Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Gastarbaiter написав:Цікаво, він має окреме місце на парковці? Чи, як усі інші, має щодня бронювати або намагатися приїхати серед перших (чи яка там в них система?)?
Я вище викладував посилання на будівлю офісу одного з підрозділів Amazon в серці Силіконової долини. Ось можна подивитися: https://maps.app.goo.gl/ytT7FmZHk2E9t5hs8?g_st=ipc Там достатня кількість паркомісць для співробітників. Кожен знає своє місце і там ставить авто. Є декілька гостьових місць - я там і ставив своє авто. Це НЕ головний офіс компанії. Тому навряд чи там паркується авто голови компанії. Цікаво, що на сьогодні практично всі працівники саме цього підрозділу - а це все ІТ-ники - вже змінили свої куплені раніше BMW або Mercedes на електричні авто: 4 години зарядки авто - безкоштовно. Дрібничка, а приємно.
Головний офіс компанії ж в місті Seattle на північному заході країни. Я був тому місті 2 рази в різні роки - по 1 тижню, часто проїжджав мимо головного офісу: не знаю, де там є парковка для співробітників, але то дуже напружений для руху район. Автівки зупиняються біля офісу тільки щоби швидко висадити прибулого співробітника. Здається там ще й однобічний рух.
Не треба порівнювати триповерхову халабуду на 200-300 працівників (до речі, навіть 200 паркомісць там немає) і хмарочос на кілька тисяч. Для СЕО Амазона усе чудово: він у Сіетлі живе десь практично через дорогу від кампусу, прокидається о 5-30, о 7-й ранку вже й спортом встиг позайматися та сповнений енергії. Про те, що хтось може жити за 30-50 км від офісу та не бути раннім птахом, він, звісно ж, навіть не замислюється. Про те, що дорога туди й назад - це 2-3 години щодня, теж.
Не погоджуюся тільки з тим, що за посиланням розташована «халабуда». Там елітний район з парками та саме цей офіс - триповерховий. Так там ніде і немає хмарочосів.
Цікаво, що на Google maps можна почитати відгуки тих, хто саме в тому офісі працював: amazon/lab126 sjc3
BIGor написав:Є знайомі з Амазона, розповідали що не все там так "шоколадно". Бонуси по 80 тис. скоріше виплачують менеджменту чи принципалам (не плутати з древньоримськими принципалами). Пошук нових людей в них займає місяці - бо вимоги дуже завищені, багато бюрократії, а зарплати посередні. При чому за це треба впахувати як кінь. Тому багато європейців оминають широким луком Амазон. За американців не скажу.
Ну ось бачите: ваші друзі можуть помилятися. Бо я розказую конкретні кейси від наших українців: - бонус в 80 000$ отримав 21 травня наш українець, який має посаду Software Development Engineer III. До речі: підвищили в 2024. - тому хто звільнявся, дали 2 тижня відпрацювати. В кінці цього періоду вже була готова заміна. - крім того: у них потужна юридична підтримка: якщо взяли на роботу, то Green card вважайте в руках вже тримаєте. - «посередня» зарплатня виглядає так: 200 000$ «живими» грошима (на рахунок), плюс 200 000 акціями компанії. Це за рік. Всі кейси реальні від тих, з ким спілкуюся.
Ну як вони можуть помилятися, якщо працюють в цій же конторі, тольки в EU? Кажу може в США місцевим стільки плюшок і 200 тис акціями інтернам, але в ЄС такого нема, просто пересічна галєра з великою бюрократією і негнучкою роботою з офіса.
Курорт порожніє: чому Туреччина масово втрачає туристів
Готелі в Туреччині стоять напівпорожніми, пляжі — безлюдні, а місцеві підприємці розводять руками: навіть довгі вихідні на честь Курбан-Байраму не змогли привабити відпочивальників. Про це повідомляє CNN Türk.
Власники ресторанів і сувенірних крамниць підтверджують: такого спаду не було десятиліттями. За їхніми словами, навіть турецькі туристи віддають перевагу тепер відпочинку в Греції.
Голова робочої групи з туризму міської ради Анталії Реджеп Явуз наводить невтішні дані: порівняно з минулим роком турпотік до Туреччини знизився на 19%. Особливо помітний відтік гостей із Німеччини (-33%) і Великої Британії (-8%).
"Репутацію Туреччини як недорогого напрямку зруйновано. Туристи, які звикли до низьких цін, просто не готові до нових реалій", — визнав Явуз.
jump написав:Серед головних конкурентів він називає Єгипет, Грецію, Іспанію, Італію, Португалію і Туніс.
Дивно. Мої знайомі їдуть всі в "Югославію", а про Грецію не чув ні одного позитивного відгуку. Та й мої спогади із 2019 про Грецію як про країну, де ніхто нічого робити не хоче.
jump написав:Курорт порожніє: чому Туреччина масово втрачає туристів
А чому в статті ні слова про відміну Ол інклюзіву?
Хі-хі... звісно, нікому не відомий сайт Focus.ua краще все знає про туризм в Туреччині. Я вже більше року не мешкаю в Туреччині, тому користуюся ОФІЦІЙНИМИ даними. А вони ось які: "У першому кварталі 2025 року Туреччину відвідали 8,844 мільйона туристів, що принесло 9,5 мільярда доларів доходів від туризму. Цю інформацію поділився міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой на прес-конференції у Стамбулі.
Згідно із заявою міністра, цей показник є найвищим в історії турецького туристичного сектору за перший квартал.
Міністр Ерсой сказав: «Згідно з даними Всесвітньої туристичної організації ООН, Туреччина стала четвертим за величиною туристичним ринком у світі у 2024 році. Минулого року ми орієнтувалися на 60 мільйонів туристів, але завершили рік із 62,2 мільйонами відвідувачів, встановивши новий рекорд. Наша мета на кінець 2025 року — прийняти 65 мільйонів туристів та отримати 64 мільярди доларів доходів від туризму».
Міністр також заявив, що доходи від туризму зросли на 5,6 відсотка за перші три місяці 2025 року.
Протягом цього періоду Туреччину відвідали 733 000 іранців, 601 000 росіян, 572 000 німців, 560 000 болгар та 304 000 британських туристів. Відвідувачі проводили в Туреччині в середньому 11 ночей та витрачали приблизно 98,90 доларів США на день." Джерело: https://www.iletisim.gov.tr/turkce/dis_ ... 20belirtti.