На основе тех данных инфо по любимой здесь многими РФ https://www.dw.com/ru/оон-к-2050-году-население-рф-может-сократиться-до-125-млн-человек/a-49243028
А вообще "кагбэ" сайт ООН можно и нагуглить. Пруфы эпидемии ВИЧ в Конго и Нигерии тоже нужны?
Вот просто интересно, от меня и других "перестрашених ваксов" требуют точные доказательства, цифры, факты, а тут "можно и нагуглить". Конечно, можно, но если Вы сослались на прогноз ООН, то будьте любезны нагуглить сами и дать ссылку. Я, в общем-то, знаю этот прогноз и даже считаю его чересчур оптимистическим. При сохранении текущих тенденций 35 млн может получиться гораздо раньше. Но в Ваших ссылках этого нет. Кроме russian.rt., но этот источник информации так себе.
По эпидемии ВИЧ пруфы нужны не столько по Конго и Нигерии, сколько по России - Вы писали, что у них на том же уровне. Заодно уж расскажите о ситуации с ВИЧ в Украине - не убеждён, что у нас ситуации сильно отличаются. Помню, ещё несколько лет назад писали об эпидемии ВИЧ у нас.
fler написав:.......... Куда детей девать - не самое страшное. Страшнее, что дистанционка в том виде, как сейчас, не дает детям знания от слова совсем. .......
Вообще-то, Харьков НЕ отправляет на дистанционку, а переносит время каникул. Во всяком случае, пока. Львовом не интересовался, но, думаю, то же самое.
Бороться надо. Но с вирусом, а не с людьми
Очень интересная мысль. Не расскажете, как? Нобелевскую не гарантирую, но прославитесь точно.
ЛАД написав: По эпидемии ВИЧ пруфы нужны не столько по Конго и Нигерии, сколько по России - Вы писали, что у них на том же уровне. Заодно уж расскажите о ситуации с ВИЧ в Украине - не убеждён, что у нас ситуации сильно отличаются. Помню, ещё несколько лет назад писали об эпидемии ВИЧ у нас.
От ВИЧ, гриппа и ОРВИ уже два года как никто не умирает. Умирают только от Ковида и только непривитые.
Було би непогано боротись з ковідом не тільки вакцинами та медикаментами, масками і т.д., а і вчасно включати опалення. А то в школах, садочках, ЗВО каругом люта холоднеча. І попри цікаве твердження цікавого доктора Комаровського про цілющий холодок, це сильно сприяє всяким ГРВ, до числа яких відносять ковід. А в цей час:
население россии - это показатель который рассчитывает зарегистрировано смертей и рождений, исключением последствий миграции - снизилось на 997000 в период октября 2020 по сентябрь 2021
Будете боротись з короновірусом локдаунами - врятуєте 5000 в рік , все одно помруть 15000 від короновірусу+ вкрадете в 41 млн якість їх життя... Не будете боротись Помре в рік 20000( тих самих 50 в добу) , а 41 млн як жили так і далі жити будуть , ходити в ресторани , народжувати дітей, подорожувати...
Читаешь и дух захватывает от восхищения! Какое владение фактами, какая глубина мысли! Уже умерло 59.052 человека, За вчера 471, 7-дневная среднесуточная смертность 285, а нам твёрдо обещают, что "помре в рік 20000( тих самих 50 в добу)". Вот только удивляет, почему "50 в добу", а не, к примеру, 25?
Тому що це та цифра , до якої після переррахунку на 1 млн населення прийшла Англія, Ізраїль, Німеччина після поголовної вакцинації. У нас вакцинація не така стрімка, але захворювання природним шляхом повністю заміняють швидкість вакцинаці. І останнє Наших 59000+ - це те саме що 100 в добу, адже страшилка для перестрашених вже триває в світі 22 місяці і ясно що спочатку санітар ковід косив трошки більше.
Але ви бійтесь...адже забери від вас страх по ковіду..ви почнете шукати якісь нові страшилки - ви так виховані...( моя мама до сьогодні ховає карамельки і це при тому що в неї пенсія 8000+ і є я з сестрою і нашими 7 дітьми( її внуки)
budivelnik написав:, але захворювання природним шляхом повністю заміняють швидкість вакцинаці
Безумовно. Це наче боротися з бідністю методом зібрання всіх бідних в газенваген. Правда тоді ви не зможете транслювати свої фантазії,що обійшли своїми незліченними статками 95% людей, але чим не метод по будівельниковськи.
budivelnik написав:Тому що це та цифра
Так-так, ми до неї колись прийдемо, безумовно. Навіть до нуля , можливо. Тільки ціна,яку заплатимо ми,буде в рази більша, ніж у нормальних країн. Доведено ерефією. Яка доречі, все ніяк не прийде до своїх "50".
budivelnik написав:в світі 22 місяці
а в Україні тільки рік. Бо весною 2020 закрились і літо прожили без поширення.
Нажаль щодо України, то ваші фантазії не спрацьовують. Найбільше санітар викосив весною, перекривши осінні (2020) жнива. Зараз є всі шанси перекрити весну,і тоді можна впевнено заявляти, що ми унікальна країна, у якій хвилі синусоїди лише набирають амплітуду, а не "летять в 50".
В Киеве открыта под Ковид еще одна больница на 500 коек. Первая сотня пациентов поступила в течение пары дней после запуска ковидного отделения. По остальным загруженность порядка 70-80%. Растем в столице, причем растем быстро.
Ой+ написав:Було би непогано боротись з ковідом не тільки вакцинами та медикаментами, масками і т.д., а і вчасно включати опалення.
Нажаль чудес не буває. Якщо газу в сховищах на грані,а купувати додаткові об'єми потрібно по ціні втричі вище, ніж раніше, то треба піднімати тарифи. Але ж їх розчерком пера заморозили. Тому вихід один: опалювати тоді, коли не можна вже не опалювати,сподіваючись, що вистачить цього газу. Впевнений, така обізнана людина не почула нічого нового, то я просто побазікати зранку. Всіх причетних зі святом. Хай наша незалежна держава буде в безпеці: військовій, енергетичній, фінансовій та епідемічній.