Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 57155716571757185719 ... 9202>
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 02:06

Re: Напад росії і білорусі на Україну

trololo написав:
  freeze написав:Почему здоровяк Стерненко уклоняется от службы в армии, в то время как 59-летние штурмовики при одышке и тахикардии бегут вперёд, для меня тоже большая загадка.
Ничто не мешает Стерненко после суточного дежурства например на КП батальона немного отдохнуть и записать в Ютубе бодрящий ролик с целью сбора средств на дроны.


якби всі ухилянти робили хоч 2% від того, що він робить - ми б вже перемогли. і я не про ролики, хоча вони теж важливі. щодня купувати по 100-200 дронів і розподіляти їх по військам - ця робота теж потребує щоденних зусиль. я впевнений, що підрозділи, які він забезпечує, навряд чи погодились би замість поставок дронів, посадити його в бліндаж і залишитись без засобів ураження.

а в ідеалі цим би мало займатись міноборони та інші чиновники, і зовсім в інших масштабах. але на жаль поки чехляться. а дрони треба щодня.


То что делает полезного Стерненко никак не отменяет, что он банальный трус и уклонист. Где-то двенадцатое место в моей шкале ценных людей.
Получили от Стерненко лодки с моторами, и я уже 20 тысяч потратил на их ремонт, потратил ли хоть копейку уклонист Стерненко из своих личных заработков я не знаю, очень сильно подозреваю, что нет.
Интересно такой розовощекий хлопец почему не в ЗСУ, вероятно опекун над двоюродной престарелой двоюродной тётушкой.
И вообще реально выбешивают провластные чмо и слуги непонятно какого народа, приезжают тут на день, раздают печеньки, и дайте им вытяг из ЖБД, что они находились в зоне боевых действий и имеют право на льготы, я тут 350 дней в зоне боевых действий, и тут какое-то чмо приехало раздало вязаные носки, и имеет такие же как у меня права, охренели зелёные, имхо.
Востаннє редагувалось freeze в Пон 04 гру, 2023 02:17, всього редагувалось 3 разів.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20528
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 02:09

  Xenon написав:
  Zebra написав:То не те. Бойові дії треба було переносити на територію ворога щоб його міста і населення було під обстрілами, а не наше. Путін би цей тиск не витримав. Стародубщина - історична українська територія, розгорнувши потужну пропаганду, місцеве населення могло б ще й стати на наш бік. А хто ні - в фільтраційний табір, для майбутнього обміну.

Є невеличка проблема

Партнери наші проти цього (захоплення території раші).
Нажаль ми не Ізраіль, і діяти повністю самостійно в таких питаннях не можемо

Не зовсім так, це було до Ялти.
Партнери за нерушимість кордонів після Ялти.
Тому "Крим за дужками", але тоді був обмін на райони Слобожанщини, от їх можна і потрібно займати. Мах на мах.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35761
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1586 раз.
Подякували: 2782 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 02:10

  freeze написав:
То что делает полезного Стерненко никак не отменяет, что он банальный трус и уклонист. Где-то двенадцатое место в моей шкале ценных людей.
Получили от Стерненко лодки с моторами, и я уже 20 тысяч потратил на их ремонт, потратил ли хоть копейку уклонист Стерненко из своих личных заработков я не знаю, очень сильно подозреваю, что нет.

У него в ютубе почти 1.8 млн аудитория, он регулярно донатит на дроны с получаемого от туда дохода, о чем скринит. Суммы иногда проскакивали и 100 тисяч грн за раз.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 02:21

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Zebra написав:
  freeze написав:
То что делает полезного Стерненко никак не отменяет, что он банальный трус и уклонист. Где-то двенадцатое место в моей шкале ценных людей.
Получили от Стерненко лодки с моторами, и я уже 20 тысяч потратил на их ремонт, потратил ли хоть копейку уклонист Стерненко из своих личных заработков я не знаю, очень сильно подозреваю, что нет.

У него в ютубе почти 1.8 млн аудитория, он регулярно донатит на дроны с получаемого от туда дохода, о чем скринит. Суммы иногда проскакивали и 100 тисяч грн за раз.


Да мне по хрен, как только этот пышуший здоровьем персонаж объяснит, по каким пунктам он уклоняется от исполнения своего долга, я возможно проникнуть судьбой его тяжело больной двоюродной тётушки. А на сейчас, он для меня никто, и звать его для меня никак
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20528
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 02:33

  freeze написав:Почему здоровяк Стерненко уклоняется от службы в армии,

1) він скоріше дрищ а не здоровяк :)
2) він наче досі під слідством про вбивство з самозахисту
3) Там де він зараз вочевидь користі з нього більше ніж на будь якому КП.

Ось чому Зеленський не в окопі?.. Там з нього користі могло б бути більше...

P.S. І закинув трохи на FPV...

https://24tv.ua/sternenko-rozpoviv-chom ... a_n2307036
Востаннє редагувалось sergey_sryvkin в Пон 04 гру, 2023 02:42, всього редагувалось 2 разів.
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2078
З нами з: 19.02.14
Подякував: 568 раз.
Подякували: 620 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 02:35

  Zebra написав:То не те. Бойові дії треба було переносити на територію ворога щоб його міста і населення було під обстрілами, а не наше. Путін би цей тиск не витримав.

З точки зору ворога бойові дії і так ідуть на ЙОГО території. Яка є окупована київськими нацистами :) І з тиском у ВВХ все в порядку...
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2078
З нами з: 19.02.14
Подякував: 568 раз.
Подякували: 620 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 02:56

  freeze написав:Да мне по хрен, как только этот пышуший здоровьем персонаж объяснит, по каким пунктам он уклоняется от исполнения своего долга, я возможно проникнуть судьбой его тяжело больной двоюродной тётушки. А на сейчас, он для меня никто, и звать его для меня никак


ИМХО должны быть сняты все брони и все должны быть под одну гребенку 18-60
женская половина общества вполне может заменить на рабочих местах мужскую
как бы кто не надувал щеки от своей важности.
но у нас напридумывали кучу броней и экономической важности и походу отменять не собираются.
mephala
 
Повідомлень: 9254
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 04:52

mephala
Кому рашка конкурент? ЕС и США? Или Индии с населением вдесятеро минимум больше и не так засранной периферией?
барабашов
 
Повідомлень: 4246
З нами з: 16.06.15
Подякував: 278 раз.
Подякували: 346 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 05:29

  mephala написав:
  Zebra написав:Если бы окопались в Стародубщине, точно такая же грызня бы началась в Кремле. Путина бы сместили и в ходе переговоров было бы выторговано откат на 24.02.2022, а мы выходим из Стародуба, ещё бы и всех политических пленных с 2014 года возвратил.
И десятки тысяч жизней бы сохранились.


знаете есть хорошая пословица - если б да кабы во рту выросли грибы.
ну или кто девушку кормит тот ее и танцует. если уж вообще в лоб что бы вам дошло.
по большому счету западу не нужна быстрая победа - им важно побольше обескровить рашу. что бы она долго не могла вернуться на мировую арену в качестве конкурента.
как военного так и экономического так и политического.

Глава Бюро національної безпеки Польщі Яцек Севера вважає, що у країн на східному фланзі НАТО є всього три роки для підготовки до нападу Росії.
Як пише NV, про це він сказав в інтерв'ю польському виданню Nasz Dziennik, відповідаючи на питання, чи згоден він з твердженням Німецької ради з міжнародних відносин про те, що Росія може напасти на країни НАТО і вони мають від п'яти до дев'яти років на підготовку до цього.
Він, зокрема, зазначив, що цей аналіз збігається з американськими дослідженнями, проте часові рамки, які вказали німецькі аналітики, "занадто оптимістичні".
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12211
З нами з: 18.06.08
Подякував: 57 раз.
Подякували: 780 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 05:31

With its imperial ambitions, Russia represents the greatest and most ­urgent threat to NATO countries. Once intensive fighting will have ended in Ukraine, the regime in Moscow may need as little as six to ten years to reconstitute its armed forces. Within that timeframe, Germany and NATO must enable their armed forces to deter and, if necessary, fight against Russia. Only then will they be in a position to reduce the risk of another war breaking out in Europe.
https://dgap.org/en/research/publicatio ... -edina-iii

Схоже що велика війна буде.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12211
З нами з: 18.06.08
Подякував: 57 раз.
Подякували: 780 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 57155716571757185719 ... 9202>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 63246
Переглянути останнє повідомлення
Чет 27 чер, 2024 14:39
Slon_Nosov
1493 222442
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 707783
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама