Китай відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2020 07:19

Китай відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння

Пропонуємо до обговорення:
Машини з традиційними силовими установками припинять виробляти в КНР уже через 15 років.

Дивися повний текст Китай відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2020 07:19

А водневі це хіба не внутрішнього згоряння? А гібридні хіба не мають у складі двигун внутрішнього згоряння?
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2586
З нами з: 17.03.14
Подякував: 56 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2020 11:35

  0mage0 написав:А водневі це хіба не внутрішнього згоряння? А гібридні хіба не мають у складі двигун внутрішнього згоряння?


Водородные - нет, электрические на топливных элементах.
avax
 
Повідомлень: 1260
З нами з: 16.09.09
Подякував: 46 раз.
Подякували: 148 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2020 15:02

  avax написав:
  0mage0 написав:А водневі це хіба не внутрішнього згоряння? А гібридні хіба не мають у складі двигун внутрішнього згоряння?


Водородные - нет, электрические на топливных элементах.


А сколько нужно сжечь бензина чтобы сделать литр водорода? :D
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2020 15:29

  p_a_l написав:А сколько нужно сжечь бензина чтобы сделать литр водорода? :D

Водород производится с помощью электричества.
Grover
 
Повідомлень: 241
З нами з: 05.04.11
Подякував: 5 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 03:05

А электричество в Китае из угля..
antonivs3
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1933
З нами з: 07.08.17
Подякував: 874 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 07:08

Re: Китай відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння

Электричество хоть из угля, хоть из бензина - все равно экологичнее автомобильных ДВС. ДВС никогда не дотянуться до генераторов электростанций ни по КПД ни по степени очистки отработанных газов. Для этого надо вагон за автомобилем таскать.
Joоke
 
Повідомлень: 97
З нами з: 13.04.09
Подякував: 528 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 12:42

  Grover написав:
  p_a_l написав:А сколько нужно сжечь бензина чтобы сделать литр водорода? :D

Водород производится с помощью электричества.

Хорошо. Переведу на понятный язык.
Сколько нужно спалить мазута или угля чтобы сделать электричество с помощью которого собираются делать водород и алюминий для производства водорода?
Тут еще нужно учесть КПД таких процессов. :D

По моему все равно как бить. В лоб или полбу.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 10:44

  p_a_l написав:
  Grover написав:
  p_a_l написав:А сколько нужно сжечь бензина чтобы сделать литр водорода? :D

Водород производится с помощью электричества.

Хорошо. Переведу на понятный язык.
Сколько нужно спалить мазута или угля чтобы сделать электричество с помощью которого собираются делать водород и алюминий для производства водорода?
Тут еще нужно учесть КПД таких процессов. :D

По моему все равно как бить. В лоб или полбу.

Идея в переносе выхлопов/смога (с которыми у китайцев серьезные проблемы) из густонаселенных городов "куда-то" (где загазованность не так важна). Это если забыть о том, что в Китае уже есть 49 блоков и примерно столько же запланировано. Так что ничего "палить" не нужно будет.
_hunter
 
Повідомлень: 12194
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 11:44

будущее за кузовом из нержавейки и миниреактором на кобальте.
swan forever
 
Повідомлень: 1175
З нами з: 27.05.15
Подякував: 171 раз.
Подякували: 169 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2094
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2198
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
1 760
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 22:11
durans2020
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама