а як же туробопатріотичне: "ніякого РПВ бо наклепають за рік як СРСР за піісять і потім вжуууухххх"
|
|
![]() На ноуті ти не навчишся, треба окуляри, які підключаються до симулятора на ноуті. Щоб очі не вилазили треба відразу підлаштовувати під себе і розслабляти очі при налаштуванні, інакше будуть глюки, ще один з важливих моментів, не ігноруйте та якісно пройдіть цей етап. Ноут (симулятор) + окуляри + пульт (скоріш за все щось з RadioMaster TХ12, якщо повезе то щось більш якісне та зручне типу Boxer, TX16). Цікаво який із симуляторів будете використовувати liftoff чи щось більш модне? Цікавий досвід отримувати будете, переходите на новий рівень з отримання технічних навичок. ![]() Востаннє редагувалось _Mykola_ в Сер 21 сер, 2024 20:43, всього редагувалось 1 раз.
![]()
Саме так! Точ саме не в'язався повномасштабний напад оркостану у 2022 році з сподіваннями на санкції, які вводили у 2014 році з майже запевненням, що від отих (навіть отих перших санкцій) оркостан загнеться і змушений буде віддати Крим та ордло. Точ саме, як партнери перед повномасштабним щось гутарили про перспективи а-ля партизанський опір. Тому й незрозуміло, які реальні розклади та плани.
![]() Цей сон, цей сон - мені щоночі сниться!©)))А я так і намагаюсь)) Хоч кажу, що голову завантажують зранку і до 18ї вечора. І взагалі, за 2,5р - це перший раз, що мене не запхали в якусь з@#лупу(як це робили завжди ![]() І тут бац - мене забирають на навчання... Питаю -"яке навчання?" у командира піхоти. А він каже - "я не знаю. Казали тебе відвезти до твоїх, бо ти їдеш на якесь навчання" Приїзджаю до своїх... - мені кажуть, що їдеш вчитись на оператора бпла! Мені щелепа відвисає... - а мій командир додає - "Ну це краще, ніж копати..."))) п.с. І тут справді "як на морі" ![]() Тільки замість моря тут .... - але мовчу мовчу, бо будуть знову мене дратувати деякі персонажі, як за бажання викласти фото "пожежі якогось поля"🤦🏻🤦🏻🤦🏻 Лише натякну, що тут лише область, де реве ревучий)) - а так, то тут інша тихо собі петляє ![]() ![]() Тю, ну виклади фото з геолокацією кар`єра, потім не дивуйся якщо москалі передадуть привіт.
Так насолоджуйся суровою шахтарською батьківщиною преЗЕдента. PS: Шось останній раз це місто мене трішки здивувало, мабуть з усіх присутніх тверезим був один я. ![]() ![]()
треба шукати у всьому позитив, напр., "хто бухає той не колеться" ![]() Рубрика «узодят», или когда Хантер прекратит врать«Узодят» ![]()
Там варіантів більше, але не будемо про це. )) Головне хтось же мабуть сказав, що через місяць кожен з них подорожчає в кілька разів і тріпатись де школа - не треба. Бо в день екзамену прилетить щось. «Тилові», які шукав Хантер, які по його версії висять «роками», і які він не міг знайти.. . Про які я казав, що бажаючі може і є, але цим посадам треба відповідати… 5 сторінок флуду, бо Хантер з першого ж посту просто брехав. Востаннє редагувалось Hotab в Сер 21 сер, 2024 21:42, всього редагувалось 3 разів.
![]() Цей сон, цей сон - мені щоночі сниться!©)))Окуляри, то ми лише біля дронів надіваємо - конектимо... - а біля ноутів - лише джойстиками вчимось керувати. Та тут різних етапів - капецний капець 🤦🏻 І як прошивати, і як ремонтувати, і як налаштовувати під різні штуки, і як бомбочки/скиди прикріплювати/приєднувати, і як антену виставляти/конектити і.... і ще 100500 всього різного 🤦🏻🤦🏻🤦🏻 Та я ще раз кажу, що це капецний капець))) Тут є, які шарять в тому, а є такі - як я)) - що для них що дрони, а що вивчення космічних ракет = однаково))) Таке враження, що вчорашнього бариста/тракториста хочуть навчити( майже за 1 місяць - ремонтувати телевізори/пульти і налаштовувати їх на різні частоти/сигнали + ще навики сапера/вибухотехніка навчити...🤦🏻🤦🏻🤦🏻 ![]() Та все ясно як білий день ![]() Верхній рядок - найперелякані, які чекають, що ось-ось по них прийде ТЦК. В цій групі також Бетон, який зібрався виїхати до кінця року ![]() Другий рядок - секта "Трамп прийде і все порішає". Нижні рядки голосувалки - ті, що сидять за кордоном і отримують виплати. Вони звісно очікують їх отримувати якнайдовше. Інші рядки (середні) - секта "зійдемось посередині" або помірні оптимісти. Звісно, я жартую, бо сама ще не голосувала. Щодо кацапії моя думка не нова - зростає їх залежність від Хазяїна та інших партнерів. Сі продовжує висувати вимоги щодо ціни на нафту і т.д. Як довго рф "терпітиме" хз, однак тиск на пу з усіх боків (внутрі рф та зовні) лише посилюватиметься. Бачу безвихідь для кацапії. Застосування ЯЗ не вирішить нічого, лише погіршить їх жалюгідне становище та наблизить кінець пуйла і кацапстану разом з ним.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
|
|