Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 57055706570757085709 ... 9642>

На Вашу думку, скільки ще триватиме війна в Україні?

Напад росії і білорусі на Україну 5 5 74
Від 3 до 6 місяців
14%
10
Від 6 до 12 місяців
22%
16
Від 1 до 1,5 року
14%
10
Від 1,5 до 2 років
12%
9
Від 2 до 2,5 років
5%
4
Від 2,5 до 3 років
7%
5
Від 3 до 3,5 років
1%
1
Від 3,5 до 4 років
0
0
Від 4 до 4,5 років
0
0
Від 4,5 до 5 років
1%
1
Більше 5 років
24%
18
Всього голосів : 74
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 12:34

  hume написав:Интересная тема про оплату налогов нашими беженцами в странах Европы. Теперь уже в Чехии, как ранее и в Польше, наши беженцы заплатили налогов больше, чем помощь Чехии Украине. Вопрос налогов это не сознательность граждан, это невозможность обойти законодательство. Нужны непопулярные реформы во всех сферах, но, к сожалению, не в этой жизни.

Но не следует и забывать фразу Азирова про "корову которую надо меньше кормить и больше доить(для повышения рентабельности и удоев)
Не все сферы деятельности настолько рентабельны как истинно "национальные" стоматология и адвокатура. И кредитование по сути отутствует(при текущих ставках). Повышение собираемости налогов приведёт к перекладыванию их на потребителя т.е. росту кое где цен(как на АЗС к примеру с 24.02)
Метро и чашечка кофе в "Велюре" от этого не подорожают. А если вашему плиточнику работающему за нал вбить принудиловкой допустим 18% налогов от какого его кэшфлоу в месяц(допустим 100кгрн или 50) то в конце эти 18/9тыс заплатите вы и другие его клиенты.
барабашов
 
Повідомлень: 4296
З нами з: 16.06.15
Подякував: 279 раз.
Подякували: 346 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 12:39

  Ukrainian написав: В України брак танків ? Та хоч тисячу абрамсів через міні поля вони пройдуть
Бпм мрап передали скільки запросила Україна. Вони теж через міні поля не пройдуть
Літаки , пілотів де брати ?
Радари та ппо німці передали більше ніж в них самих. А патріотами лінію фронту закривати дороге буде задоволеня навіть для американців.


брак не тільки танків, брак всього, в т.ч. і мрапів. пілотів - готувати. патріоти могли б вирішити проблему кабів, систем в штатах і в союзників достатньо. мало гаубиць, мало снарядів, мало ракет до хімарсів і самих пускових. все це в штатах є. нема бажання віддавати.
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6074
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2668 раз.
Подякували: 1408 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 12:56

  Letusrock написав:
  Ukrainian написав:Мало відкрити краник потрібні людські резерви які вміють користуватись тим що тече з краника.


тобто США хотіли нам дати сотні тисяч вундервафель, але виявилось що мільйон силовиків та воєнних замало на таку кількість, треба призвати ще в три рази більше. Тому дали аж 100+ танків.
Може навпаки людських резервів невистачає бо шкіряними торпедами заміняють одиниці цінної техніки.

Більше дивує, як можна взагалі було лізти у якісь контрнаступи, та щей на наперед підготовлені позиції, та ще й анонсувати напрямок пів року, не маючи переваги, та навіть паритету ні в людях, ні в техніці, вже мовчу про авіацію.
Schmit
 
Повідомлень: 4561
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 12:57

Бахмутские коммунальщики планируют потратить около 23 миллионов на покупку автомобилей

Всего из бюджета громады, на территории которой сейчас идут бои, хотят потратить на эти авто более 10 млн грн.

Кроме того, КП "Бахмутский комбинат коммунальных предприятий" также планирует купить легковой автомобиль за почти 1 млн грн, а именно Opel Combo Life Edition L2 или эквивалент. Это семиместная легковушка.


Деньги сами себя не освоят? И о чём можно дальше говорить? Точно так поступал и Северодонецк и я уверен, что другие города в оккупации
Andrey2512
 
Повідомлень: 1070
З нами з: 04.04.22
Подякував: 76 раз.
Подякували: 83 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 13:16


— Я знаю, що у вас йде збір. Розкажи, будь ласка, детально про збір?

Всеволод Кожемяко: Збір ми оголосили для організації лінії оборони. Є певне розуміння. Тому що зараз війна трансформувалася в таку війну роботів дуже сильно. Дуже велике значення, великий вплив мають дрони, безпілотні прилади і боротьба з ними. Це, відповідно, дронова техніка — літаки і коптери, і системи РЕБ — радіоелектронної боротьби і радіоелектронної розвідки. Це теж дуже важливо. Також системи спостереження. Тому що для того, щоб в тому числі знизити втрати особового складу, треба максимально автоматизувати певні процеси. Тобто там, де може спостерігати камера або може спостерігати якийсь дрон, вилітати якийсь безпілотний пристрій, то треба цим користуватися. І ворог теж має фактично зараз уже перевагу, тому що масштабуються вони дуже сильно.

— Промисловими масштабами, напевно?

Всеволод Кожемяко: Вони ж відсталі, але коли вони уже допетрали… От зараз же було в новинах: економіка в них перейшла на військові рейки.



«У нас банно-ресторанні рейки. На військові рейки ми не перейшли». Велика розмова Бахматова з Кожемяко та Жаданом
2 грудня, 08:38



...

— А ви робите цю смугу і збір під харківський напрямок, правильно?

Всеволод Кожемяко: Я не можу це казати. Під якийсь напрямок. Не в Києві буде лінія оборони.

— Просто лінія фронту 1600 кілометрів, і скрізь потрібно це робити.

Всеволод Кожемяко: Взагалі-то, так. Це ж те, що ми говорили. Є певні бригади, де є розуміння, що треба робити, щоб втримати. Отак скажімо. І те обладнання, яке ми розробили, яке ми з розробниками спланували, що ми будемо певними шарами щось, якось закривати… Там є презентація.

— Це буде лінія Кожемяка?

Всеволод Кожемяко: Це лінія Хартії.

— Я ж тролю тебе.

Всеволод Кожемяко: А чого не Жадана? Жадан скаже: а чого не Жадана?

— Жадана-Кожемяка-Світоліної. До чого я питаю? До того, що є розпіарена ними лінія Суровікіна, яку вони будували пів року. Наскільки я правильно розумію, ваша історія не фізична. Але хтось будує нашу лінію Суровікіна? Як ти думаєш?

Всеволод Кожемяко: Я думаю, що ні.

— Чому? Чому вони відкопалися на десятки кілометрів вліво-вправо?

Всеволод Кожемяко: Це риторичне питання. Я думаю, тому що є брак відповідальності.

— Це ж про менеджмент?

Всеволод Кожемяко: Дивись, так, є брак відповідальності. Я знаю, що і гроші виділялися нібито військовій адміністрації. І завдання в них було. Чомусь

— Це профукали?

Читайте також:
«Ворог досяг чудових результатів». Досить розповідати, що скоро будемо у Криму, краще підготуватися до потужної оборони — генерал Кривонос


Всеволод Кожемяко: Я не знаю. Я не хочу зараз… щоб вас до суду не потягнули.

— Я вже суджуся з першим заступником Київського міського голови Поворозником, якщо що. Тільки що приїхав. Так що я вже тренований. Далі вже мені, хто там? Мер Києва? Ну, вже не цікаво.

Всеволод Кожемяко: Бери вище.

— Ситуація така. От військові - підходять до лінії Суровікіна, бачать, як це зроблено. Повертаються назад, думають: а давайте таке саме зробимо.

Всеволод Кожемяко: Зараз вже я бачу Ставку останню, президент виступив, сказав правильні речі, правильні якісь посили. Треба проконтролювати донизу.


— Це знову про менеджмент?

Всеволод Кожемяко: Та, звісно ж, про нього. Виконання, контроль — зрозуміло. Розумієш, люди асимілювалися, вони навчилися говорити правильні слова. Починається про війну, вони одразу такі обличчя роблять: ми наших героїв підтримуємо, ми пишаємось. І таке… фігня. А потім йдуть додому і займаються своїми брудними справами.

Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2317
З нами з: 24.08.10
Подякував: 112 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
1
3
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 13:17

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliiangel написав:Ранее я написал, идёт огромная подмена понятий и поиск крайнего. Кто виноват в неудачах? ухылянт!


я писав вчора який комплекс мір (весною 2022) міг вирішити проблему мобілізації на роки, але зараз пізно пити Боржомі
Letusrock
 
Повідомлень: 1635
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 13:19

  Letusrock написав:
  vitaliiangel написав:Ранее я написал, идёт огромная подмена понятий и поиск крайнего. Кто виноват в неудачах? ухылянт!


я писав вчора який комплекс мір (весною 2022) міг вирішити проблему мобілізації на роки, але зараз пізно пити Боржомі

задним числом все умные, напишите что сегодня делать? пока другого плана кроме ловли ухылянтов я не вижу.
Wirująświatła
Аватар користувача
 
Повідомлень: 24710
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2409 раз.
Подякували: 3368 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 13:35

  vitaliiangel написав:
Проблема мобілізації в Україні зараз стала навіть більшою, ніж проблеми з наявністю снарядів, вважає Роман Костенко, полковник СБУ і секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.
Можете ли вы себе представить ситуацию, чтобы завод Тесла, Боинг или БМВ закрылся от нехватки неквалифицированной рабочей силы? Это абсурд. Всегда и во все времена некомпетентности было с избытком, а незанятого профи ещё попробуй найди.

У господина Костенко другая ситуация, получается что профи в всу с избытком. Нужны неучи, не державшие в руках оружие. Тогда точно победим. Ранее я написал, идёт огромная подмена понятий и поиск крайнего. Кто виноват в неудачах? ухылянт!

ote]






Так і є...
Вина -- на ухилянтах.

Якби щомісяця у військо йшло 200тис людей, то на сьогодні в України вже було би 4.2млн людей з досвідом “що робити аби вбити окупантів”. І вбивали би з кожного вікна і куща.

І у випадку прориву окупант.язиків, як у квітні 2022р. -- їх легко би відсікли і винищили упень.

А так -- путлєри бачать, що укр.військо виснажується, а заміни нема.
Це і є причиною, чому війна триває.
То хто ж винен, якщо не ухилянти?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2317
З нами з: 24.08.10
Подякував: 112 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
1
3
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 13:37

  Bobua написав:Так і є...
Вина -- на ухилянтах.
Це і є причиною, чому війна триває.
То хто ж винен, якщо не ухилянти?

теорема доказана

  Bobua написав:Якби щомісяця у військо йшло 200тис людей,
а чё не 2млн? и каждый на собственном абрамсе. Я 16 лет работал в бизнесе, и везде был дефицит ресурсов. Где-то постоянно не хватало сырья, в другом месте оборотных средств, в 3м профессиональных кадров (например, со знанием товарной номенклатуры, китайских поставщиков и китайского языка одновременно и желательно с опытом ведения переговоров). Значит приходит такой бизнес консультант Bobua и открывает истину "Вам не хватает ресурсов". "шо серьозно?" Зал аплодирует стоя.
Востаннє редагувалось Wirująświatła в Нед 03 гру, 2023 13:45, всього редагувалось 2 разів.
Wirująświatła
Аватар користувача
 
Повідомлень: 24710
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2409 раз.
Подякували: 3368 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2023 13:44

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Зображення

В Украине: 5 штук?)))
Andrey2512
 
Повідомлень: 1070
З нами з: 04.04.22
Подякував: 76 раз.
Подякували: 83 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 57055706570757085709 ... 9642>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 65297
Переглянути останнє повідомлення
Чет 27 чер, 2024 14:39
Slon_Nosov
1493 226198
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 713540
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама