Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80568057805880598060 ... 8660>
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:04

  sashaqbl написав:
  vitaliiangel написав:в чём дурня, в тылу ЗСУшников меньше, чем на передке? Почему на нуле вечный дефицит а в тылу дефицита нет, объяснить?

Зайди на LobbyX і подивився... Є купа тилових посад.
Інше питання, що бойових більше, бо на фронті є втрати на відміну від тилу.

LobbyX це дошка оголошень, щоб попасти туди куди висить об"ява, потрібно прийти в ТЦК, а далі як карта ляже, може виявитися, що "відсвічувати в окопі в теплік" востребуваніше чим "дроновод" чи "РЕБщик" чи який кібербезопст в Мукачеве
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35338
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1584 раз.
Подякували: 2777 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:06

❗️В найближчі 2 місяці настане критична фаза війни, – командувач Сухопутних військ Павлюк в інтерв'ю для The Economist.

Ще тези:
▪️росіяни не відмовились від ідей захоплення Києва.

▪️Основна проблема оборони у нестачі в артилерії і бронетехніці, а не в людях.

▪️армія рф перевіряє стійкість наших ліній, щоб вибрати найбільш «слабкий» напрямок. Одночасно на кількох наступати вони не зможуть.

https://www.economist.com/europe/2024/0 ... op-general


тобто основна проблема всеж-таки не в людях?? :roll:
Xenon
 
Повідомлень: 4636
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 324 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:10

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliiangel написав:Чучмеки может с плохими манерами, срут мимо унитаза, но работу свою делают. А мы откуда раб.силу завезём? Если начнутся серьезные перебои с э.э. и теплом, оставшиеся женщины выедут в Европы.

Чечмеки в емірати їдуть. Русскі їх б'ють. І мобілізувать можуть. І фубль дешевіє, рускі зарплати вже не такі привабливі.
Востаннє редагувалось sashaqbl в П'ят 10 тра, 2024 15:15, всього редагувалось 1 раз.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1712
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:12

Xenon объявить что нам нехватает арты и брони низзя, во первых это военная тайна, во вторых прямой удар по рейтингу зе (это его зона ответственности, значит не договорился). Есть такая методика, одной проблемой отвлечь внимание от другой. Все сми кричат некомплект, нехватает именно людей. Про то чем они будут воевать - ни слова. Значит типа есть чем.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23746
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2402 раз.
Подякували: 3354 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:13

vladimir07

Но возможность самостоятельно уплатить должна быть.)


Вона буде.
Але ж публіка розказує щось по типу «я все переписав , мене не вкусити», або «якщо всі не будуть платити, нам нічого не зроблять». . Тому я і пояснюю, що і як в цьому випадку зроблять.

Есть такая методика, одной проблемой отвлечь внимание от другой. Все сми кричат некомплект, нехватает именно людей.


То есть то что говорит Успих и др. военные здесь на форуме о некомплекте людей порядка 50% - это не в счет? Тебе удобно верить не этим людям, с которыми ты ежедневно разговариваешь здесь?
Востаннє редагувалось Hotab в П'ят 10 тра, 2024 15:17, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12475
З нами з: 15.02.09
Подякував: 345 раз.
Подякували: 2242 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:14

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Xenon написав:тобто основна проблема всеж-таки не в людях??

Якщо ви без їжі і теплого одягу заблукаєте в тайзі восени, то яка буде основна проблема: холод, голод, дикі тварини чи те, що ви заблукали?
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1712
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:20

vitaliiangel

Россияне завезли на оккупированные территории 100 тысяч мигрантов из Центральной Азии


Ты недавно говорил, что им не хватит никаких людей организовать на оккупированых территориях жизнедеятельность. Ты уже это ТОЖЕ переосмыслил? Или ты завтра, когда тебе будет удобнее другое говорить, это забудешь?
Ты занимаешься банальным флудом.
Вчера говоришь «они не смогут оккупировать больше двух райцентров, у них нет для наших городов сил и кадров это содержать и удерживать», а тут оказывается вона как.. «И так у тебя во всем» (с)


Я вам не утираю нос, а показываю слабые места в вашем прогнозе. Они есть в любом прогнозе, ничего обидного.


