FT стверджує, що Україна почала відкритіше говорити із Заходом про поступки територіями
Українські посадовці у спілкуванні зі своїм західними колегами стали більш відкритими щодо обговорення потенційної угоди про припинення вогню, за якої російські війська залишились би на захоплених територіях, а Україна отримала би реальні гарантії безпеки.
Про це йдеться у публікації видання Financial Times, що посилається на власні джерела, пише "Європейська правда".
Багато європейських дипломатів, які взяли участь у сесії Генасамблеї ООН минулого тижня в Нью-Йорку, зазначили, що відбувся відчутний зсув у тональності та змісті дискусій навколо потенційного врегулювання війни в Україні.
Вони відзначають більшу відкритість з боку українських офіційних осіб в обговоренні можливості досягнення домовленості про припинення вогню, навіть якщо російські війська залишаються на українській території.
Вони також відзначають більш відверті дискусії серед західних посадовців про нагальність такої угоди.
За словами дипломатів, новий міністр закордонних справ України Андрій Сибіга використав приватні зустрічі із західними колегами під час свого першого візиту до США, щоб обговорити потенційні компромісні рішення, і був більш прагматичним щодо можливості проведення переговорів про "землю в обмін на безпеку", ніж його попередник.
"Ми все більш відкрито говоримо про те, як це закінчиться і від чого Україні доведеться відмовитися, щоб отримати постійну мирну угоду", – каже один з дипломатів, який був присутній у Нью-Йорку. "І це значна зміна порівняно з тим, що було ще пів року тому, коли подібні розмови були табу", – додав він.
Schmit написав:Проста відповідь на просте питання, то хто винен і хто має відповісти за здачу майже без бою чи не всього Півдня України ворогу в перші дні вторгнення? Нехай не зараз, нехай, як дехто думає - "післяперемоги". Чи "ніктонівінават", "таксістало"?
Проста відповідь на просте питання хто винен за здачу майже без бою чи не всього Півдня України вам не сподобається. Тому що це прізвище не Зеленський. Скоріш за все це генерал Залужний. Саме він відповідав за розміщення військових підрозділів. І саме він в перші дні війни перекинув пару бригад з Ширлану під Київ. Безумовно, Залужний багато в чому винний. Але конкретно щодо "здачі Півдня": Чи було це правильно рішення, чи була це помилка, і чи має місце злочинна недбалість або навіть злий умисел - боюсь, не вам вирішувати, нешановний...
Це що за брєд? Залужний прямо підпорядковується Верховному Головнокомандувачу Збройних сил України Зеленському. Зе в любий момент може зняти/змінити Заложного, що і зробив без проблем.
Більше того, у своїй книзі "Шоумен" Саймон Шустер пише, що Залужний ще до вторгнення вимагав мобілізацію, на що Зе категорично відмовляв. То ж Залужного вини тут точно нема - він врятував те, що міг з виділеними йому силами.
andrijk777 написав:Це що за брєд? Залужний прямо підпорядковується Верховному Головнокомандувачу Збройних сил України Зеленському. Зе в любий момент може зняти/змінити Заложного, що і зробив без проблем.
Воно то так, але за розміщення підрозділів відповідав Залужний... Чи по вашій логіці Зеленський має відповідати і за пройоби Содоля?
удивительно как Столтенберг в последнее время активно поддерживал Украину, а вон оно как, он уже не при делах в нато, надо пиариться и одновременно подыскивать другую работу.
Когда запостил, но даже не дочитал
Рютте має стійку проукраїнську позицію та виступає за фінансування нашої обороноздатності
Schmit написав:........... Перепрошую, а Францію і Польщу також попереджали чи не за рік до вторгнення - "хлопці, копайте окопи" (нагадую, порохоботи про це попереджали з 2019, постійно чуючи у відповідь - "ги-ги-ги, а то путін нападьот"). А їх Пілсудські, Даладье... теж зробили все навпаки, як наші Зе? Ні, я згоден, що і інтенсивно готуючись до війни можна програти, але і можна запобігти значним втратам чи взагалі війни уникнути - у нас була саме така ситуація, коли її можна було уникнути.
Простите, уже писал - курс лекций по истории читать не готов. Тем более бесплатно. Сходите в школу на пропущенные уроки. И Францию с Англией, и Польшу не надо было попереджувати. Растущая агрессивность Германии была вполне очевидна. А после захвата всей Чехословакии вообще вопросов не было. А почему "порохоботы" не "выкопали окопы" до 2019? 4,5 года мало было? Где оборонительные сооружения? О "заборе Яценюка" речь была ещё в 2014. Может, надо было не "забор" строить, а серьёзные укрепления?
Повна вартість проєкту «Стіна» початково оцінювалася в 4 млрд грн, проєкт планували завершити ще 2018 року.
Вопросов, при желании, можно задать очень много. Но сегодня есть гораздо более актуальные. Например, те, которые регулярно задаёт Успіх. А то может получиться так, что ваши вопросы придётся задавать где-нибудь на Западе. В эмиграции. Как польское правительство после 1939.
Востаннє редагувалось ЛАД в Вів 01 жов, 2024 17:08, всього редагувалось 1 раз.