|
Водіїв попередили про штраф за самостійно встановлені... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 01 лис, 2020 09:40
Пропонуємо до обговорення: Встановлення ксенонових ламп у оптику без лінз, не дає багато переваг автомобілісту, а зустрічних водіїв може засліплювати.
Дивися повний текст Водіїв попередили про штраф за самостійно встановлені ксенонові лампи на авто.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101028
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 лис, 2020 09:41
Уже пора штрафовать. Хватит предупреждений. Больше половины машин слепят встречных.
-
2_2alex
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 01.11.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 лис, 2020 12:33
А за леды? Леды сейчас ярче ксенона светят. И колхозят их повсеместно.
-
airmax78
-
-
- Повідомлень: 43139
- З нами з: 25.10.12
- Подякував: 992 раз.
- Подякували: 5397 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Нед 01 лис, 2020 16:00
Давно пора!
-
fillimonof
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 16.01.17
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 лис, 2020 19:06
А как полиция будет выявлять эти ксеноны? Техосмотра нет, останавливать просто для проверки фар- не имеют права. Проверять техсостояние машины на дороге тоже не могут. Потому и ездят китайские ксеноны.
-
valera2011
-
-
- Повідомлень: 42
- З нами з: 20.11.18
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 лис, 2020 20:31
в РФ давно не ездят, как-то справились же) какое-то время выкручивались, так как было указание про ксенон, но не про диоды, сейчас, думаю, и в этом порядок навели. приборы есть, не слишком сложные и дорогие, выясняется за пару минут прямо у машины. будет закон- никаких проблем не вижу.
-
antonivs3
-
-
- Повідомлень: 1933
- З нами з: 07.08.17
- Подякував: 874 раз.
- Подякували: 210 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 лис, 2020 21:17
Давно пора колхозников на жигулях с такими фарами плющить. Задолбали дятлы.
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 лис, 2020 21:32
якісні леди - краще галогенок і з чіткою світловою границею освітлення
-
oleggg_ua
-
-
- Повідомлень: 25
- З нами з: 27.09.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 09:59
Давно пора штрафовать таких де*** с неправильным ксеноном. И сразу разбивать фары на месте. Особенно напрягает при встречном проезде по дворам и узким улицам. Едет навстречу, сволочь и полностью ослепляет, куда ты ни смотри.
-
pmdunavesta
-
-
- Повідомлень: 33
- З нами з: 06.05.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 10:12
pmdunavesta написав:Давно пора штрафовать таких де*** с неправильным ксеноном. И сразу разбивать фары на месте. Особенно напрягает при встречном проезде по дворам и узким улицам. Едет навстречу, сволочь и полностью ослепляет, куда ты ни смотри.
По дворам ладно там скорость 10км, а вот на наших трассах узкоколейках это та ещё жесть.
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
243 |
|
|
|
1 |
563 |
|
|
|
1 |
383 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|