|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: Суб 05 кві, 2025 13:30
andrijk777 написав:рівень життя в РФ росте
От це вже точно ІПСО. Точно так як у них, в Україні теж рівень життя в декого росте. stm написав:ФНБ немає, складів немає, чорноморського флоту немає. Але ніщо не діє. Ви пам'ятаєте 14 рік і 25-30% депо в банках України. Що сталося далі? Там у банках оркостану під 20% більш надійно?
Істинна десь по середині: в москалів все ще є запас старих ресурсів, на яких і тримається економіка, але його значно менше, ніж було до СВО. Наша економіка зараз в значно гіршому стані.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6393
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 969 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 05 кві, 2025 13:39
M-Audio написав:Это мы не можем представить, что кто-то видит выход из ситуации в бесконечном продолжении войны. Это для нас дико и противоестественно. А для них -- почему бы и нет?
Путін так не міркує. Путін також не хоче "вічної війни". Він міркує так: "Ось я натисну, Україна попливе і я переможу. Україна слабка і вона точно попливе." Так проходить рік за роком. Обставини змінюються, але міркування не змінюються. "Ще рік і я переможу" - так рік за роком. Я впевнений що путін не хоче "вічної війни", він просто хоче закінчити війну перемогою. По-моєму так само міркує і Зеленський, але я тут не впевнений. Але точно так міркують усі турбопатріоти на форумі.
-
andrijk777
-
-
- Повідомлень: 7705
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 190 раз.
- Подякували: 287 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 05 кві, 2025 13:42
andrijk777 100%. Як і будь-який керівник на їх місці. "Якщо я не програю в найближчому майбутньому - продовжуємо воювати"
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6393
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 969 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 05 кві, 2025 13:44
Сибарит написав:С нефтью получается интересно. Не исключено, что такая невольная помощь Трампа для нас окажется самой эффективной. А может это и есть его настоящий план? Також була таки мисля що такий стратегічний план Трампа. Але ні. Наша війна це не саме головне для Трампа. Напевно це все-таки "невольная помощь".
-
andrijk777
-
-
- Повідомлень: 7705
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 190 раз.
- Подякували: 287 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 05 кві, 2025 13:48
Дюрі-бачі написав: ЛАД написав:Зброю вони виготовляють і зараз без промислового обладнання США.
Досить вузький модельний ряд зброї вони виготовлюють, переважно зразки минулого тисячоліття.
Звучит красиво. минуле тисячоліття это какой год? 1025? 1525? Или посвежее? Вы знаете, советские 152-мм орудия убивают и разбивают укрепления примерно так же как западные 155-мм. И ракеты тоже. И наши вооружения тоже не ХХ1 века. Если не производства, то разработки точно. Дроны примерно одинаковые. Но у них, возможно, больше.
-
ЛАД
-
2
-
- Повідомлень: 40932
- З нами з: 31.08.10
- Подякував: 5386 раз.
- Подякували: 4877 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
6
Додано: Суб 05 кві, 2025 13:48
prodigy написав:які , б***, 20 років війни, ви бачили колону техніки, в наступі на Торецк (там переважно бмп і камази, тільки 3 танкі(т 55) і є навіть "Ніви" зі зрізаним дахом
Через 20 років буде 1 танк, 1 бмп, 3 камази і 15 "Нів" зі зрізаним дахом. В чому проблема?
-
andrijk777
-
-
- Повідомлень: 7705
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 190 раз.
- Подякували: 287 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 05 кві, 2025 13:49
Дюрі-бачі написав: andrijk777 написав:рівень життя в РФ росте
От це вже точно ІПСО. Точно так як у них, в Україні теж рівень життя в декого росте. stm написав:ФНБ немає, складів немає, чорноморського флоту немає. Але ніщо не діє. Ви пам'ятаєте 14 рік і 25-30% депо в банках України. Що сталося далі? Там у банках оркостану під 20% більш надійно?
Істинна десь по середині: в москалів все ще є запас старих ресурсів, на яких і тримається економіка, але його значно менше, ніж було до СВО. Наша економіка зараз в значно гіршому стані.
Самостійно - так, але чи впали вливання від ЄС після Трампа і його "гойда! Валимо все всередині!" ? В орків агро в штопорі, у нас агро під кредити 5-7-9. Автопром в штопорі, у нас під кредити 5-7-9. Я б сказала, що наші економіки перегорнулися. Раніше в орків під 7, у нас від 14%. Наразі у нас під 7, у орків від 20%. А інакше навіщо гатити балістикою з маленькими смертельними кульками по цивільним? Цивільні повинні капітулювати. Таких ударів буде більше. Перемир'я воно таке, коли не бажаємо здати 4 регіони і Крим.
-
stm
-
-
- Повідомлень: 6438
- З нами з: 04.03.15
- Подякував: 73 раз.
- Подякували: 680 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 05 кві, 2025 13:53
stm написав:Самостійно - так, але чи впали вливання від ЄС після Трампа і його "гойда! Валимо все всередині!" ?
Давайте трохи почекаємо, бо поки ми живемо на "спадок Байдена": 1. Чи продовжать нам влітку "вільну торгівлю з Єс" 2. Скільки коштів виділять на 2026 рік.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6393
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 969 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 05 кві, 2025 13:57
stm написав:Автопром в штопорі, у нас під кредити 5-7-9.
Автопром в Україні. Видно я дуже відстав від життя, адже вперше чую про нові Таврії чи Ланоси 2025 року випуску...
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6393
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 969 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 05 кві, 2025 14:03
Дюрі-бачі написав: stm написав:Автопром в штопорі, у нас під кредити 5-7-9.
Автопром в Україні. Видно я дуже відстав від життя, адже вперше чую про нові Таврії чи Ланоси 2025 року випуску...
Покупки нових тракторів і сіялок, сільгосп.техніка. Так вони іноземні. )
-
stm
-
-
- Повідомлень: 6438
- З нами з: 04.03.15
- Подякував: 73 раз.
- Подякували: 680 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
2 |
40399 |
Чет 14 тра, 2026 05:16 shapo
|
|
|
0 |
41086 |
|
|
|
36 |
346241 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|