Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 34903491349234933494 ... 7854>
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 16:21

  ЛАД написав:
  andrijk777 написав:.............
"более-менее прочный мир" можливий ТІЛЬКИ при умові виходу на кордони 91 року. Інакше ніхто нам ніяких гарантій не дасть і в НАТО не пустить.
Хоча я взагалі ні в які гарантії не вірю - вже достатньо на світі пожив.

*Можливий правда інший варіант, коли ми(українське суспільство) відмовляється від територій. Тобто ніяких "Кримських платформ" чи іншого. І відповідно весь світ вважає ці території російськими, а не нашими. Тоді можливі всякі НАТО і ЄС.
Але поки-що такий варіант малоймовірний. Суспільство не готове до цього.

По-моему, второй абзац противоречит первому.
Или я чего-то не понял. :)

Це 2 різні варіанти.
В першому ми визнаємо Крим українським.
В другому ми визнаємо Крим російським.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 16:27

  andrijk777 написав:
  ЛАД написав:
  andrijk777 написав:.............
"более-менее прочный мир" можливий ТІЛЬКИ при умові виходу на кордони 91 року. Інакше ніхто нам ніяких гарантій не дасть і в НАТО не пустить.
Хоча я взагалі ні в які гарантії не вірю - вже достатньо на світі пожив.

*Можливий правда інший варіант, коли ми(українське суспільство) відмовляється від територій. Тобто ніяких "Кримських платформ" чи іншого. І відповідно весь світ вважає ці території російськими, а не нашими. Тоді можливі всякі НАТО і ЄС.
Але поки-що такий варіант малоймовірний. Суспільство не готове до цього.

По-моему, второй абзац противоречит первому.
Или я чего-то не понял. :)

Це 2 різні варіанти.
В першому ми визнаємо Крим українським.
В другому ми визнаємо Крим російським.

а можна нічого не визнавати і заморозити все так як є
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34817
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 16:37

  mephala написав:
  ЛАД написав:А тут регулярно вспоминают о потраченных в 2021 примерно 3 млрд. на дороги, как будто эти 3 млрд. нас спасли.


вы решили опять про дороги вспомнить?
жаль ваших детей и внуков не пинули в мясорубку без экипировки - тогда вы по другому бы пели про ярды потраченные на дороги и сколько бы можно было купить на те деньги броников, касок и прочей нелетальной экипировки которая помогает выжить на поле боя.

Почему всё это не было закуплено при предыдущих правительствах, когда на дороги не тратились?
Почему Ваши упрёки адресованы исключительно "строителям дорог"?
И было бы интересно услышать комментарии о применении этих средств от реальных фронтовиков, особенно, от freeze и Bobua. От Успіха тоже, но он всё-таки немного в глубине.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 16:41

  andrijk777 написав:
  ЛАД написав:
  andrijk777 написав:.............
"более-менее прочный мир" можливий ТІЛЬКИ при умові виходу на кордони 91 року. Інакше ніхто нам ніяких гарантій не дасть і в НАТО не пустить.
Хоча я взагалі ні в які гарантії не вірю - вже достатньо на світі пожив.

*Можливий правда інший варіант, коли ми(українське суспільство) відмовляється від територій. Тобто ніяких "Кримських платформ" чи іншого. І відповідно весь світ вважає ці території російськими, а не нашими. Тоді можливі всякі НАТО і ЄС.
Але поки-що такий варіант малоймовірний. Суспільство не готове до цього.

По-моему, второй абзац противоречит первому.
Или я чего-то не понял. :)

Це 2 різні варіанти.
В першому ми визнаємо Крим українським.
В другому ми визнаємо Крим російським.

Так понятно.
Но, по-моему, тут больше зависит от того, что визнає РФ.
И я не настаиваю на границах 1991. Возможно, границы 24.02.
Хотя Крым хотелось бы. :)
А НАТО и ЕС... Не очень понимаю, когда это будет при любом исходе. Не уверен, что быстро.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 16:44

  andrijk777 написав:*Можливий правда інший варіант, коли ми(українське суспільство) відмовляється від територій. Тобто ніяких "Кримських платформ" чи іншого. І відповідно весь світ вважає ці території російськими, а не нашими. Тоді можливі всякі НАТО і ЄС.
Але поки-що такий варіант малоймовірний. Суспільство не готове до цього.

В Новейшей Истории это уже 23 тья Война с орками.
- третьего не дано по определению.
И перекраивать мир, после Второй Мировой "просто так" не получиться.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 17:12

  sashaqbl написав:
  Denik написав:Ріст розходів - то війна та розходи за статтею "національна економіка" всяким аівакомпаніям (5 млрд доларів у 2022) та працівникам заводам тіпа автозбиральних, що зупинилися.

Нє, там трошки інша тема. В грудні ріст грудня 21 - 35%, в січень до січня 22 - вже 59%.
Дуже сильний ріст.


Существует неравномерность бюджетных расходов по месяцам. До войны пик расходов обычно в последние дни года (квартала) - "чтоб на следующий год не порезали". Во время войны парадигма меняется - "быстрее - быстрее все на военные нужды с первых дней бюджетного периода".
Поэтому в декабре 21 был пик расходов, в январе 22 - лои; сейчас наоборот. Смотреть лучше по средневзвешенной - гдето около 50% - это тоже не слабо и тренд на рост расходов
Камикадзе
 
Повідомлень: 2091
З нами з: 04.09.11
Подякував: 589 раз.
Подякували: 954 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 17:20

Зображення
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23132
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 17:21

  ЛАД написав:
  mephala написав:
  ЛАД написав:А тут регулярно вспоминают о потраченных в 2021 примерно 3 млрд. на дороги, как будто эти 3 млрд. нас спасли.


вы решили опять про дороги вспомнить?
жаль ваших детей и внуков не пинули в мясорубку без экипировки - тогда вы по другому бы пели про ярды потраченные на дороги и сколько бы можно было купить на те деньги броников, касок и прочей нелетальной экипировки которая помогает выжить на поле боя.

Почему всё это не было закуплено при предыдущих правительствах, когда на дороги не тратились?
Почему Ваши упрёки адресованы исключительно "строителям дорог"?
И было бы интересно услышать комментарии о применении этих средств от реальных фронтовиков, особенно, от freeze и Bobua. От Успіха тоже, но он всё-таки немного в глубине.


во первых - предыдущие покупали. или по вашему экипировка войск в зоне АТО образца 2014 и 2019 годов одни и та же? или должны были успеть за 5 лет экипировать и войска и сделать запас для мобилизованных а этим только дороги строить? они же не зарабатывают на войне. у них же мир в глазах увидеть.
во вторых даже если предыдущие не закупали это означает что и новые не должны закупать? я правильно понял вашу логику?
и мне не нужно спрашивать интернетовских людей - у меня достаточно большой коллектив и были мобилизованные 25-26 февраля. и они сами рассказывали в чем они пошли в бой.
и знаю как наша контора тупо нарезала простой метал что бы вставлять как бронепластины так как вообще нихрена у вояк не было. так что это вы своим детям-внукам лапшу вешайте как дороги важнее и как им хорошо по ним кататься.
mephala
 
Повідомлень: 9172
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 17:49

  flyman написав:а можна нічого не визнавати і заморозити все так як є

Можна, але це найгірший варіант для України. По-перше це закриває нам вступ до НАТО/ЄС, які б казки нам не розказували і звичайно ніяких репарацій. По-друге РФ може спробувати знову напасти і як мінімум продовжуватиме розвалювати Україну.
Я думаю цей варіант - це крах України як держави.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2023 18:00

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  sergey_sryvkin написав:Коли давно? Мова була про "завдяки їм втрачені Крим і Луганськ."
Вати повно і в Дніпрі, і в Києві, і в Одесі, і навіть у Львові. То хто ці "ваші" які кращі за "мєстних"? Ті, що кавалірки на заході здають за дикі гроші, кращі за тих, чиї дома розбомблені руснею, міста окуповані, і вони тепер микаються в приймах у "ваших"?..

Про два відсотки я навіть коментувати не буду, це пряма руснява пропаганда "російського Донбасу"


ви вже дістали всі з тою роспропагандою. якщо вам по телемарафону скажуть що 2х2=5 то ви таблицю множення теж обявите російським наративом? )))

а по поводу ваших і наших, порівняйте дії місцевих в окупації в Херсоні і на Донбасі десь.. там і побачите різницю
Letusrock
 
Повідомлень: 1289
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34903491349234933494 ... 7854>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: flyman, Vadim_, Модератор і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 26954
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 187701
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 618842
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама