Українці, яких було мобілізовано, вирушають на поле бою з меншою підготовкою, ніж хотілося б. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський в інтерв'ю для CNN. Процес призову мав стати більш прозорим і справедливим. Хоча новобранці вже почали прибувати на фронт, деякі командири в коментарі журналістам розповіли, що нібито не всі нові солдати готові до бою і починають залишати позиції.
Сам головнокомандувач ЗСУ зізнався, що солдати отримують менше підготовки, ніж йому хотілося б, однак динаміка бойових дій вимагає швидких рішень, які призводять до поповнення особового складу.
ТЦК своєю корупцією та масовою поставкою на фронт абсолютно демотивованих "триденних солдат" (їх так називає мій знайомий комбат, бо виживають вони у шанцях в середньому три дні) тільки докидає дров до вогню народного обурення... https://www.facebook.com/volodymyr.omel ... cale=uk_UA
Той самий РЕБ, що надають волонтери для боротьбя з ФПВ-дронами на нулі
Зовсім не факт. На Алі за смішні гроші глушилки моб звʼязку на 10-20 метрів. Для війни вони не придатні, хіба для хуліганів та отаких от «шалунів» ТЦК-них. Хоча виглядає така версія про глушилки в машинах ТЦК безглуздо: людина повністю в руках хлопаків, сидить поруч, хто їй дасть куди зателефонувати? Вмить той телефон з рук вибʼють і заберуть.,
Ukrainian написав:Мій досвід мобілізації через ТЦК. ........ Підсумовуючи Від першого приходу в ТЦК до виїзду з НЦ мене не намагались наїбати, ЗП приходить чьотко, фінслужба сама зайобувала, щоб я дав їм карту, тих, у кого не було карти – возили в село, щоб зробити. Ротний — бойовий офіцер, без дойобів на рівному місці, 22/ Не бійтесь ТЦК, там працюють нормальні люди. Багато хто був на передовій, отримав поранення і тепер проходить службу там. Будете адекватними – вам допоможуть, проконсультують. 23/ Не читайте хуйню, що нічого не видають. Видають трохи більше, ніж дохуя. І нормальне видають. Не бійтесь, що чогось не вмієте. Всьому навчать. І не відправлять одразу на 0. Туди ще не так просто потрапити https://threadreaderapp.com/thread/1792 ... 68275.html
В тексті завжди треба знайти ключові слова)) *Голосіївський ТЦК не крутив мене, не закривав у кабінетах і не заставляв нічого підписувати. Проконсультували, обдзвонили майорів та підполковників, щоб допомогти, порадили як краще зробити, щоб відношення подіяло.*
Переводжу: навіщо обзвонювати майорів, підполковників (щоб допомогти, порадили як краще зробити, щоб відношення подіяло якщо), якщо отаких везунчиків потік (тобто це масове явище)? Бо тоді працівники тцк вже чудово й так знають, відпрацювали на потоці оце "як краще зробити, щоб відношення подіяло".
Виходить обдзвонюють м-рів, пп-ків не для потоку, а для штучних осіб. Яким дійсно хочуть допомогти.
І! Кого ж тоді одбирають та направляють в пересічні стрілецькі бригади, в які не вистачає охочих? Тим паче, що раніше було розпорядження черговості комплектування бригад.
Коротше: - як виграв в лотерею? - да просто пішов та купив білет.
Протиріччя: є статті, де представники бригад жаліються, що ТЦК та НЦ направляють кого попало; є статті, як оце ваша - де тцк та нц переймаються бригадами. Десь посередині реал.
+ здесь, похоже, случай добровольца - он явился не по повестке, да ещё и с відношенням. ТЦК точно знал, что он не будет прятаться. Сегодня, видимо, это достаточно редко.
Востаннє редагувалось ЛАД в П'ят 06 вер, 2024 11:00, всього редагувалось 1 раз.
Той самий РЕБ, що надають волонтери для боротьбя з ФПВ-дронами на нулі
Зовсім не факт. На Алі за смішні гроші глушилки моб звʼязку на 10-20 метрів. Для війни вони не придатні, хіба для хуліганів та отаких от «шалунів» ТЦК-них. Хоча виглядає така версія про глушилки в машинах ТЦК безглуздо: людина повністю в руках хлопаків, сидить поруч, хто їй дасть куди зателефонувати?Вмить той телефон з рук вибʼють і заберуть.,
Не повірю, що телефон заберуть: це ж не буряти. Це наші, захисники - воєни тилу. Та і взагалі виглядає, як викрадення цивільної особи та утримання проти її волі. А якщо глушилка викорістовується, то
Стаття 361 ККУ: Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж -
карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
tester7336 написав:........... і до чого це? все це доречно коли ти добровільно служиш. бо якщо не хочеш докуповувати - то просто звільнився та й все.
Коли ти вже служиш = підписав контракт, то "просто звільнився та й все" вже не вийде.
да какая разница. контракт не контракт. если ты идешь на работу то всегда от з/п отнимаешь то что нужно потратить. если тебя итог не устраивает - просто туда вообще не идешь. у нас так сейчас можно? типа отнял от зп расходы на амуницию, технику и такой говоришь ТЦК - не я не пойду. мало остается.
Когда ты идёшь в армию, ты не знаешь что и сколько придётся докупать, соответственно, не знаешь, сколько остаётся.