У квитанцію за теплоенергію додадуть нові послуги. За що...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Пон 19 жов, 2020 11:58

  wild.tomcat написав:
  _hunter написав:
  _hunter написав:Сейчас в тему набигут диванные войины и начнут кричать "вывсеврете! -- алегархи-чиновники таких разрешений в принципе дать не могут" :lol:


Что -- именно так и хотелось сказать? -- что аж абидка схватила?..

И таки спасибо за подтверждением моих слов (про "индивидуальщиков") -- или я где-то писал обратное?..

Ну вон же выше человек спробував... -- и оп-па: сразу диванный войин набижал с криками "пример не релевантный -- вот еслиб мой дом перевели -- да еще нахаляву"...


що, диванний експерт, "абидка схватила" за те, що хтось має нахабство мати думку відмінну віж височайщої вашої? :D для "набижал"шого "диванного войина", що неспроможний осилити написане - таки да, відключитися окремому споживачу від цо нереально. і будинком в цілому теж малореально і чим більше в будинку квартир тим швидше імовірність відключення наближається до 0. і є ще нюанси з газовою інфраструктурою в будинку, яку скоріше за все прийдеться переробляти на більш пропускну. як і підключення до зовнішніх газових мереж. щоб забезпечити збільшене споживання газу. що в свою чергу ще зменшує імовірність реалізації кейсу в цілому.
у "выше человек"а (хоч він і не уточнював) можливо вже в будинку були газові колонки, що значно спрощувало все. хоче може і без них. також він не уточнював, наскільки будинок великий, адже я сподіваюся, що навіть "диванному експерту" _мисливцю зрозуміло, що чим менший будинок, тим легше домовитися?
і да, саме головне - самі то хоч якийсь подібний проект реалізували, експерт диванний, а? чи хоча б спробували? поділіться з нами досвідом, ми з задоволенням почитаємо. :mrgreen: чи так, тільки язиком експертно-диванні висновки робити гаразд, типу розумом блиснути? :D а про "вот еслиб мой дом перевели -- да еще нахаляву" взагалі незрозуміло. щось видумувати самому і приписувати людям те чого вони навіть і не згадували і не збиралися, це якось про певні проблеми в пана експерта свідчить :D
цікавий взагалі метод в певнох категорії людей спілкуватися - чуть що не так, відразу "диванный войин набижал", "зрада". а сам то хто?

Для набигунов, которые "чукча -- не чититатель": в третий раз говорю -- про индивидуальные отключения я ничего и не писал. Точнее писал, что законом запрещено. Поэтому в чем смысл эту тему мусолить -- вопрос...
И опять же, для "писателей -- не читателей" повторюсь -- вон выше есть реализованный проект. А пример неудачной попытки у "нечитателя" есть?
Или, как я и писал, человек должен был в конкретный дом прийти и показать "ленивцам" как правильно делать? -- сорян -- такой холявы не будет.
Насчет же меня -- я просто выбрал дом, в котором уже не было ЦО. Согласен -- по "диванным" критериям -- нещитово -- нужно было именно самому все делать... Но, увы, мне тоже лень...
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 01:08

alex2013a90 У вас индивидуалка на газу или электро? Если газ то все мои предыдущие вопросы по внедрению пожалуй снимаю.
svyatoslav_voronov
 
Повідомлень: 23
З нами з: 09.06.17
Подякував: 11 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 01:30

Пока не будет реальной возможности влиять на конечную цену, выбирать поставщика, или отключиться и обеспечить себя теплом самостоятельно, совершенно не имеет значения количество "рядочків" и распределение итоговой суммы. Хотя, если действительно будет графа "за абонентское обслуживание" - принципиально соответствующую сумму платить не буду, и пусть попробуют доказать, что они мне эту услугу оказывали.

Индивидуальное отопление - звучит красиво, но на практике не реализуемо в 90% жилого фонда из-за вертикальной разводки. Разве что в Киеве, где новостроек побольше, может быть другая картина. Общий котёл на дом - из той же серии. Хорошо в теории, а на практике в доме от 50% и выше пенсионеров, у которых денег на участие в установке общедомового котла нет или жалко, а ваша экономия их не интересует, т.к. платёжка меньше не станет, просто урежут субсидию.
M-Audio
 
Повідомлень: 2884
З нами з: 23.03.11
Подякував: 563 раз.
Подякували: 400 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 09:41

  _hunter написав:
  wild.tomcat написав:
що, диванний експерт, "абидка схватила" за те, що хтось має нахабство мати думку відмінну віж височайщої вашої? :D для "набижал"шого "диванного войина", що неспроможний осилити написане - таки да, відключитися окремому споживачу від цо нереально. і будинком в цілому теж малореально і чим більше в будинку квартир тим швидше імовірність відключення наближається до 0. і є ще нюанси з газовою інфраструктурою в будинку, яку скоріше за все прийдеться переробляти на більш пропускну. як і підключення до зовнішніх газових мереж. щоб забезпечити збільшене споживання газу. що в свою чергу ще зменшує імовірність реалізації кейсу в цілому.
у "выше человек"а (хоч він і не уточнював) можливо вже в будинку були газові колонки, що значно спрощувало все. хоче може і без них. також він не уточнював, наскільки будинок великий, адже я сподіваюся, що навіть "диванному експерту" _мисливцю зрозуміло, що чим менший будинок, тим легше домовитися?
і да, саме головне - самі то хоч якийсь подібний проект реалізували, експерт диванний, а? чи хоча б спробували? поділіться з нами досвідом, ми з задоволенням почитаємо. :mrgreen: чи так, тільки язиком експертно-диванні висновки робити гаразд, типу розумом блиснути? :D а про "вот еслиб мой дом перевели -- да еще нахаляву" взагалі незрозуміло. щось видумувати самому і приписувати людям те чого вони навіть і не згадували і не збиралися, це якось про певні проблеми в пана експерта свідчить :D
цікавий взагалі метод в певнох категорії людей спілкуватися - чуть що не так, відразу "диванный войин набижал", "зрада". а сам то хто?

Для набигунов, которые "чукча -- не чититатель": в третий раз говорю -- про индивидуальные отключения я ничего и не писал. Точнее писал, что законом запрещено. Поэтому в чем смысл эту тему мусолить -- вопрос...
И опять же, для "писателей -- не читателей" повторюсь -- вон выше есть реализованный проект. А пример неудачной попытки у "нечитателя" есть?
Или, как я и писал, человек должен был в конкретный дом прийти и показать "ленивцам" как правильно делать? -- сорян -- такой холявы не будет.
Насчет же меня -- я просто выбрал дом, в котором уже не было ЦО. Согласен -- по "диванным" критериям -- нещитово -- нужно было именно самому все делать... Но, увы, мне тоже лень...


для "набигунов, которые "диванный єксперт" - цей проект абсолютно непоказовий, або як пишуть "диванные експерти" - "нещитово". тому "человек" не привів ніяких вхідних даних, окрім того, щось десь є будинок. що за будинок, в якому місті, скільки квартир - немає нічого. і він один на 1000 такий, а може і рідше, знову треба ж знати всі умови. тому і обговорювати особливо нічого, ну хіба черговому диванному експерту прокричати - "дивіться, я казав, я казав, я маладєц який". від вас, диванних експертів, ніхто ніякої халяви і не вимагає, тим більше від вас особисто. що ви там комусь маєте піти і щось показати. від вас взагалі ніхто нічого не вимагає, навіть ваших "диванних" дописів з "диванними" висновками. але ж ви їх пишете чомусь. ви, диванні експерти такі, любите все перекручувати і щось собі там напридумувати. де хтось писав що ви маєте встати і піти комусь щось робити? без вас розберуться :D
і ще раз питаю - є успішний проект реалізації в будинку на 100+ квартир? а, диванний експерт? те що вдалося вибрати будинок без цо - ну вдалося. 70-80% населення міст не може цього собі дозволити, з різних причин. не мають коштів, мали - то б ваших порад не чекали. люди дають собі раду і без них. але це не привід різним "диванним експертам" називати їх "ленивцам"и. сам то хто, трудоголіку диванний? язик та пальці не втомлюються оди собі співати?
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 12:36

  wild.tomcat написав:
  _hunter написав:
  wild.tomcat написав:
що, диванний експерт, "абидка схватила" за те, що хтось має нахабство мати думку відмінну віж височайщої вашої? :D для "набижал"шого "диванного войина", що неспроможний осилити написане - таки да, відключитися окремому споживачу від цо нереально. і будинком в цілому теж малореально і чим більше в будинку квартир тим швидше імовірність відключення наближається до 0. і є ще нюанси з газовою інфраструктурою в будинку, яку скоріше за все прийдеться переробляти на більш пропускну. як і підключення до зовнішніх газових мереж. щоб забезпечити збільшене споживання газу. що в свою чергу ще зменшує імовірність реалізації кейсу в цілому.
у "выше человек"а (хоч він і не уточнював) можливо вже в будинку були газові колонки, що значно спрощувало все. хоче може і без них. також він не уточнював, наскільки будинок великий, адже я сподіваюся, що навіть "диванному експерту" _мисливцю зрозуміло, що чим менший будинок, тим легше домовитися?
і да, саме головне - самі то хоч якийсь подібний проект реалізували, експерт диванний, а? чи хоча б спробували? поділіться з нами досвідом, ми з задоволенням почитаємо. :mrgreen: чи так, тільки язиком експертно-диванні висновки робити гаразд, типу розумом блиснути? :D а про "вот еслиб мой дом перевели -- да еще нахаляву" взагалі незрозуміло. щось видумувати самому і приписувати людям те чого вони навіть і не згадували і не збиралися, це якось про певні проблеми в пана експерта свідчить :D
цікавий взагалі метод в певнох категорії людей спілкуватися - чуть що не так, відразу "диванный войин набижал", "зрада". а сам то хто?

Для набигунов, которые "чукча -- не чититатель": в третий раз говорю -- про индивидуальные отключения я ничего и не писал. Точнее писал, что законом запрещено. Поэтому в чем смысл эту тему мусолить -- вопрос...
И опять же, для "писателей -- не читателей" повторюсь -- вон выше есть реализованный проект. А пример неудачной попытки у "нечитателя" есть?
Или, как я и писал, человек должен был в конкретный дом прийти и показать "ленивцам" как правильно делать? -- сорян -- такой холявы не будет.
Насчет же меня -- я просто выбрал дом, в котором уже не было ЦО. Согласен -- по "диванным" критериям -- нещитово -- нужно было именно самому все делать... Но, увы, мне тоже лень...


для "набигунов, которые "диванный єксперт" - цей проект абсолютно непоказовий, або як пишуть "диванные експерти" - "нещитово". тому "человек" не привів ніяких вхідних даних, окрім того, щось десь є будинок. що за будинок, в якому місті, скільки квартир - немає нічого. і він один на 1000 такий, а може і рідше, знову треба ж знати всі умови. тому і обговорювати особливо нічого, ну хіба черговому диванному експерту прокричати - "дивіться, я казав, я казав, я маладєц який". від вас, диванних експертів, ніхто ніякої халяви і не вимагає, тим більше від вас особисто. що ви там комусь маєте піти і щось показати. від вас взагалі ніхто нічого не вимагає, навіть ваших "диванних" дописів з "диванними" висновками. але ж ви їх пишете чомусь. ви, диванні експерти такі, любите все перекручувати і щось собі там напридумувати. де хтось писав що ви маєте встати і піти комусь щось робити? без вас розберуться :D
і ще раз питаю - є успішний проект реалізації в будинку на 100+ квартир? а, диванний експерт? те що вдалося вибрати будинок без цо - ну вдалося. 70-80% населення міст не може цього собі дозволити, з різних причин. не мають коштів, мали - то б ваших порад не чекали. люди дають собі раду і без них. але це не привід різним "диванним експертам" називати їх "ленивцам"и. сам то хто, трудоголіку диванний? язик та пальці не втомлюються оди собі співати?

А вот так щитово:
https://kp.ua/economics/588268-
-- или так:
https://www.youtube.com/watch?v=nRE1ipKbXcU
-- или вот так:
https://www.youtube.com/watch?v=_AwdfyTUofM
?
-- или опять нытье будет "не, ну им с домом вовезло -- пенсионеров гараздо меньше 90%".
Повторюсь -- кто хочет -- делает, кто не хочет -- выдумывает отговорки.
Нет денег -- так у государства они откуда на бабушатники возьмутся?..
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 12:56

  _hunter написав:А вот так щитово:
https://kp.ua/economics/588268-


Сказочник, и сколько в Киеве и по Украине таких домов с новым теплопунктом, теплоизолированным фасадом и жильцами готовыми вкладывать в модернизацию дома?

  _hunter написав:-- или так:
https://www.youtube.com/watch?v=nRE1ipKbXcU
-- или вот так:
https://www.youtube.com/watch?v=_AwdfyTUofM
?
-- или опять нытье будет "не, ну им с домом вовезло -- пенсионеров гараздо меньше 90%".
Повторюсь -- кто хочет -- делает, кто не хочет -- выдумывает отговорки.
Нет денег -- так у государства они откуда на бабушатники возьмутся?..


Совсем смешно.
В первом случае вальяжному председателю ОСББ которому место в кабаке .а не в управлении домом, держава отстегнула 27 млн грн из 30, во втором речь идет уже о 1.5 сотни тысяч грн, но тоже государство дало от 50 до 70%.
И это образец для подражания????
Сколько у этой страны еще можно будет взять от 70 до 90% на модернизацию всего жилого фонда, сказочник?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 11 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 467
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 кві, 2024 15:36
Дюрі-бачі
2 320
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 бер, 2024 12:55
Примат
1 410
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 бер, 2024 12:10
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама