШ банк ввели временную администрацию?
-
4416635
-
-
- Повідомлень: 9
- З нами з: 02.02.19
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 18 жов, 2020 11:22
4416635 Особисто забирав свої вклади з 4х банків-погорільців! (Форум/ФіК/Дельта/Платинум) ТІЛЬКИ паспорт і інд.код - все! Жодних квитанцій, чи ще чогось НІДЕ НЕ ПРОСИЛИ!!!
Забрав все до копійки, так як всюди тримав під Фонд!
-
Долярчик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 9491
- З нами з: 19.10.15
- Подякував: 593 раз.
- Подякували: 633 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 18 жов, 2020 11:40
Видача депо іде через реєстр
-
any4key
-
-
- Повідомлень: 95
- З нами з: 05.06.14
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 18 жов, 2020 12:29
Какие депозиты? Вы серьёзно? Не смешите! Сейчас вам дадут максимум 2% в $. Через год прийдёте в Ощадбанке забирать, они заставят получить карту (иначе низзя!), а потом возьмут комиссию за снятие наличных 1%. Какой смысл в этой "мышиной возне"??? Объясните мне кто-нибудь, please.
-
sveneld83
-
-
- Повідомлень: 60
- З нами з: 05.08.19
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 18 жов, 2020 12:30
sveneld83 написав:Какие депозиты? Вы серьёзно? Не смешите! Сейчас вам дадут максимум 2% в $. Через год прийдёте в Ощадбанке забирать, они заставят получить карту (иначе низзя!), а потом возьмут комиссию за снятие наличных 1%. Какой смысл в этой "мышиной возне"??? Объясните мне кто-нибудь, please.
На Ощадбанке свет клином сошелся? В любом случае, рассказы про комиссию за снятие депозита это бред, вам какой-то лапши навешали
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37861
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 18 жов, 2020 12:32
any4key написав:Видача депо іде через реєстр
Ну добре, наприклад, в реєстрі сталася помилка, і він показує, що депозит вже відданий. Що далі?
-
BIGor
-
-
- Повідомлень: 10704
- З нами з: 19.09.10
- Подякував: 1538 раз.
- Подякували: 1960 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Нед 18 жов, 2020 13:16
BIGor написав: any4key написав:Видача депо іде через реєстр
Ну добре, наприклад, в реєстрі сталася помилка, і він показує, що депозит вже відданий. Що далі?
Ха-ха! Ану, дайте/покажіть мені ЧЕК/квитанцію, де я підписав, що отримав кошти? 
-
Долярчик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 9491
- З нами з: 19.10.15
- Подякував: 593 раз.
- Подякували: 633 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 18 жов, 2020 16:40
Долярчик написав: BIGor написав: any4key написав:Видача депо іде через реєстр
Ну добре, наприклад, в реєстрі сталася помилка, і він показує, що депозит вже відданий. Що далі?
Ха-ха! Ану, дайте/покажіть мені ЧЕК/квитанцію, де я підписав, що отримав кошти? 
Ну Ви приходите по свої гроші - а в реєстрі пусто. Який чек Вам винен Банк?
-
BIGor
-
-
- Повідомлень: 10704
- З нами з: 19.09.10
- Подякував: 1538 раз.
- Подякували: 1960 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Нед 18 жов, 2020 17:28
BIGor написав: any4key написав:Видача депо іде через реєстр
Ну добре, наприклад, в реєстрі сталася помилка, і він показує, що депозит вже відданий. Що далі?
Я маю на увазі, що формування списку вкладників для фонду відбувається реєстром, в якому вказуються паспортні данні, сума і т.д. До видачі воно немає ніякого відношення.
-
any4key
-
-
- Повідомлень: 95
- З нами з: 05.06.14
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
5 |
931 |
|
|
|
4 |
1965 |
|
|
|
1 |
898 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|