У квитанцію за теплоенергію додадуть нові послуги. За що...
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Пока не будет реальной возможности влиять на конечную цену, выбирать поставщика, или отключиться и обеспечить себя теплом самостоятельно, совершенно не имеет значения количество "рядочків" и распределение итоговой суммы. Хотя, если действительно будет графа "за абонентское обслуживание" - принципиально соответствующую сумму платить не буду, и пусть попробуют доказать, что они мне эту услугу оказывали.
Индивидуальное отопление - звучит красиво, но на практике не реализуемо в 90% жилого фонда из-за вертикальной разводки. Разве что в Киеве, где новостроек побольше, может быть другая картина. Общий котёл на дом - из той же серии. Хорошо в теории, а на практике в доме от 50% и выше пенсионеров, у которых денег на участие в установке общедомового котла нет или жалко, а ваша экономия их не интересует, т.к. платёжка меньше не станет, просто урежут субсидию.
wild.tomcat написав: що, диванний експерт, "абидка схватила" за те, що хтось має нахабство мати думку відмінну віж височайщої вашої? для "набижал"шого "диванного войина", що неспроможний осилити написане - таки да, відключитися окремому споживачу від цо нереально. і будинком в цілому теж малореально і чим більше в будинку квартир тим швидше імовірність відключення наближається до 0. і є ще нюанси з газовою інфраструктурою в будинку, яку скоріше за все прийдеться переробляти на більш пропускну. як і підключення до зовнішніх газових мереж. щоб забезпечити збільшене споживання газу. що в свою чергу ще зменшує імовірність реалізації кейсу в цілому. у "выше человек"а (хоч він і не уточнював) можливо вже в будинку були газові колонки, що значно спрощувало все. хоче може і без них. також він не уточнював, наскільки будинок великий, адже я сподіваюся, що навіть "диванному експерту" _мисливцю зрозуміло, що чим менший будинок, тим легше домовитися? і да, саме головне - самі то хоч якийсь подібний проект реалізували, експерт диванний, а? чи хоча б спробували? поділіться з нами досвідом, ми з задоволенням почитаємо. чи так, тільки язиком експертно-диванні висновки робити гаразд, типу розумом блиснути? а про "вот еслиб мой дом перевели -- да еще нахаляву" взагалі незрозуміло. щось видумувати самому і приписувати людям те чого вони навіть і не згадували і не збиралися, це якось про певні проблеми в пана експерта свідчить цікавий взагалі метод в певнох категорії людей спілкуватися - чуть що не так, відразу "диванный войин набижал", "зрада". а сам то хто?
Для набигунов, которые "чукча -- не чититатель": в третий раз говорю -- про индивидуальные отключения я ничего и не писал. Точнее писал, что законом запрещено. Поэтому в чем смысл эту тему мусолить -- вопрос... И опять же, для "писателей -- не читателей" повторюсь -- вон выше есть реализованный проект. А пример неудачной попытки у "нечитателя" есть? Или, как я и писал, человек должен был в конкретный дом прийти и показать "ленивцам" как правильно делать? -- сорян -- такой холявы не будет. Насчет же меня -- я просто выбрал дом, в котором уже не было ЦО. Согласен -- по "диванным" критериям -- нещитово -- нужно было именно самому все делать... Но, увы, мне тоже лень...
для "набигунов, которые "диванный єксперт" - цей проект абсолютно непоказовий, або як пишуть "диванные експерти" - "нещитово". тому "человек" не привів ніяких вхідних даних, окрім того, щось десь є будинок. що за будинок, в якому місті, скільки квартир - немає нічого. і він один на 1000 такий, а може і рідше, знову треба ж знати всі умови. тому і обговорювати особливо нічого, ну хіба черговому диванному експерту прокричати - "дивіться, я казав, я казав, я маладєц який". від вас, диванних експертів, ніхто ніякої халяви і не вимагає, тим більше від вас особисто. що ви там комусь маєте піти і щось показати. від вас взагалі ніхто нічого не вимагає, навіть ваших "диванних" дописів з "диванними" висновками. але ж ви їх пишете чомусь. ви, диванні експерти такі, любите все перекручувати і щось собі там напридумувати. де хтось писав що ви маєте встати і піти комусь щось робити? без вас розберуться і ще раз питаю - є успішний проект реалізації в будинку на 100+ квартир? а, диванний експерт? те що вдалося вибрати будинок без цо - ну вдалося. 70-80% населення міст не може цього собі дозволити, з різних причин. не мають коштів, мали - то б ваших порад не чекали. люди дають собі раду і без них. але це не привід різним "диванним експертам" називати їх "ленивцам"и. сам то хто, трудоголіку диванний? язик та пальці не втомлюються оди собі співати?
wild.tomcat написав: що, диванний експерт, "абидка схватила" за те, що хтось має нахабство мати думку відмінну віж височайщої вашої? для "набижал"шого "диванного войина", що неспроможний осилити написане - таки да, відключитися окремому споживачу від цо нереально. і будинком в цілому теж малореально і чим більше в будинку квартир тим швидше імовірність відключення наближається до 0. і є ще нюанси з газовою інфраструктурою в будинку, яку скоріше за все прийдеться переробляти на більш пропускну. як і підключення до зовнішніх газових мереж. щоб забезпечити збільшене споживання газу. що в свою чергу ще зменшує імовірність реалізації кейсу в цілому. у "выше человек"а (хоч він і не уточнював) можливо вже в будинку були газові колонки, що значно спрощувало все. хоче може і без них. також він не уточнював, наскільки будинок великий, адже я сподіваюся, що навіть "диванному експерту" _мисливцю зрозуміло, що чим менший будинок, тим легше домовитися? і да, саме головне - самі то хоч якийсь подібний проект реалізували, експерт диванний, а? чи хоча б спробували? поділіться з нами досвідом, ми з задоволенням почитаємо. чи так, тільки язиком експертно-диванні висновки робити гаразд, типу розумом блиснути? а про "вот еслиб мой дом перевели -- да еще нахаляву" взагалі незрозуміло. щось видумувати самому і приписувати людям те чого вони навіть і не згадували і не збиралися, це якось про певні проблеми в пана експерта свідчить цікавий взагалі метод в певнох категорії людей спілкуватися - чуть що не так, відразу "диванный войин набижал", "зрада". а сам то хто?
Для набигунов, которые "чукча -- не чититатель": в третий раз говорю -- про индивидуальные отключения я ничего и не писал. Точнее писал, что законом запрещено. Поэтому в чем смысл эту тему мусолить -- вопрос... И опять же, для "писателей -- не читателей" повторюсь -- вон выше есть реализованный проект. А пример неудачной попытки у "нечитателя" есть? Или, как я и писал, человек должен был в конкретный дом прийти и показать "ленивцам" как правильно делать? -- сорян -- такой холявы не будет. Насчет же меня -- я просто выбрал дом, в котором уже не было ЦО. Согласен -- по "диванным" критериям -- нещитово -- нужно было именно самому все делать... Но, увы, мне тоже лень...
для "набигунов, которые "диванный єксперт" - цей проект абсолютно непоказовий, або як пишуть "диванные експерти" - "нещитово". тому "человек" не привів ніяких вхідних даних, окрім того, щось десь є будинок. що за будинок, в якому місті, скільки квартир - немає нічого. і він один на 1000 такий, а може і рідше, знову треба ж знати всі умови. тому і обговорювати особливо нічого, ну хіба черговому диванному експерту прокричати - "дивіться, я казав, я казав, я маладєц який". від вас, диванних експертів, ніхто ніякої халяви і не вимагає, тим більше від вас особисто. що ви там комусь маєте піти і щось показати. від вас взагалі ніхто нічого не вимагає, навіть ваших "диванних" дописів з "диванними" висновками. але ж ви їх пишете чомусь. ви, диванні експерти такі, любите все перекручувати і щось собі там напридумувати. де хтось писав що ви маєте встати і піти комусь щось робити? без вас розберуться і ще раз питаю - є успішний проект реалізації в будинку на 100+ квартир? а, диванний експерт? те що вдалося вибрати будинок без цо - ну вдалося. 70-80% населення міст не може цього собі дозволити, з різних причин. не мають коштів, мали - то б ваших порад не чекали. люди дають собі раду і без них. але це не привід різним "диванним експертам" називати їх "ленивцам"и. сам то хто, трудоголіку диванний? язик та пальці не втомлюються оди собі співати?
А вот так щитово:
-- или так:
-- или вот так:
? -- или опять нытье будет "не, ну им с домом вовезло -- пенсионеров гараздо меньше 90%". Повторюсь -- кто хочет -- делает, кто не хочет -- выдумывает отговорки. Нет денег -- так у государства они откуда на бабушатники возьмутся?..
Сказочник, и сколько в Киеве и по Украине таких домов с новым теплопунктом, теплоизолированным фасадом и жильцами готовыми вкладывать в модернизацию дома?
_hunter написав:-- или так:
-- или вот так:
? -- или опять нытье будет "не, ну им с домом вовезло -- пенсионеров гараздо меньше 90%". Повторюсь -- кто хочет -- делает, кто не хочет -- выдумывает отговорки. Нет денег -- так у государства они откуда на бабушатники возьмутся?..
Совсем смешно. В первом случае вальяжному председателю ОСББ которому место в кабаке .а не в управлении домом, держава отстегнула 27 млн грн из 30, во втором речь идет уже о 1.5 сотни тысяч грн, но тоже государство дало от 50 до 70%. И это образец для подражания???? Сколько у этой страны еще можно будет взять от 70 до 90% на модернизацию всего жилого фонда, сказочник?