|
МВФ пропонував підняти гарантії за вкладами лише до 300... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 27 жов, 2020 17:52
Пропонуємо до обговорення: Міжнародний валютний фонд рекомендував Україні збільшити гарантовану суму відшкодування за банківськими вкладами фізичних осіб з 200 тис. грн лише до 300 тис. грн.
Дивися повний текст МВФ пропонував підняти гарантії за вкладами лише до 300 тис. грн.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 27 жов, 2020 17:52
Зачем мелочится, ставьте сразу по крупному - 1 млн евро.
-
agcsc
-
-
- Повідомлень: 433
- З нами з: 01.03.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 27 жов, 2020 18:15
Если столько лет не повышают сумму, значит собираются кинуть. Вообще, кто как не государство больше всего кидает. Не?
-
Dikoy
-
-
- Повідомлень: 1291
- З нами з: 19.03.09
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 45 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 27 жов, 2020 20:07
«Друзі, прості розрахунки, проста елементарна формальна логіка показують, що в умовах України підвищення граничної суми відшкодування з 200 тис. до 300 тис. мало що міняє» - ну да, якихось 100 тисяч, збвльшення на якихось 50%.. дійсно, краще нічого не робити. %*ло
-
Rainbow
-
-
- Повідомлень: 3328
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 27 жов, 2020 23:17
Интересно, почему вклады менее 10 грн не гарантируются? Ведь ФГВ может сделать и электронный перевод, не обязательно наличкой отдавать. Да и мелочь наличкой выгодно отдавать: 1,2,5 и 25 коп вывели из оборота. То есть на карточном счету есть скажем 6,94 грн. Дать 6 копеек и получить ровно 7 грн нельзя - 1 коп и 5 коп не принимают. То есть могут выдать только 6 грн и 90 копеек. А если нет монет по 10 копеек, то и вовсе 6,50 грн. Или меньше 10 грн не гарантируются из-за слишком высоких "расходов" на такую "мелочь"?
-
Sanyok77
-
-
- Повідомлень: 583
- З нами з: 31.08.13
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 жов, 2020 00:49
Самое интересное,в результате вообще не повысят даже до 300 тысяч,так и будут забалтывать эту тему годами.Одна из главных причин,не дающих это сделать-собственность ликвидируемых банков в чистую разворовывается,ФГВФ пополнять нечем.
-
Scotch
-
-
- Повідомлень: 1047
- З нами з: 01.08.10
- Подякував: 179 раз.
- Подякували: 133 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 жов, 2020 11:08
Кіно якесь. Друзі, краще підніміть суму гарантування до 300 тис. грн, навіщо Ви нам уже не перший рік розповідаєте казки про 600 тис. грн. А тепер ще додався пасаж про те, який дурний МВФ. Давайте посміємося разом, типу.
-
espanol
-
-
- Повідомлень: 289
- З нами з: 24.02.14
- Подякував: 172 раз.
- Подякували: 30 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
5 |
2136 |
П'ят 08 тра, 2026 18:08 vt313
|
|
|
1 |
712 |
|
|
|
1 |
1208 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|