Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 19021903190419051906 ... 2281>
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 14:38

  flyman написав:
  Бетон написав:
  Дюрі-бачі написав:Бетон Якщо в місяць, то так, це дуже багато. Типова ЗП там, як і в більшості Європи, 3-6k ...

В місяць.
Расходы:
Налоги 50%
Аренда хаты 2к
Школа частная 2к
Остаётся 2к и говорят впритык хватает, скупаются по акциям.
*Записано со слов жены->жены

Смысл в том, что никогда не смотрите на доходы. "Чувак" в Швейцарии имеет в булочной 30к в месяц, а откладывает ноль. Возможно, уже и закрылся

1. як для Португалії дорога оренда.
2. приватна школа, WAT? 2К, а смисл?
3. Впритик чи залишається 2К? WAT-WAT?
4. Якщо со слов жени-жени, то на роботу не пробувала, щоб оплатити СПА хоча б собі?

Скажу хай пишуть нам під карандаш по пунктах. Вимагаємо пояснень. Але в бабські теребеньки краще не лізти, собі дорожче вийде.
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3241
З нами з: 17.12.22
Подякував: 88 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 14:39

Re: Еміграція, заробітчанство

  Бетон написав:Налоги 50%

Згадав колегиню в Іспанії, яка теж скаржилась на податки, але за підказки форуму дізналась, що їх можна оптимізувати, тепер так дооптимізувалась, що Іспанія їй вертає більше ніж вона платить.
Але, як на мене, це досить ризиковано, бо якщо дізнаються, що батьки і свекруха, які прописані з нею, живуть окремо і маю "лівий" заробіток - можуть і штрафанути...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3672
З нами з: 29.07.22
Подякував: 651 раз.
Подякували: 465 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 14:46

  Дюрі-бачі написав:
  Бетон написав:Налоги 50%

Згадав колегиню в Іспанії, яка теж скаржилась на податки, але за підказки форуму дізналась, що їх можна оптимізувати, тепер так дооптимізувалась, що Іспанія їй вертає більше ніж вона платить.
Але, як на мене, це досить ризиковано, бо якщо дізнаються, що батьки і свекруха, які прописані з нею, живуть окремо і маю "лівий" заробіток - можуть і штрафанути...

В мене на одному з рахунків Польщі теж блокада півтора року 12 куе. Оптимізація в дії. Два інших розблокували
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3241
З нами з: 17.12.22
Подякував: 88 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 15:19

Не знаю, какие налоги в Португалии (жаль, не сохранил ссылку Gastarbaiter), но для Европы 15 тыс. евро в месяц - очень приличная зарплата.
Понятно, что в разных странах стоимость жизни разная - к примеру, Швейцария и Норвегия дорогие, но 12 тыс. в месяц считается немало в любой стране. Хотя понимаю, что потребности и взгляды меняются с ростом зарплаты. Это хорошо видно даже у нас на форуме. Люди считают, что 2 тыс. у.е. это вообще не деньги, забывая, что большая часть населения зарабатывает меньше 500.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29885
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 15:27

  Бетон написав:
  Дюрі-бачі написав:Бетон Якщо в місяць, то так, це дуже багато. Типова ЗП там, як і в більшості Європи, 3-6k ...

В місяць.
Расходы:
Налоги 50%
Аренда хаты 2к
Школа частная 2к
Остаётся 2к и говорят впритык хватает, скупаются по акциям.
*Записано со слов жены->жены

В даній ситуації є два рішення:
1. збільшувати доходи: дружину на роботу (середня 3к, після податку 2к).
2. різати кости: хату за 2 к поміняти на 1 к, приватну за 2 к на державну за 0 к.

І о чудо, замість "впритык хватает" лишається на скирду 5к.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9277
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1361 раз.
Подякували: 1759 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 15:37

  akurt написав:
  flyman написав:там робота 9..5 відчувається мілінеалами/зерами як концтабір

Може бути. Залежить від роботодавця та профілю фірми. І ви знаєте це краще за мене.
Я можу розказати тільки про США.

Наприклад, ІТ-ники компанії Amazon зобовʼязані"язані приїжджати на роботу 3 рази на тиждень.
В інші дні - за бажанням, тому що: а) безкоштовна зарядка автівки; б) безкоштовний обід в силу якоїсь події в офісі роботодавця.
В інші дні: а) обов"язково прймати участь в meeting (A meeting is a gathering of two or more people that has been convened for the purpose of achieving a common goal through verbal interaction, such as sharing information or reaching agreement.) о 09:30 ранку; б) обов"язково виконувати завдання своєї групи у визначений термін.

О чудо, на роботі треба працювати! Хоча знаючі люди кажуть що ця галєра - тюрма народів.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9277
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1361 раз.
Подякували: 1759 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 15:45

  ЛАД написав:...
И я в отличие от шамана, не пытаюсь доказать, что уровень жизни в США такой же, как в Украине. Понятно, что там живут существенно лучше.
Главное, что нормально работающий человек в США может обеспечить себе приличный уровень жизни. В Украине для этого надо быть или айтищником, или достаточно успешным предпринимателем. Простой наёмный работник этого не может.
Правильно написал Дюрі-бачі viewtopic.php?p=5692660#p5692660.
...

не чіпайте мене завий раз, не буду викривати вашу - або брехню, або нерозуміння простих питань, або маніпуляцію. ;)

а саме, я ніде не доводжу, що рівень життя в США такий же, як в Україні. ще раз напишу для тих, хто на бронепотязі - рівень життя в США, й в Європі, навіть в тій же Польщі - вищій, ніж в Україні.

але коли дехто саме на цій гілці закидає, що в Україні капець-капець, життя на рівні Сомалі чи Афганістану - тут я звісно кажу - не треба брехати :) назвемо - в нас середній рівень. який виявила війна, рівень життя умовно у половині Рашці - нижчий.

й не треба казати що лише в ІТ. йде гра слів - а що таке пристойний, а що таке середній. спеціально для ЛАДа - на побутовому рівні набагато кращий, ніж у срср - навіть на прикладі того ж харчування.

хто може заробити - в першу чергу комерси, продавани. хоч свій бізнес, хоч найманий. бо вважається, що саме вони приносять гроші фірми. з цим можна дискутувати, але поки так. постачальники наче не такі важливі, але тут дуже цінують саме фірми, що поставляють - відкат 1-2% це навіть не шахрайство, а так - дякую :D

середня зп на фірмі включно з охоронцями - 20-25 т грн - це багато чи мало? зварювальник чи водій по 30-40 т грн, багато чи мало? навіть репетитор - 10-15 учнів, 4 дні на тиждень по 5-6 годин - 3-4 т грн на тиждень. й це ще по державним розцінкам - 150 грн/год. вчителька на пенсії підробляє на онлайн заняттях.

мій посил такий - якщо руки або голова з правильного місця, то заробити на життя можна й в Україні.

питання житла та машини залишимо за скобками, автомобілів у нас дійсно менше, ніж у розвинених країнах, але значно більше, ніж у більшості країн, що розвиваються. хто як заробляє - питання відкрите. з житлом проблеми й у розвинених країнах на поточний момент, точніше з вартістю житла.

й відповідно, до теми гілки - більшість тих, хто заробляє тут - за кордоном буде заробляти не набагато більше, це хіба старт для дітей. якщо працюєш руками, то емігрувати простіше. каменяри, муляри, зварювальники, водії - велкам. білі комірці - для місцевих. бо там дуже часто потрібна мова носія. а це як виявилося неможливо. так, більшість емігрантів все життя буде розмовляти з акцентом.

тому аудиторія до еміграції - ідеал, діти до 10 років. оце сильна адаптація. або вже 20-30 років, тобто дорослі, але молоді. й освіту краще отримати місцеву, а на заході - магістра. щоб отримати західну освіту, це мають допомогти батьки, й має бути якісна мовна підготовка. без високого рівня знання мови навіть немає сенсу намагатися.

більше 35 років - це як у нас, коли війна. й ще в срср - була така срака, що навіть в 50 років мало сенс емігрувати. наразі такої сраки у нас в країні немає. й гадаю навіть після війни не буде...
Востаннє редагувалось Shaman в Суб 02 бер, 2024 15:57, всього редагувалось 1 раз.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6629
З нами з: 29.09.19
Подякував: 644 раз.
Подякували: 1462 раз.
 
Профіль
2
5
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 15:53

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:мій посил такий - якщо руки або голова з правильного місця, то заробити на життя можна й в Україні.

Ага, тому це ти пишеш в темі Еміграція, заробітчанство.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9277
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1361 раз.
Подякували: 1759 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 15:54

  барабашов написав:
  Gastarbaiter написав:
  Бетон написав:Аренда хаты 2к
Школа частная 2к
Остаётся 2к и говорят впритык хватает, скупаются по акциям.

Бедняжки. И на лизинг нового GLE или Х6 вообще ничего не остается. Ужос-ужос.

12куе-евро здесь баснословные деньги
И налогов с них платишь чуть больше чем ноль
Непонятно зачем была выбрана Португалия, а не какой нибудь иной райончик мира с минимальными налогами, и платили бы у нас этому спецу за ту же работу хотя бы 8куевро.
Хотя возможно этот спец жил и не в Киеве совсем а на линии боевых действий.

оце вже наша ментальність - жити там, де немає податків. якраз Україна приклад, де з податками лафа, а життя більш-менш пристойне.

де в нас мінімальні податки - Сомалі, Зімбабве, Гаїті, Афганістан (й то не певен про Афганістан). але за все відповідаєш сам, за безпеку теж. пішов в банк каруселити, то маєш крім всього з собою якусь дубинку та пістолет, й то не факт, що допоможе.

тому взагалі думка, що можна десь жити та не платити податки, має щезати. у ІТців так точно.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6629
З нами з: 29.09.19
Подякував: 644 раз.
Подякували: 1462 раз.
 
Профіль
2
5
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 15:58

Смотрел на днях видео о жизни беженцев в Италии. Женщина, 2 детей. В Украине была директором на фирме, в Италии устроилась закупщиком. Говорит, что не жируют, на 2000 евро сложно прожить и хорошо, что муж из Украины помогает. В комментах налетели тетки, которые по 15-20 лет в Италии просматривают за стариками, обхаяли эту женщину, хором кричат, что 2000 евро на такую семью - это шикарная жизнь и они о таких доходах могут только мечтать. Просили показать "настоящих" беженцев, а не "мажоров".
Просто мрак.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3333
З нами з: 26.02.18
Подякував: 681 раз.
Подякували: 553 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 19021903190419051906 ... 2281>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама