Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 79777978797979807981 ... 14736>
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 21:28

Українця з тимчасово окупованого села змусили воювати за РФ, а той розстріляв окупантів і втік, — росЗМІ.
Його укомплектували та "закинули в артилерію у взвод управління, бо вже старий - 58 років". Вночі він зайшов як свій у ролі радіотелефоніста, попрацював, зачекав на момент, і почав стріляти в сплячих кацапів, і втік.

Зображення
Востаннє редагувалось Василь-Рівне в Суб 04 тра, 2024 21:41, всього редагувалось 1 раз.
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6078
З нами з: 07.04.12
Подякував: 7016 раз.
Подякували: 3172 раз.
 
Профіль
 
3
2
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 21:32

  Hotab написав:vitaliiangel

Радоваться чужим несчастьям - грубая патология эмоциональной сферы


Как называется патология, когда здоровый мужик не желает ни сам защищать страну, ни содержать армию, которая это делает за него?
Имея для этого финансовые возможности.

хотаб я тебе уже столько всего объяснял, и как горохом об стену. Как тебя летать научили? это загадка.

Если человек чего то не хочет тут патологии нет, ты бы мог жрать одни торты или бананы, мог но вряд ли бы хотел, тоже патология? а вот заставлять хотаба жрать 3р в день бананы вызовет кроме рвоты ещё массу всего нехорошего, что в психологии называется "защитная реакция".

знаешь чем любовь по согласию отличается от изнасилования? с точки зрения математики ничем, одни и те же движения. Но в одном случае семья, а в другом тяжёлая статья. А разница всего лишь в согласии.

Странно что в других ситуациях факт наличия согласия игнорируется. То есть женщину без согласия - низзя, а мужика без согласия заставить воевать или жрать бананы можно.
Востаннє редагувалось Wirująświatła в Суб 04 тра, 2024 21:39, всього редагувалось 5 разів.
Wirująświatła
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30539
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2522 раз.
Подякували: 3503 раз.
 
Профіль
 
2
3
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 21:32

Василь-Рівне
58 років
Hotab
 
Повідомлень: 15921
З нами з: 15.02.09
Подякував: 404 раз.
Подякували: 2470 раз.
 
Профіль
 
4
4
2
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 22:03

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliiangel написав:Странно что в других ситуациях факт наличия согласия игнорируется. То есть женщину без согласия - низзя, а мужика без согласия заставить воевать или жрать бананы можно.

Не усугубляй на ровном месте , он пишуть - ахфіцери собі віскі заказують таксями.
Пристроїшся ..... не впервой.
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6706
З нами з: 23.11.14
Подякував: 769 раз.
Подякували: 576 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 22:05

  Ukrainian написав:Міністерство внутрішніх справ Росії оголосило в розшук президента України Володимира Зеленського.
Відповідна інформація з'явилася у базі відомства, інформує пропагандистське "РИА-Новости". Зазначається, що Зеленського Володимира Олександровича, який народився 25.01.1978 року у Кривому Розі, розшукують за статтею Кримінального кодексу РФ.
Разом з тим, не зазначено, яка саме стаття стала причиною оголошення Зеленського в розшук. Інформації у російських ЗМІ щодо цього також немає.

Ой ой ёй. Горе. На корпоратив не поедет после 22.05. Как там нелох говорил "ВВ, заберите меня за долги"
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5393
З нами з: 17.12.22
Подякував: 192 раз.
Подякували: 407 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 22:07

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Бетон написав:Ой ой ёй. Горе. На корпоратив не поедет после 22.05.

там після 18-го такий срач начнеться, що всім буде не до цього.
там толкові режисери сидять , знають, як один срач перебити іншим.
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6706
З нами з: 23.11.14
Подякував: 769 раз.
Подякували: 576 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 22:12

vitaliiangel

хотаб я тебе уже столько всего объяснял


1. По поводу «хочу/не хочу». Взрослая жизнь устроена так , что взрослые вынуждены делать многое через «надо», а не «хочу». Вставать , когда заплакал ребенок среди ночи (и вообще много всего, что потом хочет он, но усилия для этого делает взрослый). Ходить на работу. Застилать постель. Гладить свою рубашку. Убирать комнату и какашки за котом. Выгуливать рано утром собаку и вставать для нее. Ухаживать за слабыми и больными родителями, в критических случаях мыть им попы и менять памперсы. Потому что там тебе не хочется, это вообще никому не интересно.
2. Ты в который раз не желаешь рассказать, почему крысишь ПДФО , не желая финансировать воюющую армию? Тоже «не хочу»?
Востаннє редагувалось Hotab в Суб 04 тра, 2024 22:13, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 15921
З нами з: 15.02.09
Подякував: 404 раз.
Подякували: 2470 раз.
 
Профіль
 
4
4
2
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 22:33

  UA написав:
  somilitark написав:Такий шлак тільки рашисту зайде, за таке на українському форумі необхідно банити мінімум на місяць.
Навіть Холява розведе руками і добавить, що тут медицина вже не допоможе(((

Ваша думка цікава, але 80% населення м'яко кажучи не підтримує дії ТЦК та владний закон про мобілізацію. Перед усе через його несправедливість.
Вивчить термін "обвал тилу" та до чого це призводить.
В першу світову німці були під Парижем коли в них обвалився тил.

Я щось не дуже розумію ваші дописи стосовно війни.
Що означає населення "не підтримує" мобілізацію?
Звичайно всім хочеться жити мирним життям на рослабоні, але ж реалії зараз інші.
А кому може сподобатись мобілізація і наслідки які можуть виникнути від бою?
Але ж ви кажете про обвал фронту і людям не подобається мобілізація, бо влада щось не логічне роблять?
А що саме не логічно? Бажає насичити фронт солдатами, вибила з амерів і Європи зброю, щоб він не посипався?
У вас 1+3 дорівнює мінус 6, з логікою дуже великі проблеми, набор протиріч абсолютно без здорового глузду.
Більше 2-х років більшість жила мирно, а зараз ситуація інша, більш сувора, я вважаю, що активні бойові дії ще максимум рік, вирішальний рік наступає, бо не ми, не рашисти не зможуть дуже дового воювати, тому треба зціпити зуби і воювати, а не грати в вашу диряву математику, всім зрозуміло, що війна це біда, но ми її не вибирали, для влади зараз теж прийшов час не простих рішень, тому посилюється мобіліація і робиться все, щоб фронт не рухнув.
Чи ви ще щось не зрозуміли в цій простій послідовності?
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13344
З нами з: 30.12.09
Подякував: 706 раз.
Подякували: 3859 раз.
 
Профіль
 
5
5
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 22:52

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  somilitark написав:Що означає населення "не підтримує" мобілізацію?
В перші місяці підтримували, але влада зробила значно більше за москалів, щоб змінити цю підтримку.
  somilitark написав:А кому може сподобатись мобілізація і наслідки які можуть виникнути від бою?

Уявіть собі, що є чимало людей, які готові віддати життя, якщо б вони були впевнені, що держава забезпечить родину нормально, але поки всі випадки показують, що вибити законні виплати надзвичайно важко.
  somilitark написав:влада щось не логічне роблять?

Дуже багато нелогічного, ну і найголовніше не робить логічного: термінів у контрактів.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5600
З нами з: 29.07.22
Подякував: 891 раз.
Подякували: 639 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 22:56

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Тільки влада винна у зриві мобілізації і більше ніхто.

Сделать из тцк-ашников Пабло Эскобаров с миллионами долларов, зашквар за зашкваром и всё равно продолжать делать ровно то же самое дальше.
Нужно быть не в себе, чтобы этого не понимать
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5393
З нами з: 17.12.22
Подякував: 192 раз.
Подякували: 407 раз.
 
Профіль
 
2
  #<1 ... 79777978797979807981 ... 14736>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
33 120627
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 лип, 2025 09:53
Дюрі-бачі
1493 302736
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 973246
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама