Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 12561257125812591260 ... 2357>
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 19:18

The_Rebel
Это не страхи. В Украине это неизбежность.
Тут недавно был разговор, что когда-то 100 долл. обеспечивали вполне пристойный уровень жизни в Украине. Разошлись только в каком году это было - в начале 00-х или чуть раньше. И чему это соответствует сегодня - 500 долл. или больше.
По уровню цен мы пока заметно отстаём от Запада.
При существующих подходах будем догонять. Думаю достаточно быстро. Особенно, если вступим а ЕС. Но и без этого тоже. При выбранной "стратегии" развития экономики. Если покупать промпродукцию за границей. Купив "Джон Дир", чтобы его окупить надо и зерно продавать по мировым ценам. И внутри страны тоже. Не сомневаюсь, что и услуги ЖКХ тоже будут достаточно быстро расти.
Да и вообще остановка невозможна. Как говорила Чёрная королева: "Ну а здесь, знаешь ли, приходится бежать со всех ног, чтобы только остаться на том же месте. Если же хочешь попасть в другое место, тогда нужно бежать по меньшей мере вдвое быстрее!"
Боюсь, что к тому моменту, когда Вы добьётесь 500 долл. пассивного дохода, Вы уже увидите, что этого недостаточно.
Ваше решение возможно, по-моему, только в случае, если Вы будете готовы заметно снизить уровень жизни.
Востаннє редагувалось ЛАД в Суб 23 вер, 2023 19:30, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 30588
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 19:25

  The_Rebel написав:У мене така ж думка, навіть подумую деякий час пожити в країні, що недалеко від України і по можливості купити там житло. Щоб потім можна було здати і мати додатковий дохід в Україні. Ну і просто хочеться по класиці - розклазти яйця в різні кошики. В Україні житло не планую продавати, тому і ця країна (обов'язково в ЄС або хоча б в НАТО) має мати вартість житла співпрозмірною з Україною. При цьому Польшу взагалі не розглядаю. Румунію також не дуже хочеться. Можливо Словаччина/Чехія. Греція подобається, але не в курсі тамтешнього ринку житла і досить далеченько. Що скажете про Угорщину, колеги?

Нерухомість в Греції відносно недорога. Цоколь в Афіні можна взяти навіть за 30-40 кОйро. Але я б для життя розглядав хіба що якесь містечко на узбережжі, бо Афіна - це хаос і сміття.
Угорщина - абсолютно незрозуміла мова та ще більш незрозумілий політичний курс. Я б особисто не розглядав.
Словаччина, Чехія - життя вже не дешеве. Польша - життя скоро буде не дешеве.
Румунія проїздом сподобалася.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3399
З нами з: 26.02.18
Подякував: 686 раз.
Подякували: 560 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 20:38

  Gastarbaiter написав:
  The_Rebel написав:У мене така ж думка, навіть подумую деякий час пожити в країні, що недалеко від України і по можливості купити там житло. Щоб потім можна було здати і мати додатковий дохід в Україні. Ну і просто хочеться по класиці - розклазти яйця в різні кошики. В Україні житло не планую продавати, тому і ця країна (обов'язково в ЄС або хоча б в НАТО) має мати вартість житла співпрозмірною з Україною. При цьому Польшу взагалі не розглядаю. Румунію також не дуже хочеться. Можливо Словаччина/Чехія. Греція подобається, але не в курсі тамтешнього ринку житла і досить далеченько. Що скажете про Угорщину, колеги?

Нерухомість в Греції відносно недорога. Цоколь в Афіні можна взяти навіть за 30-40 кОйро. Але я б для життя розглядав хіба що якесь містечко на узбережжі, бо Афіна - це хаос і сміття.
Угорщина - абсолютно незрозуміла мова та ще більш незрозумілий політичний курс. Я б особисто не розглядав.
Словаччина, Чехія - життя вже не дешеве. Польша - життя скоро буде не дешеве.
Румунія проїздом сподобалася.

Чогось мову часто згадують в контексті Угорщини, хоча грецьку/румунську і багато інших мов також прийдеться вчити з нуля) Розумію, якщо Польща/Чехія/Словаччина - то набагато легше словянам мова дається. Я виходжу з того, що Угорщина/Румунія мають доганяти по рівню Чехію/Словаччину, тобто є потенціал для росту (а значить і для росту інвестицій). Але Румунія мені не дуже подобається, багато працював з румунами в Англії, але сам не був там. Тому можливо предвзято відношусь. Угорщина - сама по собі досить красива країна, як природа, так і архітектура подобається. А от Словаччина/Чехія дійсно уже як на мене досить дорогі, особливо нерухомість. Я бував в Афінах, Салоніках, Халкідіках, Криті. А також проїздив автобусом по країні. Афіни дійсно дуже брудні (хоча є й багаті гарні райони), велика кількість нелегалів з близького сходу і тп. Салоніки кращі, там чистіше, більше корінних греків. Проте в Греції не розумію чим можна займатися, крім туризму. А ще ніколи не був там зимою, мені здається зимою там взагалі туга
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 439
З нами з: 01.06.19
Подякував: 25 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 21:36

  The_Rebel написав:Чогось мову часто згадують в контексті Угорщини, хоча грецьку/румунську і багато інших мов також прийдеться вчити з нуля) Розумію, якщо Польща/Чехія/Словаччина - то набагато легше словянам мова дається. Я виходжу з того, що Угорщина/Румунія мають доганяти по рівню Чехію/Словаччину, тобто є потенціал для росту (а значить і для росту інвестицій). Але Румунія мені не дуже подобається, багато працював з румунами в Англії, але сам не був там. Тому можливо предвзято відношусь. Угорщина - сама по собі досить красива країна, як природа, так і архітектура подобається. А от Словаччина/Чехія дійсно уже як на мене досить дорогі, особливо нерухомість. Я бував в Афінах, Салоніках, Халкідіках, Криті. А також проїздив автобусом по країні. Афіни дійсно дуже брудні (хоча є й багаті гарні райони), велика кількість нелегалів з близького сходу і тп. Салоніки кращі, там чистіше, більше корінних греків. Проте в Греції не розумію чим можна займатися, крім туризму. А ще ніколи не був там зимою, мені здається зимою там взагалі туга

Якщо у грецькій мові ще можна знайти кілька зрозумілих слів (через запозичення коренів до російської/української), а румуньська, як стверджують лінгвісти, має 70% латинських коренів (які також частково знайомі), то угорська - це взагалі щось з іншого світу. Щодо краси Угорщини, то, окрім Будапешту, навіть не знаю, що там такого красивого. Я вже другий рік поспіль у відпустку їзжу автівкою. Минулого року це був маршрут Словаччина-Угорщина-Румунія-Болгарія-Греція, цього року Словаччина-Угорщина-Хорватія-БіГ-Чорногорія-Албанія. Їдемо без особливого поспіху, робимо кілька зупинок, гуляємо містами. Гірші за угорські дороги тільки у Боснії. Села та маленькі містечка в Угорщині виглядають теж досить бідно. Хіба що Кестхей на березі Балатона залишив приємне враження, але то туристичне місто і ціни відповідні. Єдина країна, де зупинила поліція та хотіли розвести на хабар, але через мовний бар'єр махнули рукою (у БіГ поліцаї махнули рукою відразу, як розгледіли польські номери :mrgreen: ).
В Румунії зупинялися у Тімішоарі та Дробета-Турну-Северин - гарні міста, чисто-охайно. Дороги рівнесенькі. Взагалі склалося враження, що країна розвивається, йдуть інвестиції. Хоча села, звичайно, виглядать бідно. Якщо дивитися під кутом перспективи зростання вартості нерухомості, то, мабуть, Румунія - саме воно. Угорщина, здається, у своєму розвитку вже стоїть на місці.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3399
З нами з: 26.02.18
Подякував: 686 раз.
Подякували: 560 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 21:38

  The_Rebel написав:Чогось мову часто згадують в контексті Угорщини, хоча грецьку/румунську і багато інших мов також прийдеться вчити з нуля) Розумію, якщо Польща/Чехія/Словаччина - то набагато легше словянам мова дається. Я виходжу з того, що Угорщина/Румунія мають доганяти по рівню Чехію/Словаччину, тобто є потенціал для росту (а значить і для росту інвестицій). Але Румунія мені не дуже подобається, багато працював з румунами в Англії, але сам не був там. Тому можливо предвзято відношусь. Угорщина - сама по собі досить красива країна, як природа, так і архітектура подобається. А от Словаччина/Чехія дійсно уже як на мене досить дорогі, особливо нерухомість. Я бував в Афінах, Салоніках, Халкідіках, Криті. А також проїздив автобусом по країні. Афіни дійсно дуже брудні (хоча є й багаті гарні райони), велика кількість нелегалів з близького сходу і тп. Салоніки кращі, там чистіше, більше корінних греків. Проте в Греції не розумію чим можна займатися, крім туризму. А ще ніколи не був там зимою, мені здається зимою там взагалі туга

бо угорська мова реально складна. та грецький алфавіт не з легких.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.09.19
Подякував: 664 раз.
Подякували: 1487 раз.
 
Профіль
2
5
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 21:44

Re: Еміграція, заробітчанство

  The_Rebel написав:Чогось мову часто згадують в контексті Угорщини, хоча грецьку/румунську і багато інших мов також прийдеться вчити з нуля)

Питання не тільки в складності мови, а й у відношенні до іноземців, які можуть сказати кілька слів. Якщо словаки, румуни, поляки, англійчани і т.д. з розумінням відносяться до твоїх намагань сказати щось в дусі "Куди я іти магазин?" то мадяри дуже агресивно відносяться до спотворення своєї мови і зроблять вигляд, що взагалі не зрозуміли
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3836
З нами з: 29.07.22
Подякував: 692 раз.
Подякували: 503 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 22:10

  Shaman написав:грецький алфавіт не з легких.

Усі ці "фі", "лямбди" та "сігми" ще в школі вчили на фізиці/математиці. Тож читати, здається, не дуже складно. Принаймі мені вдалося.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3399
З нами з: 26.02.18
Подякував: 686 раз.
Подякували: 560 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 22:33

  Gastarbaiter написав:
  Shaman написав:грецький алфавіт не з легких.

Усі ці "фі", "лямбди" та "сігми" ще в школі вчили на фізиці/математиці. Тож читати, здається, не дуже складно. Принаймі мені вдалося.

ті, що вчили на фізиці може. й то не певен, що згадаю всі написання великі та маленькі букви, навіть тих, що вивчали :)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.09.19
Подякував: 664 раз.
Подякували: 1487 раз.
 
Профіль
2
5
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 23:00

Сложность венгерского языка объясняется тем, что он весьма далёк практически от всех европейских языков. Не входит не только ни в одну ветвь европейских языков, но даже из другой семьи.
Венгерский язык — главный язык Венгрии. Он относится к уральским языкам, не относящимся к индоевропейской семье языков. ..... Он окружён германскими, романскими и славянскими языками и содержит много заимствований из них (ö, ü и способность объединения двух слов в одно из немецкого языка, мягкий знак из славянских языков), но не связан ни с одним из них. Его ближайшими родственниками являются хантыйский и мансийский языки, на которых говорят в Ханты-Мансийском автономном округе — Югре России.

Два отдалённых родственника венгерского языка, на обоих из них говорят в Европе, — финский и эстонский языки

https://ru.wikivoyage.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%BA
В нём, кстати, аж 18 падежей.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 30588
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 23 вер, 2023 23:22

Re: Еміграція, заробітчанство

Shaman написав:
  The_Rebel написав:Чогось мову часто згадують в контексті Угорщини, хоча грецьку/румунську і багато інших мов також прийдеться вчити з нуля) Розумію, якщо Польща/Чехія/Словаччина - то набагато легше словянам мова дається. Я виходжу з того, що Угорщина/Румунія мають доганяти по рівню Чехію/Словаччину, тобто є потенціал для росту (а значить і для росту інвестицій). Але Румунія мені не дуже подобається, багато працював з румунами в Англії, але сам не був там. Тому можливо предвзято відношусь. Угорщина - сама по собі досить красива країна, як природа, так і архітектура подобається. А от Словаччина/Чехія дійсно уже як на мене досить дорогі, особливо нерухомість. Я бував в Афінах, Салоніках, Халкідіках, Криті. А також проїздив автобусом по країні. Афіни дійсно дуже брудні (хоча є й багаті гарні райони), велика кількість нелегалів з близького сходу і тп. Салоніки кращі, там чистіше, більше корінних греків. Проте в Греції не розумію чим можна займатися, крім туризму. А ще ніколи не був там зимою, мені здається зимою там взагалі туга

бо угорська мова реально складна. та грецький алфавіт не з легких.
Бо угорці прийшли з геть з інших країв, вони ближчі до пращурів кацапів, ніж до європейців. Й "огри" ="угри" теж не просто так потрапило в європейську мітологію. Але й асимілювалися вони таки суттєво
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 35324
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1456 раз.
Подякували: 8037 раз.
 
Профіль
4
8
3
  #<1 ... 12561257125812591260 ... 2357>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: gonchik74 і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама