Водіїв попередили про штраф за самостійно встановлені...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 09:40

Водіїв попередили про штраф за самостійно встановлені...

Пропонуємо до обговорення:
Встановлення ксенонових ламп у оптику без лінз, не дає багато переваг автомобілісту, а зустрічних водіїв може засліплювати.

Дивися повний текст Водіїв попередили про штраф за самостійно встановлені ксенонові лампи на авто.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101028
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 09:41

Уже пора штрафовать. Хватит предупреждений. Больше половины машин слепят встречных.
2_2alex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 01.11.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 12:33

А за леды? Леды сейчас ярче ксенона светят. И колхозят их повсеместно.
airmax78
 
Повідомлень: 43139
З нами з: 25.10.12
Подякував: 992 раз.
Подякували: 5397 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 16:00

Давно пора!
fillimonof
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 16.01.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 19:06

А как полиция будет выявлять эти ксеноны? Техосмотра нет, останавливать просто для проверки фар- не имеют права. Проверять техсостояние машины на дороге тоже не могут. Потому и ездят китайские ксеноны.
valera2011
Аватар користувача
 
Повідомлень: 42
З нами з: 20.11.18
Подякував: 2 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 20:31

в РФ давно не ездят, как-то справились же) какое-то время выкручивались, так как было указание про ксенон, но не про диоды, сейчас, думаю, и в этом порядок навели.
приборы есть, не слишком сложные и дорогие, выясняется за пару минут прямо у машины. будет закон- никаких проблем не вижу.
antonivs3
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1933
З нами з: 07.08.17
Подякував: 874 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 21:17

Давно пора колхозников на жигулях с такими фарами плющить. Задолбали дятлы.
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7937
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 21:32

якісні леди - краще галогенок і з чіткою світловою границею освітлення
oleggg_ua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 25
З нами з: 27.09.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 09:59

Давно пора штрафовать таких де*** с неправильным ксеноном. И сразу разбивать фары на месте. Особенно напрягает при встречном проезде по дворам и узким улицам. Едет навстречу, сволочь и полностью ослепляет, куда ты ни смотри.
pmdunavesta
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33
З нами з: 06.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 10:12

  pmdunavesta написав:Давно пора штрафовать таких де*** с неправильным ксеноном. И сразу разбивать фары на месте. Особенно напрягает при встречном проезде по дворам и узким улицам. Едет навстречу, сволочь и полностью ослепляет, куда ты ни смотри.


По дворам ладно там скорость 10км, а вот на наших трассах узкоколейках это та ещё жесть.
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7937
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 243
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 563
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 383
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:41
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама