Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
xaos_22 написав:У Німеччині держ борг виріс на 71 млрд, не на 100. Коефіціент борг/ВВП - 66,4%. (https://www.bundesbank.de/en/press/pres ... ebt-907132) У Польщі pf 2022 р. держ борг збільшився на 61015,1 млн злотих. Держ борг на 75,8% у злотих. (https://www.gov.pl/web/finance/public-d ... nding-debt) Ви оперуєте цифрами, які вам зручніше. Наприклад, використовуєте (EDP debt, part of the government finance Maastricht criterion), коли пишете про держ борг Німеччини. Методології розрахунку держборгу та EDP debt є відмінними, тому що різні підходи до розрахунку використовуються для абсолютно різних цілей.
xaos_22 написав:Industry experts estimate the total insured residual value of the grounded aircraft at USD13 billion. Hull insurance will typically have aggregate loss limits in place, which means that potential hull insurance claims should be significantly below USD13 billion: we estimate USD5 billion–6 billion in a realistic scenario. However, we believe total insurance claims could be as high as USD10 billion in a worst-case scenario, which would be by far the largest annual claims in the history of aviation insurance. https://www.fitchratings.com/research/i ... 21-03-2022 Відповідно, ваші подальші розрахунки по цінах перельотів будуть хибними.
https://www.svoboda.org/a/rossija-mozhe ... 15684.html На росії було десь 1000 літаків. І очевидно, що більше половини арендувалася за участі західних фінансових установ. б/у літак все одно коштує в середньому 30 млн. бо в списку є далекомагістральні літаки, які нові коштують 100+ млн.
Поляки розуміють що вони можуть бути наступними, то вирішили допомагати українським ТЦК.
Ну що ти мелеш? Прочитай статтю. Там чорним по польському написано: після видачі ордеру на міжнародний розшук і рішення польського суду. Тобто порушників закону ( фактично нелегалів) будуть повертати після дотримання всіх процедур міжнародного права, що діють в таких випадках. Спеціально шукати (читай «допомагати») ніхто не буде, хіба що випадково попадуть в поле зору польських правоохоронців. Я розумію, що ти, скоріше за все, не йшов лісом вночі, але це не привід зловтішатись і перекручувати факти. «Я в липні… пакую валізи…» Клоун)
Востаннє редагувалось gonchik74 в Пон 04 вер, 2023 13:04, всього редагувалось 1 раз.
І що? Передали пару работорговців. Видаватимуть тих, хто йшов лісом/полем, та й то за запитом прокуратури по кожній особі окремо і при наявності ордеру на міжнародний розшук, потім рішення польського суду про екстрадицію. Спеціально не шукатимуть, хіба що сам попадешся, типу порушиш пдр, тощо.
Перетин кордону за липовою довідкою - то є те саме що лісом/полем, навіть гірше.
Знову сказали А, " забувши" сказати Б. Трохи про іпотеку в Німеччині на мінімальці. Сусіди- пара, років біля 30, живуть в домі , якій жінка отримала в спадок, обоє працюють на мінімальну, так як він закінчує другу освіту( ще навчається), вона- бо, скоріш за все, має недостатню освіту, щоб отримувати більше. Хочуть взяти кредит, щоб збільшити будинок, зробити ремонт, так як планують мати декілька дітей. Кредит їм банки не дають, так як у обох малі зарплати( обоє- локали), тому вони чекають, коли чоловік закінчить навчання і тоді у нього буде зарплатня десь під 5 т євро на руки. Є в них машини: у нього Фіат з салону( тисяч за 20-22)- подарувала мама з словами: " коли- небудь гроші отдаси, їй машину бу подарувала бабуся ( 7-8 тис). Є ще цікаве питання про ремонт в квартирі, купленій в кредит. Якщо багато хто( з небідних) в Україні вже ридає від цін на ремонт, то тут послуги по ремонту просто захмарні. В мене стоїть питання купівлі машини, так як тут вона мені потрібна. Зупиняє не ціна бензину, навіть, а ймовірна поломка і ремонт. Тобто, обслуговування " движимого і недвижимиго"- коштує дорого. Ну, і щоб отримати кредит, треба мати хоча б внж( не студентське) і безсрочний контракт на роботу на повну ставку( про відповідну зарплату вище вже написала)
airmax78 написав:Поляки розуміють що вони можуть бути наступними, то вирішили допомагати українським ТЦК.
Ну що ти мелеш? Прочитай статтю. Там чорним по польському написано: після видачі ордеру на міжнародний розшук і рішення польського суду. Тобто порушників закону ( фактично нелегалів) будуть повертати після дотримання всіх процедур міжнародного права, що діють в таких випадках.
Таке рішення, за наявності запиту з України, польський суд надаватиме протягом 45 хвилин.
В сенсі?- полем, лісом і ще й рішення суду якогось? Це як? Ця людина повністю за межами правового поля, жити у знайомих, працювати нелегально, якась облава чи перевірка документів, навіть, перевірка проїзного в транспорті- просять показати аусвайс дійсний. А його нема. І нічого взагалі нема.