|
Скільки заробляють бухгалтери в Україні (інфографіка) |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 10 лис, 2021 15:23
Пропонуємо до обговорення: Скільки заробляють спеціалісти профсфери «Бухгалтерія, управлінський облік, фінанси підприємства».
Дивися повний текст Скільки заробляють бухгалтери в Україні (інфографіка).
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 100536
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 лис, 2021 15:24
Скажите пожалуйста, где это начинающему бухгалтеру платят 12 тыс? У меня довольно много коллег-бухгалтеров, работающих на крупных и не очень компаниях с много летним стажем, зп от 5 до 12 тыс. И 12 - это зам.гл. бух, работающая по 10-12 час в сутки. Начинающему с трудом дадут 4, и он будет делать все, включая бег по городу для открытия фоп и прочих мелких поручений.
-
pussecat-irisha
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 10.11.21
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 лис, 2021 21:20
pussecat-irisha написав:Скажите пожалуйста, где это начинающему бухгалтеру платят 12 тыс? ... Начинающему с трудом дадут 4, и он будет делать все, включая бег по городу для открытия фоп и прочих мелких поручений.
Во-первых, в статье указано " не превышает 12 тыс. грн" А во-вторых, даже начинающий бухгалтер должен знать, что при размер ЗП меньше 6к нужно бежать в ГосТруд, а не поручения исполнять.
-
moveton
-
-
- Повідомлень: 5966
- З нами з: 23.03.18
- Подякував: 74 раз.
- Подякували: 734 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
7
Додано: П'ят 12 лис, 2021 00:22
pussecat-irisha написав:Скажите пожалуйста, где это начинающему бухгалтеру платят 12 тыс? У меня довольно много коллег-бухгалтеров, работающих на крупных и не очень компаниях с много летним стажем, зп от 5 до 12 тыс. И 12 - это зам.гл. бух, работающая по 10-12 час в сутки. Начинающему с трудом дадут 4, и он будет делать все, включая бег по городу для открытия фоп и прочих мелких поручений.
Учтите английский - будете стартовать с 15.
-
Gastarbaiter
-
-
- Повідомлень: 3786
- З нами з: 26.02.18
- Подякував: 702 раз.
- Подякували: 619 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
14 |
949 |
|
|
1 |
210 |
|
|
1 |
528 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|