МВФ пропонував підняти гарантії за вкладами лише до 300...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 17:52

МВФ пропонував підняти гарантії за вкладами лише до 300...

Пропонуємо до обговорення:
Міжнародний валютний фонд рекомендував Україні збільшити гарантовану суму відшкодування за банківськими вкладами фізичних осіб з 200 тис. грн лише до 300 тис. грн.

Дивися повний текст МВФ пропонував підняти гарантії за вкладами лише до 300 тис. грн.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101028
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 17:52

Зачем мелочится, ставьте сразу по крупному - 1 млн евро.
agcsc
 
Повідомлень: 433
З нами з: 01.03.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 18:15

Если столько лет не повышают сумму, значит собираются кинуть. Вообще, кто как не государство больше всего кидает. Не?
Dikoy
 
Повідомлень: 1291
З нами з: 19.03.09
Подякував: 4 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 20:07

«Друзі, прості розрахунки, проста елементарна формальна логіка показують, що в умовах України підвищення граничної суми відшкодування з 200 тис. до 300 тис. мало що міняє»
- ну да, якихось 100 тисяч, збвльшення на якихось 50%.. дійсно, краще нічого не робити.
%*ло
Rainbow
 
Повідомлень: 3328
З нами з: 23.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 жов, 2020 23:17

Интересно, почему вклады менее 10 грн не гарантируются?
Ведь ФГВ может сделать и электронный перевод, не обязательно наличкой отдавать.
Да и мелочь наличкой выгодно отдавать: 1,2,5 и 25 коп вывели из оборота.
То есть на карточном счету есть скажем 6,94 грн.
Дать 6 копеек и получить ровно 7 грн нельзя - 1 коп и 5 коп не принимают.
То есть могут выдать только 6 грн и 90 копеек.
А если нет монет по 10 копеек, то и вовсе 6,50 грн.
Или меньше 10 грн не гарантируются из-за слишком высоких "расходов" на такую "мелочь"?
Sanyok77
Аватар користувача
 
Повідомлень: 583
З нами з: 31.08.13
Подякував: 24 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 28 жов, 2020 00:49

Самое интересное,в результате вообще не повысят даже до 300 тысяч,так и будут забалтывать эту тему годами.Одна из главных причин,не дающих это сделать-собственность ликвидируемых банков в чистую разворовывается,ФГВФ пополнять нечем.
Scotch
 
Повідомлень: 1047
З нами з: 01.08.10
Подякував: 179 раз.
Подякували: 133 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 28 жов, 2020 11:08

Кіно якесь. Друзі, краще підніміть суму гарантування до 300 тис. грн, навіщо Ви нам уже не перший рік розповідаєте казки про 600 тис. грн. А тепер ще додався пасаж про те, який дурний МВФ. Давайте посміємося разом, типу.
espanol
Аватар користувача
 
Повідомлень: 289
З нами з: 24.02.14
Подякував: 172 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 2141
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 тра, 2026 18:08
vt313
1 713
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 кві, 2026 03:06
moveton
1 1208
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 бер, 2026 00:29
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама