Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
эти же искали на вакансию по информационной безопасности. за те же 10К. прямо упрашивали хоть на время прийти к ним. закрыли вакансию через пол года. интересно что за безопасника взяли на 10К при том что те кто понимают меньше 1К баксов не работают.
сис админ в апеляционном суде - минималка. обещали что будет премия и аж до десятки дотянет
и это ИТ.
державна служба така державна.
й знаєте як це працює? хтось влаштовується або офіційно, або по сумісництву - а далі веде й цю, й ще декілька фірм - й свої гроші заробляє. невеличким фірмам тримати адміна в штаті нема сенсу.
jump написав:після закінчення війни, демографічну структуру можна сприймати як базову: 10+10+5 (пенсіонери+економічно активне населення+діти).
а Ви оптиміст. Я ж очікую, що буде десь 12+8+4. Європі не потрібні наші пенсіонери і люди передпенсійного віку, на відміну від молодих чоловіків.
по-перше ці оцінки трохи умовні.
й який висновок ви робите - накриється система оплати пенсій? так вона й зараз не працює - коли ПФУ може зібрати лише половину доходів, а другу половину закриває держава з бюджету.
тут люблять скиглити, що в нас дуже розповсюджений ейджизм, в 45+ нікому не потрібен та таке інше. але схоже на те, що хто на це жаліться, давно не стикався з реальністю, а всі ці скарги черпає з інету. на виробництві ейджизм закінчився дуже давно, середній вік 55 років, й вони ще й молодь не пускають на пенсію йдуть, коли здоров'я зовсім не дозволяє
а якщо настане такий перекос, то пенсії будуть низькі - десь на їжу. й доведеться просто всім працювати, й пенсійний вік стане на практиці 65-70 років. й структура працюючі-пенсіонери вирівняється вже й зараз на вік не дуже дивляться
Shaman Дефіцит 2021 р - 167 млрд. грн. Дефіцит 2022 р - 209 млрд. грн. Дефіцит 2023 - 318 млрд. грн. А в розрахунку на 1 працюючого українця: 10, 13 і 20 тис. грн. в рік. Поки є міжнародна допомога, то все ок. А от після війни: 1. Значна частина працюючих виїде. 2. Кількість воєнних пенсіонерів, та виплат за станом значно здоров'я зросте. Це зробить неможливим виконання своїх соціальних зобов'язань і краху системи. В кращому випадку як в 2015 (кратна девальвація при замороженні виплат), а в гіршому - як в 90-і роки. А це, в свою чергу сприятиме подальшій еміграції всіх працездатних та зменшенню народжуваності і далі та по спіралі...
Дюрі-бачі написав:Shaman Дефіцит 2021 р - 167 млрд. грн. Дефіцит 2022 р - 209 млрд. грн. Дефіцит 2023 - 318 млрд. грн. А в розрахунку на 1 працюючого українця: 10, 13 і 20 тис. грн. в рік. Поки є міжнародна допомога, то все ок. А от після війни: 1. Значна частина працюючих виїде. 2. Кількість воєнних пенсіонерів, та виплат за станом значно здоров'я зросте. Це зробить неможливим виконання своїх соціальних зобов'язань і краху системи. В кращому випадку як в 2015 (кратна девальвація при замороженні виплат), а в гіршому - як в 90-і роки. А це, в свою чергу сприятиме подальшій еміграції всіх працездатних та зменшенню народжуваності і далі та по спіралі...
оцінка, що всі емігрує - це побажання окремих індивідів. як буде - подивимось. мій прогноз - ніхто нікуди не виїде в переважній більшості. в 90 роки не всі ж виїхали?
по воєнним пенсам - є якийсь цифри чи поки що чергове припущення?
Shaman написав:по воєнним пенсам - є якийсь цифри чи поки що чергове припущення?
Жодних чисел поки нема, в нас навіть кількість мобілізованих - державна таємниця. Але ж очевидно, що вже зараз сотні тисяч, а до кінця війни може й до мільйонна дійти...
Shaman написав:в 90 роки не всі ж виїхали?
Звісно, виїхало всього 7 млн., це всього 1/4 трудоспособного населення.
Shaman написав:оцінка, що всі емігрує - це побажання окремих індивідів
Я ніколи не писав, що ВСІ емігрують. Тільки 2-3 млн. найбільш працездатних і не лінивих.
Звісно можливо й ніхто не емігрує і все в нас буде добре, але для цього потрібні 2 умови: 1. Гарантії безпеки (наприклад вступ в НАТО) 2. Зарплата не нижче ніж в Словаків, Румунів, ...
й знаєте як це працює? хтось влаштовується або офіційно, або по сумісництву - а далі веде й цю, й ще декілька фірм - й свої гроші заробляє. невеличким фірмам тримати адміна в штаті нема сенсу.
вы так работали админом? или это теоритические выкладки? учитывая что на вас висит овер 100 машин на основной работе.
й знаєте як це працює? хтось влаштовується або офіційно, або по сумісництву - а далі веде й цю, й ще декілька фірм - й свої гроші заробляє. невеличким фірмам тримати адміна в штаті нема сенсу.
вы так работали админом? или это теоритические выкладки? учитывая что на вас висит овер 100 машин на основной работе.
Практически, о чем уже писал ранее, есть ненормированный рабочий день, отпуск через спаринг у начальства, парк в 300-350 подубитой техники и постоянные поломки и модернизации для распила. А так да, как раз уже не имеет смысла куда то спешить с основного места, потому что вызвать тебя могут в любой момент по любому профильному вопросу, но теория у товарища была красивой.
Ой+ написав:Простіше глянути в укрстат на 01.01.22: Історично найбільше дітей народжувалось ще наприкінці 30-их на території сучасної України близько мільйона на рік, хоча тоді частина була в інших державах. Зараз ці люди вже +80. А так ще маємо чисельні покоління 1960-63 р.н., з яких багато хто мимо пенсії завдяки пенсійній реформі, та наступна хвиля 1983-87 р.н. (теж багатьом пенсія не світить) і ще хвилька 2008-2013 р.н., потім вниз та вниз. Теперішні цифри це просто катастрофа.
Забирав другу дитину з роддому на цьому тижні, роддом пустий, крім мене більше ніхто не забирав. Хоча 4 роки тому, коли забирав першу - був двіж. Палати пусті, місця багато, аншлагу немає. Ті хто зараз народжують - все безкоштовно, тоді хотіли грошей. Роддоми б'ються за рожениць, за хороші умови родів, щоб потім на мамкиних форумах рекомендували, щоб їх не поскорочували.