Когда тебе «указывали на слабые места в прогнозах», ты закатывал истерики и кричал, что «вы как дети все тут! Которые живут за счет родителей и думают что так будет вечно. Вы хотите чтобы вас содержали годами? Нет! Только до лета 23 года!». Вот такая реакция на «слабые места в прогнозе».
Аналогичная реакция была и на «война до выборов Путина»,
« им не нужны территории , а иначе они бы не ушли из Херсона» и прочие «5 ракет на БЦ» и другие генералы СВР. Вот там была «сильная сторона» всюду)) .
Востаннє редагувалось Hotab в П'ят 10 тра, 2024 15:31, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12475
З нами з: 15.02.09
Подякував: 345 раз.
Подякували: 2242 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:30

  vitaliiangel написав:
Россияне завезли на оккупированные территории 100 тысяч мигрантов из Центральной Азии – ЦНС
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/11/30/7430981/
.

Помоему, это звездёж.
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3203
З нами з: 23.05.14
Подякував: 604 раз.
Подякували: 494 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:31

  budivelnik написав:Мій ментальний захист -починає давати тріщини.
Раніше я міг проаналізувати стан речей і створити для себе алгоритм поведінки який дозволяв як просувати свої переконання, так і захищатись від чужих шкідливих на мою думку речей.
Зараз прийняті рішення які створюють в моїй голові раздрай...
Я розумію Холяву і Хотаба( і підтримую їх по суті - всі повинні працювати на Захист Держави - але мій досвід підказує що подальше залякування навколишніх -тільки шкодить загальній справі
Я повністю проти поведінки віталіана і флаймана - але тиснути на них сильніше-це просто їх зломати , а поломані вони не потрібні ні в Україні , ні в Європі
Я розумію поведінку флер (владу у воюючій країні розгойдувати заборонено не тому що так сказали опозиційні політики , а тому що це шкодить Державі) - але бачу що дії прийняті існуючою владою ведуть до колапсу, який закінчиться перемирьям по Дніпру...і тоді війна для моїх дітей/внуків - не закінчиться....
але нічого зробити не можу....

ПС
я в захваті від тефлоноватості Порошенка...
людину дурні звинувачують в крадіжках і ненавидять за те що він багатий...
А людина плюючи на дурнів- роздає своє багатство направо і наліво піднімаючи обороноздатність України....

На жаль -я маленька людина , яка не має стійкості Порошенка....

Спробую над собою попрацювати і якось нормалізувати свій стан...

ППС
якби не було людей, яким треба ПРЯМО допомогти бо вони воюють - я б почував себе ще гірше
Тільки те, що хоч комусь можу допомогти без політичних гасел і корупційних розборок- і дозволяє мені ще триматись на плаву.


якось шановний freeze неодноразово писав діло, що всі повинні, хоч шось, хоч якось, хто не воює, той працює, платить податки та донати (по можливості). хто не працює, того змусити. так, саме так і ніяк інакше. а якщо так, що хтось з останніх сил, а комусь все побую, головне щоб пивас в магазині не закінчувався чи комусь головне карман набити, то так це довго не протримається. влада мусить вирішити це питання, це якраз її рівень і компетенція і нічия інша. але їй рейтинги і відосики виявилися важливішими, і freeez'а чомусь після цього місцеві "аналітики" заклювали. отак і живемо....

рідко погоджуюся хоч в чомусь з будівельником, але тут згодний повністю.тримайтеся.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1475
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 тра, 2024 15:47

  Banderlog написав:
  Bobua написав:

Це було законно?
Згідно НайВищого Закону Виживання Цивілізації? 🤔

нема такого закону)
Цивілізація означає обеззброювання. ))) а цивільний людина без зброї.


Як нема?? 😳
Повинен бути... 😌

Мені подобається це визначення цивілізації:
3》 спец. Третій ступінь у розвитку людської культури, якому передують два інші – доба дикунства й доба варварства.


Та й проти нас якраз варвари (як доказ -- нездатні говорити українською) і дикуни (унітазна тема...)
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2268
З нами з: 24.08.10
Подякував: 112 раз.
Подякували: 145 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 80568057805880598060 ... 8660>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 47853
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 207889
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 671541
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама